تاپیک Xbox 360 داران شیراز

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام به همه. من یه چند ماهی تو باغ نبودم. بازی های xgd3 که روی lt 1.91 اجرا می شن روی lt 3 هم بدون پچ اجرا می شن؟ قیمت بازی تو بازار چطوره؟ ممنون.

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
سلام به همه. من یه چند ماهی تو باغ نبودم. بازی های xgd3 که روی lt 1.91 اجرا می شن روی lt 3 هم بدون پچ اجرا می شن؟ قیمت بازی تو بازار چطوره؟ ممنون.
گمون نمیکم. فکر کنم بازی ها LT3 رو دوباره باید بخرید.

سلام بچه ها من دنبال بازی Red Dead Redemption Game of the year میگردم. کسی جایی رو میشناسه واسه فروش؟ یا اگه کسی خودش این بازیو داره حاضرم ازش بخرم یا اگه خودش هم لازمش داره میتونه به من چند ساعت کرایه ( قرض با مبلغ ) بده تا من ازش روی کامپیوترم ایمیج بگیرم و خودم بعدا رایت کنم. فقط تاکید میکنم که Game of the year باشه چون خودم نسخه های عادیشو دارم. اگه کسی جور کرد برام یه دنیا ممنون میشم آخه چند روزه که مسرانه که دنبال این بازیم.!
در ضمن ورژن LT اصلا برام مهم نیس. هرچی که میخواد باشه آخه من jtag دارم.
یعنی واقعا توی این شهر 1.5 میلیون جمعیتی کسی نداره؟

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156

خیر اجرا نمیشن باید پچ شده برای LT3 بگیرید،بازی های معمولی بین 2000 تا 2500 تومن ،برنر مکس بین 3000 تا 4000 تومن.

persiangheysar

کاربر سایت
May 4, 2012
5
اتصال به مانیتور

سلام دوستان.من بچه یزدم ولی دیدم تاپیک نداریم اینجا سولم رو میپرسم!:d
میخوام ایکس باکسم رو به مانیتورم که led 20 اینچه و پورت dvi , vga داره وصل کنم.دو کار میتونم بکنم:1-کابل hdmi to dvi بگیرم ولی برای گرفتن صدا نمیدونم چیکار کنم.فکر کنم مجبورم از این کابل optical audi که یکجا داره میگه 45 تومن:(استفاده کنم
2-یا کابل vga مخصوص کنسول بگیرم و از دو فیشش برای صدا استفاده کنم و یه تبدیل vga to dvi بگیرم واسه تصویر!که البته نمیدونم میتونم این کابل و اون تبدیل رو پیدا کنم و یا اصلا گرون هست یا نه؟حتی نمیدونم کیفیت تصویر vga رو دارم یا dvi?:-/
خواهشا راهنمایی کنید.کلافم کرده این قضیه.دارم رو تلویزیون لامپی ایکس باکس میزنم
N_aggressive%20(19).gif

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
اهاییییییییییییییییی ای ایکس باکس داران شیرازی بیادلایو بخدا خبری نیست من الان یکسال لایوم همه جور دیسک هم گذاشتم داخل دستگاه بیاد که دیگه این ایکس باکسه یک سال دیگه بیشتر عمر نمیکنه ها اینم گیمر تگم اد کنید faster man3

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
میخوام ایکس باکسم رو به مانیتورم که led 20 اینچه و پورت dvi , vga داره وصل کنم.دو کار میتونم بکنم:1-کابل hdmi to dvi بگیرم ولی برای گرفتن صدا نمیدونم چیکار کنم.فکر کنم مجبورم از این کابل optical audi که یکجا داره میگه 45 تومن:(استفاده کنم
2-یا کابل vga مخصوص کنسول بگیرم و از دو فیشش برای صدا استفاده کنم و یه تبدیل vga to dvi بگیرم واسه تصویر!که البته نمیدونم میتونم این کابل و اون تبدیل رو پیدا کنم و یا اصلا گرون هست یا نه؟حتی نمیدونم کیفیت تصویر vga رو دارم یا dvi?:-/
N_aggressive%20%2819%29.gif

کابل hdmi to dvi بگیری بهتره ،صدا رو فکر کنم باید از av بگیری ،تو بازار باید باشه

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
N_aggressive%20(19).gif

تابيك كه ما يزديا داريم!!شوما دقت نكردي!!كجاي يزدي?

شوما با 1كابل HD بزن صدا رو هم با اون كابل هايي كه روي سري اول الايت بود وصل كن به بلند كو!من سراغ دارم همون كابله رو ميخاي?
Sent from my HTC ChaCha A810e using Tapatalk 2

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان یه خبر خوب بدم،امروز پیش آقای امیری بودم مثل اینکه قراره بزنن تو کار برنر مکس و از اونجایی که دانش امیری دست به هر کاری بزنه یعنی ارزونی و کیفیت بالا :D باید به زودی شاهد کاهش قیمت دیسک های برنر مکس و کیفیت بالای این دیسک ها در سطح شیراز باشیم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
دوستان یه خبر خوب بدم،امروز پیش آقای امیری بودم مثل اینکه قراره بزنن تو کار برنر مکس و از اونجایی که دانش امیری دست به هر کاری بزنه یعنی ارزونی و کیفیت بالا :D باید به زودی شاهد کاهش قیمت دیسک های برنر مکس و کیفیت بالای این دیسک ها در سطح شیراز باشیم.

اقا یه مغازه دار پیدا بشه بازیهای جدید رو روی هارد برای جیتگ بفروشه و من یکی خسته شدم از بس دیسک خریدم و بعضیهاش هم که خراب رایت میشه و نمیشه ازش درست ایمیج گرفت و هی باید برد پس داد و یکی دیگه گرفت.

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156

خدا کنه زودتر اینکارو انجام بدن که این سودجو ها انقدر تو بازار جولان ندن ! :D

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
سلام بچه ها من دنبال بازی Red Dead Redemption Game of the year میگردم. کسی جایی رو میشناسه واسه فروش؟ یا اگه کسی خودش این بازیو داره حاضرم ازش بخرم یا اگه خودش هم لازمش داره میتونه به من چند ساعت کرایه ( قرض با مبلغ ) بده تا من ازش روی کامپیوترم ایمیج بگیرم و خودم بعدا رایت کنم. فقط تاکید میکنم که Game of the year باشه چون خودم نسخه های عادیشو دارم. اگه کسی جور کرد برام یه دنیا ممنون میشم آخه چند روزه که مسرانه که دنبال این بازیم.!در ضمن ورژن LT اصلا برام مهم نیس. هرچی که میخواد باشه آخه من jtag دارم.
دوست عزیز اگه گیرتون نیومد فک میکنم من تو آرشیوم داشته باشم
دوستان یه خبر خوب بدم،امروز پیش آقای امیری بودم مثل اینکه قراره بزنن تو کار برنر مکس و از اونجایی که دانش امیری دست به هر کاری بزنه یعنی ارزونی و کیفیت بالا باید به زودی شاهد کاهش قیمت دیسک های برنر مکس و کیفیت بالای این دیسک ها در سطح شیراز باشیم.
درست میگن , دانش لطف کرد منو در جریان قرار داد , اگه خدا بخواد واسه بازیهای برنر مکس من در خدمتتونم موفق باشید

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوست عزیز اگه گیرتون نیومد فک میکنم من تو آرشیوم داشته باشمدرست میگن , دانش لطف کرد منو در جریان قرار داد , اگه خدا بخواد واسه بازیهای برنر مکس من در خدمتتونم موفق باشید
مشخص نیست از کی شروع میکنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر