تاپیک Xbox 360 داران شیراز

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آقا یه جا تو شیراز که بهترین قیمت رو برا آرکید جاسپر بگه رو معرفی کنید. بیشتر 270 هم پول نمیدم. آدرس رو دقیق بدید لطفا. من از کل شیراز یه ولیعصر رو بلدم!
از دانش عزیز هم ممنون به خاطر جوابش.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,359
نام
مهدی
با سلام
من ps3 دارم ولی از اونجا که قیمت بازی هاش سرسام اوره میخوام یه 360 وردارم و ps3 رو بذارم واسه بازی های انحصاریش من هیچی از مدلای 360 نمیدونم میخواستم بدونم فرق مدلاش چیه و قیمتهاش چنده؟
ممنون.

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
ای خدا از دسته کاسب های شیراز، هیچ کدوم بازی هاشون (Stealth patch) نیست بعد فقط بلدن زیراب زنی اون یکی کنن از سیروس و جواد و ... گرفته تا اون جوجه هاش هیچ کدوم بازی هاشون Stealth patch نیست از یکی از فروشنده ها که بازی میده مغازه دار می پرسیم چرا بازیات اینجوره؟نظر میده میگه آخه واسه لایو فرقی نمی کنه.:mad:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
ای خدا از دسته کاسب های شیراز، هیچ کدوم بازی هاشون (Stealth patch) نیست بعد فقط بلدن زیراب زنی اون یکی کنن از سیروس و جواد و ... گرفته تا اون جوجه هاش هیچ کدوم بازی هاشون Stealth patch نیست از یکی از فروشنده ها که بازی میده مغازه دار می پرسیم چرا بازیات اینجوره؟نظر میده میگه آخه واسه لایو فرقی نمی کنه.:mad:
فرزاد خان بذار ما راه بندازیم کارمونو برای تو یکی Stealth Patch میکنم شور نزن ;)

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
دوستانی که بازی stealth شده میخوان فقط با من تماس بگیرید D:

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
خود اقای دانش باقیمت واقعی میفروشن. خب از خودشون بخر
کاشکی خودشون یا شما زودتر آدرس مغازشون رو میزاشتید. من حوصلم سر رفت و آدرس یه کنسول فروشی رو از دوستم گرفتم و اون هم آدرس سیروس رو بمون داد و عجیب شارلاتانی بود این سیروس! من هنوز وارد مغازه نشده بودم این یه X360 به قیمت ۲۹۰ تومن برامون فاکتور کرده بود! میخواست یه کنسول ساخت ۲۰۰۸ بمون بده! دهنش رو سرویس کردم. می‌گفت (البته زیردستش و خودش داشت نون بربری میخورد!) که ما همه ۳۶۰ تا رو خودمون کپی خور میکنیم و من گفتم که میدونم اینا کار دانش‌ه! دیگه رسما میخواست ما رو پرت کنه بیرون (من فکر میکردم کنسول فروش های اهواز، فقط اینقدر هم دیگه رو دوست دارن) و میگفت تو آدم دانشی!:) آخرش ۳۶۰ رو ازش ۲۷۵ چوق خریدم.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
سلام من یی سئوال داشتم اگه تو لایو با بازی اوریجینال بازی کنم بازم امکان بن شدن هست؟ اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه دستگاهت کپی خور باشه: بله ولی امکانش خیلی پایین میاد!!! ولی اگه کپی خور نباشه امکانش تقریبا صفر هست!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر