تاپیک Xbox 360 داران شیراز

persianhacker

کاربر سایت
Jun 17, 2008
15
دوست عزیز چرا بیهوده تهمت میزنید اول اینکه برای آپدیت فریمور درایو دستگاه باز مشود و اگر دریو لایتون باشد درایو هم باز می شود پس حرف شما در مورد باز شدن درایو کاملا بی مورد هست در مورد پیچ درایو هم برای سرعت در کار معولا دو پیچ به صورتی ضربدری فقط بسته می شود دوست عزیز شما که متوجه این تخلف از سوی فروشگاه شدید چرا به جای شکایت به فروشگاه آن را در یک فروم عمومی مطرح می کنید این کار شما فقط برای فریب افکار عمومی و برای تخریب این فروشگه به سود برخی دیگر است... فروشگاه سیروس هیچ نیازی به تعویض درایو کنسولی که خود فروخته ندارد حرف شما کذب کامل هست لطفا دیگر توهین نکنید من از مدریت سایت میخوام جلوی اینگونه تبلیغات کذب را بگیرد.

شما هم اگر کنسولتان دچار مشکل شده است آن را به فروشگاه دهید تا در صورت بروز مشکل از سوی فروشگاه بر طرف شود.

احتمالا شما پیمان شاگرد سیروس هستی که خودتم دستگاه ها رو آپدیت میکنی. آقا پیمان احتمالا کارخونه تولید کننده درایور پیچ اضافی گذاشته بوده رو دستگاه که شما چنتا پیچ اضافه رو نبستی چنتا پیچم زیر خود کنسول بود که اونا رو هم برداشته بودی! یه یه تماس به مایکروسافت بگیر بگو این پیچا اضافیه !!!
در مورد مطرح کردن تو یه جای عمومی:
تو یه جای عمومی مطرح میکنم تا تجربه شه برا بقیه.

اگر کسی کلکی تو کارش نیست چرا جلو خود مشتری دستگاه رو باز نمیکنه.
----
دوستان به نظر من خودتون دستگاتونو آپدیت کنید . یا اگه نمیتونید فقط درایور دستگاه رو بدید به کسی که آپدیت میکنه نه خود دستگاه رو.سریال روی درایور رو هم یاداشت کنید.

اینم راهنمای تصویری برای باز کردن xbox360 .در این فیلم 5 دقیقه ای شما به سادگی یاد میگیرید که چطور xbox360 رو باز کنید و درایورش رو در بیارید:
http://www.5min.com/Video/How-to-Open-Up-Your-Xbox-360-6557

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام دوستان بازي خوره عزيز ,من يه xbox مدله20gig دارم كه به تازگي به جمعه سه چراغه ها پيوسته[با كد خطايه 0102]در اين زمينه چند سوال از اساتيد و دوستانه محترم داشتم:
1.ايا خودم به روشه x-clamp ميتونم درستش كنم؟{در اين زمينه اطلاعاتم اندازه بچه 6 ساله هست ,شايد هم كمتر}
2.اگه نميتونم ,كجا ببرم كه هم مطمئن باشه هم با انصاف؟
3.بفروشمش بهتره يا تعميرش كنم؟
4.اگه نظرتون اينكه بفروشمش , چند ازم بخرن ضرر نكردم؟
بينهايت ممنون:blushing:

ببین عزیز با x clamp درست میشه میتونی توی youtube سثشقزا کنی ویدیو ها را ببینی که کامل هست همچنین آموزش ultimatum xclamp را هم در همین سایت که رایگان هست بخون همچنین اینگلیسیش اگر دیدی میتونی این کار ها را انجام بدی بکن و الا بفرست تهران درست میشه توی شیراز هم من چون به هیچ کس اعتماد ندارم خودم درستش کردم ولی آقای دانش میگن بلده والا من نمیدونم

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
سلام دوستان بازي خوره عزيز ,من يه xbox مدله20gig دارم كه به تازگي به جمعه سه چراغه ها پيوسته[با كد خطايه 0102]در اين زمينه چند سوال از اساتيد و دوستانه محترم داشتم:
1.ايا خودم به روشه x-clamp ميتونم درستش كنم؟{در اين زمينه اطلاعاتم اندازه بچه 6 ساله هست ,شايد هم كمتر}

خودت میتونی اگر پیچ های اندازه خوشو خواستی دارم از روش 2 هدسینک cpu میتوانی انجام بدهی برای کسانی در همین سایت انجام دادم و جواب هم گرفتن

2.اگه نميتونم ,كجا ببرم كه هم مطمئن باشه هم با انصاف؟ نظری ندارم

3.بفروشمش بهتره يا تعميرش كنم؟
برای فروش خیلی کم ازت میخرن حداکثر 80 تا 100
تعمیر هم حداکثر 25

4.اگه نظرتون اينكه بفروشمش , چند ازم بخرن ضرر نكردم؟

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
orginalش خرج داره.:cheesygri
راستی لینکا سر کاریه؟Xbox sky که عضو نمیگیره;)

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
این یکی اورجینال بود
هر کدام از فایل ها را هم اگر خواستی بگو تا download کنم سر کاری هم نیست قوانین را اگر رعایت کنی هم عضو میگیرد هم ban نمی شوی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر