تاپیک Xbox 360 داران شیراز

shahroozs2

کاربر سایت
Aug 11, 2010
120
سلام
از دوستان کسی بازی اسمشو نبر 3 رو اگه داره و روی lt3 اجرا بشه و بشه باهاتش لایو رفت(برنر مکس باشه) به من خبر بده چون میخوام.(چه نو چه دست دو)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
بچه ها کار رو منو میشناسن بذار ببینم بازار چه طوره قیمتا رو بهتون میدم

اقا مجتبی یه فکری هم برای فروش بازی روی هارد برای جیتگ داران بکن و ما خسته شدیم هی باید هارد بفرستیم شهرهای دیگه و اینجا در شیراز کسی فعالیتی نداره در این ضمینه.

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
بچه ها کار رو منو میشناسن بذار ببینم بازار چه طوره قیمتا رو بهتون میدم

اقا مجتبی یه فکری هم برای فروش بازی روی هارد برای جیتگ داران بکن و ما خسته شدیم هی باید هارد بفرستیم شهرهای دیگه و اینجا در شیراز کسی فعالیتی نداره در این ضمینه.
دقیقا

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
بچه ها کسی جایی رو میشناسه که LED Samsung 2280 یا 2285 ازش بخرم . آخه کل ملاصدرا رو زیر و رو کردم پیدا نکردم. میگن توقف تولید شده به جاش 22x360 اومده ولی از نظر امکانات 2280 & 2285 بهترن و 2ms هستن ولی 22x360 5ms هست. جالبتر اینکه توی سایت سامسونگ چیزی به نام 22x360 وچود نداره. حالا اگه کسی جایی رو میشناسه معرفی کنه.

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
بچه ها کسی جایی رو میشناسه که LED Samsung 2280 یا 2285 ازش بخرم . آخه کل ملاصدرا رو زیر و رو کردم پیدا نکردم. میگن توقف تولید شده به جاش 22x360 اومده ولی از نظر امکانات 2280 & 2285 بهترن و 2ms هستن ولی 22x360 5ms هست. جالبتر اینکه توی سایت سامسونگ چیزی به نام 22x360 وچود نداره. حالا اگه کسی جایی رو میشناسه معرفی کنه.

توی 20 متری سینما سعدی هم شرکت های کامپیوتری زیاده ،اونجا هم یه سری بزن.

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
بچه ها مغازه ای رو نمیشناسین تو شیراز که بازی برنر مکس با کیفیت عالی رو دیسک ورباتیم بزنه و کارش درست باشه ؟

تو پاساژ صدف که اصلا نیست . همه رو دیسک mz میزنن و با کیفیت پایین

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
بچه ها مغازه ای رو نمیشناسین تو شیراز که بازی برنر مکس با کیفیت عالی رو دیسک ورباتیم بزنه و کارش درست باشه ؟

تو پاساژ صدف که اصلا نیست . همه رو دیسک mz میزنن و با کیفیت پایین
بابا این چه حرفیه. mz در حال حاضر بهترین کیفیت بازار رو داره ( حتی بهتر از T-gate ) و محصول کمپانی ورباتیم هست واسه کشورهای فقیر ( چون توان خرید دیسک ورباتیم رو به علت قیمت بالا ندارن ) تنها تفاوت Verbatim و MZ در media شون هست که به این صورته:
Verbatim : MKM-001
MZ : MKM-003
پس اگه دیدی جایی mz داره تازه کلاهتو بندار بالا سریع بخر. چون واقعا با 2 تومن پول بهترین دیسکو داری.

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
بچه ها مغازه ای رو نمیشناسین تو شیراز که بازی برنر مکس با کیفیت عالی رو دیسک ورباتیم بزنه و کارش درست باشه ؟تو پاساژ صدف که اصلا نیست . همه رو دیسک mz میزنن و با کیفیت پایین
شما یه مدت صبر کنی (یکی دو هفته آینده)واسه بازیهای برنر مکس (رو ورباتیم و ...) در خدمتیم ;)

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
سلام
از دوستان کسی بازی اسمشو نبر 3 رو اگه داره و روی lt3 اجرا بشه و بشه باهاتش لایو رفت(برنر مکس باشه) به من خبر بده چون میخوام.(چه نو چه دست دو)

اقا من سراغ دارم مال خودم نیست فکر کنم قیمتش هنوزم بالا باشه چون به من 20تومن داد اگه خاستی پخ کن تا قراربذاریم برات بگیرم راستی کسی از اقایون نمیدونه که توی شیراز ایا جاسس هست که اپدیت بازیهای لایو رو برات بریزه روی فلش یا هارد دستگاه اخه این بازی اسمشو نبر3 2گیگ اپدیت داره ودر حال حاضرم لایو نمیشه دانلود کرد ریخته بهم اگه کسی میدونه لطفا بگه ممنون

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
اقا من سراغ دارم مال خودم نیست فکر کنم قیمتش هنوزم بالا باشه چون به من 20تومن داد اگه خاستی پخ کن تا قراربذاریم برات بگیرم راستی کسی از اقایون نمیدونه که توی شیراز ایا جاسس هست که اپدیت بازیهای لایو رو برات بریزه روی فلش یا هارد دستگاه اخه این بازی اسمشو نبر3 2گیگ اپدیت داره ودر حال حاضرم لایو نمیشه دانلود کرد ریخته بهم اگه کسی میدونه لطفا بگه ممنون
عزیز جان من خواستم قیمت خیلی پایینتر به ایشون بدم ولی قبول نکردن.دیدی آقای shahroozs2 هنوز قیمتا بالاست ومن واسه خودم نمیخواستم؟؟؟؟؟؟هنوز اگر میخوای میتونم واست رایت کنم.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
شما یه مدت صبر کنی (یکی دو هفته آینده)واسه بازیهای برنر مکس (رو ورباتیم و ...) در خدمتیم ;)

شما مغازه دارید؟بعد از اینکه بازیهای برنر مکس رو بیارید از کجا باید این بازیها رو از شما تهیه کنیم؟اگه مغازه دارید لطفا آدرسش رو بدید.ممنون

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
آقا مجتبی درود . شما همون مجتبیی هستی که دوسال پیش بازیهایی با آرم SX میزد ؟
اگه اون هستی و از همون سیدی ها و سرعت رایت استفاده میکنی کارت حرف نداره .

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
اگه همون مجتبی قدیمیه باشه که تو کار ورباتیم بود, پس کارش حرف نداره...
چون دیسکای ورباتیمی که سه چهار سال پیش از سیروس میگرفتم کار ایشون بود و کاملآ قابله تاییده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر