تاپیک Xbox 360 داران شیراز

POPMAN

کاربر سایت
May 19, 2009
8
نام
احسان
اقا من فقط می تونم بگم از وست گیم نخرید که من زخم خورده ام!!(نه من بلکه 2 تا از دوستام هم همین طور و کلا 90% ادم هایی که اونجا میرن دیگه پولشون بیوفته اونجا بر نمی گردن!!)

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان شیرازی سلام

آدرس فروشنده ای رو بدین که 360 با عرضه می فروشه و کلک تو کارش نیست و نمایندگی چیزی باشه؟؟؟

دمتون گرم

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
دقیقا درست میگویید ولی خود آقا مجتبی برای جواد رایت میکنند و کسی هم که برای من رایت میکند از همان dvd استفاده میکند ولی بهتر است اول کیفیت کار را ببینید
آقای دانش شما از کجا میدونی که من از چه DVD استفاده میکنم؟;)

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
ما جنس dvd را می دانیم . ولی اگر می خواهید بگویید که کیفیت dvd های فروشگاه جواد پایین است و بازی ها را دیرتر از دیگر فروشگاه ها می آورد .این چیز دیگری است

کاربر سایت
May 1, 2008
155
ما جنس dvd را می دانیم . ولی اگر می خواهید بگویید که کیفیت dvd های فروشگاه جواد پایین است و بازی ها را دیرتر از دیگر فروشگاه ها می آورد .این چیز دیگری است
اولا که شما جنس DVD رو نمیدونی ;)ثانیا شما مستر بازیهات رو از فروشگاه جواد تهیه میکنی;)ثالثاً اینجا جای این بحثا نیست پس بهتر که تمومش کنی;)رابعاً اگه DVD خام با قیمت خوب خواستی خبرم کن;)و.....

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
منم با مجتبی موافقم اینجا جای این بحثا نیست هر چند کیفیت کارای مجتبی دیگه جای بحث نداره اما شاید کار جناب دانش جای بحث داشته باشه چون من تا حالا ندیدم کسی تو سایت یا هرجای دیگه از کیفیت و قیمت مجتبی ایرادی بگیره اما شما جناب دانش خودتم میدونی به نسبت کاری که میکنی از نظر کیفیت مبلغ زیادی میگیری

کاربر سایت
May 1, 2008
155
من هم همینجا اعلام میکنم که کیفیت کار هایشان عالی است
و بازی wet را در روز 4 شنبه صبح فروش داشتم
خوب مگه من گفتم شما واسه چی فروختی ؟
این سری راست میگن بازیها دیر دست من رسید اونم مشکل از من نبوده مشکل از دوستی بوده که واسه من دانلود میکرده.;)
قیمتا هم ایشون راست میگن.چون من DVD تازه خریدم اطلاع از قیمت DVD نداشتم.از امروز بازی 360 رو ورباتیم 3000 و رو DVD عادی 2500
در ضمن چون dvd ridata دیسک مزخرفی بود DVD م رو به Datawrite تغییر دادم (دیدی آقای دانش;))

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
کارت بیسته اقا مجتبی .من شش ماهه که 360 رو فروختم فکر نکنی میرم از جای دیگه بازی میخرما.الان در پی خریدش هستم تا یه مدت دیگه میخرم اساسی میام پیشت برای بازی;) با این قیمت جدیدت هم که دیگه حرف نداری

آخرین ویرایش:

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
خوب مگه من گفتم شما واسه چی فروختی ؟
این سری راست میگن بازیها دیر دست من رسید اونم مشکل از من نبوده مشکل از دوستی بوده که واسه من دانلود میکرده.;)
قیمتا هم ایشون راست میگن.چون من DVD تازه خریدم اطلاع از قیمت DVD نداشتم.از امروز بازی 360 رو ورباتیم 3000 و رو DVD عادی 2500
در ضمن چون dvd ridata دیسک مزخرفی بود DVD م رو به Datawrite تغییر دادم (دیدی آقای دانش;))(دیدم )

تنها قصد من هم همین بود حالا با این قیمت ها و کیفیت کار عالی شما چه بهتر همه از خودتون خرید بکنند
بحث همین جا تمومه

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
دوستان بازی Wet رو اعصاب من هست میگن هر کی از سیروس گرفته این مشکل رو داره توی chapter 5 بازی گیر میکنه کسی این مشکل رو داره؟

کاربر سایت
May 1, 2008
155
کارت بیسته اقا مجتبی .من شش ماهه که 360 رو فروختم فکر نکنی میرم از جای دیگه بازی میخرما.الان در پی خریدش هستم تا یه مدت دیگه میخرم اساسی میام پیشت برای بازی;) با این قیمت جدیدت هم که دیگه حرف نداری
آقا نظر لطفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر