تاپیک Xbox 360 داران شیراز

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
برو به این سایت
http://www.shirazxbox360.blogfa.com/
و شماره تماس هم موجوده
پاساژ صدف هم به بعضی از مغازه دارها میدهند این آرم روی کاورهای ایشان است
shirazxbox360.jpg

ممنون دانش;):love:

دوست عزیز فروشگاه ما بازی های خود را از تهران و از شرکتهای معتبر خریداری میکنه و ما هیچگونه کپی و نشری در مغازه نداریم و نمیدونم شما کجای مغازه ما دابل دیدید که خودمان ندیدیم...

بازی های هم که در فروشگاه سیروس عرضه میشه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هست و بهتر دیسک های بعضی هست که حتی یه مدت پرینت لیبل هم نداشت... شما بهتره پرینتر بخرید...

در ضمن ما بازی های نوک شده را هم نمیاریم... مثل بعضی جاها که بازی pes2010 را به زبانه ایتالیایی آوردند...:love:
پیمان دوباره که ترش کردی;)
اگه منظورت از بازیهای Nuke به بازیهای منه که لازمه اینجا بگم که من هیچ بازی Nukeی تو وبلاگم up نمیکنم.
در مورد زبان ایتالیایی بگم که اگه یادت باشه خود شما بودی که بازی Nuke شده Halo 3 ODST رو به زبان ایتالیایی اورده بودی نه؟
بازم میگم اینجا جای این بحثا نیست اگه مشکلی داری بهتره PMبدی.
ممنون;)

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
May 1, 2008
155
با عرض سلام خدمت دوستان اینجا لازمه که من چند نکته رو در مورد بازیهای Nuke بگم:

1- بازی Nuke هیچ ربطی به بن شدن در Live نداره مگر اینکه نسخه عرضه شده نسخه ای باشه که برای مجلات ارسال شده

2-در ضمن سایت abgx اون نسخه از بازیهایی که به دست شرکت یا کمپانی معتبری که کل بازی رو چک نشده باشه رو Nuke اعلام میکنه.
(در صورتی که بازی به صورت کامل و از روی نسخه اصلی کپی برداری و آپلود شده ولی وقت Test کامل بازی وجود نداشته این نسخه ها معمولاً نسخه P2P هستند)

اون دسته از دوستانی که مخوان بدونند که علت Nuke شدن بازی چیه میتونند با مراجعه به این سایت و نگه داشتن زبانه موس بر روی آرم Nuke ببرید علت Nuke شدن بازی رو برای شما مینویسه

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
May 1, 2008
155

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
همون دیگه این دوستمون هر دفعه میاد اینطوری فایل ها را برای دانلود میزاره ولی یک بار ندیدم توضیح بده چطور باید این کار بشه

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
عزیز من نمیدونم تفکرات شما چیه اما شما هر وقت میای اینجا پست میدی فقط انتقاد میکنی به نظر من بهتره یکم تجدید نظر بکنی.اینجا تاپیک خودمونه میتونیم خرابش کنیم میتونم یه کاری کنیم تاپیک خیلی مفیدی باشه برای هرکدوممون.به نظر من همینکه ایشون میاد اینجا این فایل هارو قرار میده یعنی یه حرکت کرده به سوی مفید کردن تاپیک بعدشم چیزی که نیست میاد حالا توضیح میده والا فکر نمیکنم اینجا یا هرجای دیگه فرقی بکنه کسی یک میلیون پست داشته باشه یا 100 تا مهم اینه که پستاش مفید واقع بشه

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
پست را اولا با شما نبوده که حق اظهار نظر درباره چگونه بودنش داشته باشی دوما حالا من نمیخوام زیادی بحث کنم ولی وقتی یک نفر پست به ین صورت فنی که کار هر کسی نیست را میده باید توضیح بده من کاری نداشتم اگر مثلا اعلام لینک ixtream بود یا چیز دیگه ولی این پست نشون میده که بله این آقا میخواد غیر مستقیم تبلیغ کنه اینجا هم درسته تاپیک شیرازی ها هست ولی کلوپ بچه محلاتون که نیست
بازی سنتر قوانین خودش را داره اگر قرار باشه هرکی هرکار دلش بخواد بکنه این همه طرفدار پیدا نمیکرد اینجا هر خبری با یک منبع قرار میگیره چه برسه به چنین چیزی که نیاز به توضیحات سخت افزاری داره ایشون تا جایی که دمو بازی قرار میدادن کارشون درست هست ولی وقتی توی این مبحث میریم شک ها به وجود میاد

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من فکر نمیکنم شما در جایگاهی باشی که بخوای به من بگی حق چی دارم حق چی ندارم وقتی میای تو نت یه چیزی تو همچین سایتی مینویسی حالا هرچی که باشه چه دلت بخواد چه نخواد هرکی از حرفات یه برداشتی میکنه و میاد نظرش رو میگه پس لطفا مواظب حرفات باش ارزش هم نداره بیشتر از این اینجا بحث کنم فقط خواستم یاد آوری کنم که به همون مقدار که پست های مفید میتونه تاپیک رو به سمت خوب پیش ببره پست های به درد نخور هم میتونه تاپیک رو به بیراهه ببره(نمونش همین پستی که خودم زدمه که دوست نداشتم بزنم ولی لازم بود)

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من فکر نمیکنم شما در جایگاهی باشی که بخوای به من بگی حق چی دارم حق چی ندارم وقتی میای تو نت یه چیزی تو همچین سایتی مینویسی حالا هرچی که باشه چه دلت بخواد چه نخواد هرکی از حرفات یه برداشتی میکنه و میاد نظرش رو میگه پس لطفا مواظب حرفات باش ارزش هم نداره بیشتر از این اینجا بحث کنم فقط خواستم یاد آوری کنم که به همون مقدار که پست های مفید میتونه تاپیک رو به سمت خوب پیش ببره پست های به درد نخور هم میتونه تاپیک رو به بیراهه ببره(نمونش همین پستی که خودم زدمه که دوست نداشتم بزنم ولی لازم بود)
شما ببین داری طرفداری کی رو میکنی بعد الکی حق به جانب ایشون بگیر من با جناب GODFATHER موافقم ایشون همیشه میاد اینجا پست میده یه چیزی رو هم میذاره بدون صفر درجه توضیح ;)

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
اولین چیزی که لازمه یه هارد 250GB (من الان دارم :excited:) با مارک Western Digital (حتما Western Digital) هست!!! بعدشم برنامه ی HDDHackr هست!!! اینا رو تهیه کنید تا بعد!!!:biggrin1:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
خواهش دوستان این بحث رو تموم کنید در مورد پست های دانش جان....

چیزی که در طی این مدت متوجه شدم اخلاق ـشون اینطور هستش و از این نظر این ایرادی بر ایشون نیست

پست های که ایشون قرار میدند معمولاً برای اهل فن اشنا است
ایشون همیشه سورس و منبع اطلاعاتی رو قرار میدند که به خواندن و داشتن پس زمینه می توان به موضوع پی برد
شما باید پیش زمینه از مسائل کنسول داشته باشید تا بتوانید پست های ایشون رو رمز شکافی کنید.

حال اینکه در پست های ایشون نمیشه توضیح رو دید بازم بر میگرده به خط دوم پست ام.....

سعی کنید با مطالعه ی تاپیک های مرجع و پیگیری آن سطح اطلاعاتی خودتون رو بالا بیارید که
دیگه نیازی نباشه برای فهمیدن محتوای یک لینک، کلی سر در گم شوید....

توضیح بدم که بعد از مدت ها که هارد 120 گیگ پر حجم ترین هارد کنسول بود، بالاخره بعد از پخش باندل فروزا 3 هاردهای 250 گیگ
هم به بازار کنسول ها راه یافت، و از این رو هکر ها فایل آماده ی این هارد که برای تبدیل هاردی های لپ تاب به هارد کنسول است
را از خود این هارد جدید 250 گیگی دامپ کردند (HDDSS.bin) و اکنون شما میتوانید هارد 250 گیگ لپ تاب رو تبدیل کنید به هارد کنسول....

برای کسب اطلاعات بیشتر به این دو تاپیک مراجعه کنید
http://www.forum.fanaei.com/viewtopic.php?f=82&t=286
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17702
تا با روند کلی کار و اینکه چه هاردی نیاز دارید آشنا بشید

برای دانلود برنامه ها و فایل های مورد نیاز هم به بخش Hard Drive Tools این تاپیک بروید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=824108

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
خواهش دوستان این بحث رو تموم کنید در مورد پست های دانش جان....

چیزی که در طی این مدت متوجه شدم اخلاق ـشون اینطور هستش و از این نظر این ایرادی بر ایشون نیست

پست های که ایشون قرار میدند معمولاً برای اهل فن اشنا است
ایشون همیشه سورس و منبع اطلاعاتی رو قرار میدند که به خواندن و داشتن پس زمینه می توان به موضوع پی برد
شما باید پیش زمینه از مسائل کنسول داشته باشید تا بتوانید پست های ایشون رو رمز شکافی کنید.

حال اینکه در پست های ایشون نمیشه توضیح رو دید بازم بر میگرده به خط دوم پست ام.....

سعی کنید با مطالعه ی تاپیک های مرجع و پیگیری آن سطح اطلاعاتی خودتون رو بالا بیارید که
دیگه نیازی نباشه برای فهمیدن محتوای یک لینک، کلی سر در گم شوید....

توضیح بدم که بعد از مدت ها که هارد 120 گیگ پر حجم ترین هارد کنسول بود، بالاخره بعد از پخش باندل فروزا 3 هاردهای 250 گیگ
هم به بازار کنسول ها راه یافت، و از این رو هکر ها فایل آماده ی این هارد که برای تبدیل هاردی های لپ تاب به هارد کنسول است
را از خود این هارد جدید 250 گیگی دامپ کردند (HDDSS.bin) و اکنون شما میتوانید هارد 250 گیگ لپ تاب رو تبدیل کنید به هارد کنسول....

برای کسب اطلاعات بیشتر به این دو تاپیک مراجعه کنید
http://www.forum.fanaei.com/viewtopic.php?f=82&t=286
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17702
تا با روند کلی کار و اینکه چه هاردی نیاز دارید آشنا بشید

برای دانلود برنامه ها و فایل های مورد نیاز هم به بخش Hard Drive Tools این تاپیک بروید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=824108
خب خلیل جان حرف من این هست که ایشون تو تاپیک مورد نظر پست نمیدن خب این تاپیک چه ربطی به این پستا داره؟:confused:
دانش جان شما هم یکم مراعات کن که من اعصاب ندارم ;)
خب منم خلیل خان پسفردا بدون این که یه کلمه توضیح بذارم میام لینک میذارم میگم سطح اطلاع طرف باید بالا باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر