تاپیک Xbox 360 داران شیراز

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
دوستان الان 4 گیگ اسلیم و 250 گیگ اسلیم بدون کینکت کپی خور چند قیمتش ؟
در ضمن کجا رو پیشنهاد میکنید واسه خرید؟
راستی بازیهای سیروس مگه برنر مکس نیست؟

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
دوستان الان 4 گیگ اسلیم و 250 گیگ اسلیم بدون کینکت کپی خور چند قیمتش ؟
در ضمن کجا رو پیشنهاد میکنید واسه خرید؟
راستی بازیهای سیروس مگه برنر مکس نیست؟

250 حدودا 700 ،4 گیگ هم 620 حدودا ...

برای خرید اگه آشنا داشته باشید بهتره ،خودم یه آشنا دارم هر چی بخوام برام میاره ،مطمئنه...

من شخصا که به هیچ کدوم از مغازه دارا اعتماد نمیکنم ،برا آپدیت هم بیرون نمیدم خودم آپدیت میکنم.

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
بچه ها من چن روز پیش بعد از یکسال و نیم رفتم از شیراز پلازا خرید کنم. گمون می کردم مثل قدیما هستش که پول زیادی که میدی ارزش دیسک و کیفیتشو داشته باشه! یه brotherhood گرفتم و بردم خونه و خواستم با کامپیوترم ازش ایکیج بگیرم( آخه من جی تگ دارم) . 3 بار retry کردم و نشد و بردم و عوضش کردم . برای دیسک دومش هم همین اتفاق افتاد.روی لپتاپ و ایکس باکس هم امتحان کردم ولی باز هم نشد.(وسط بازی میپرید بیرون و ارور Clean disk میداد) بعدش بردم و برای بار آخر دادم بهش و یه GTA IV گرفتم . بازم همینطور . عصبانی شدم و رفتم با برنامه ی nero کیفیت دیسکو امتحان کردم. میدونید چن گرفت؟ -0- این در حالیه که معمولا دیسکای پاساژ مهدی و پاساژ صدف علی رغم بدنام بودن و شکایت گیمرها هیچوقت زیر 80 نگرفتن تازه کاور کریستال مرغوب هم دارن ولی پلازا بر خلاف قدیما از کاورای بی کیفیت استفاده میکنه! نمیدونم چرا ولی شاید به خاطر اینکه زورم گرفته بود یا شایدم به خاطر دلسوزی واسه جیب شما این پستو دادم.
کلام آخر: هیچوقت گول اسم یه جا رو نخورین.پلازا از همجا 1000 تومن گرون تر میفروشه و لی آشغالترین کیفیتو هم داره. من که دیگه هیچوقت ازش هیچی نمیخرم.

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
بچه ها من چن روز پیش بعد از یکسال و نیم رفتم از شیراز پلازا خرید کنم. گمون می کردم مثل قدیما هستش که پول زیادی که میدی ارزش دیسک و کیفیتشو داشته باشه! یه brotherhood گرفتم و بردم خونه و خواستم با کامپیوترم ازش ایکیج بگیرم( آخه من جی تگ دارم) . 3 بار retry کردم و نشد و بردم و عوضش کردم . برای دیسک دومش هم همین اتفاق افتاد.روی لپتاپ و ایکس باکس هم امتحان کردم ولی باز هم نشد.(وسط بازی میپرید بیرون و ارور Clean disk میداد) بعدش بردم و برای بار آخر دادم بهش و یه GTA IV گرفتم . بازم همینطور . عصبانی شدم و رفتم با برنامه ی nero کیفیت دیسکو امتحان کردم. میدونید چن گرفت؟ -0- این در حالیه که معمولا دیسکای پاساژ مهدی و پاساژ صدف علی رغم بدنام بودن و شکایت گیمرها هیچوقت زیر 80 نگرفتن تازه کاور کریستال مرغوب هم دارن ولی پلازا بر خلاف قدیما از کاورای بی کیفیت استفاده میکنه! نمیدونم چرا ولی شاید به خاطر اینکه زورم گرفته بود یا شایدم به خاطر دلسوزی واسه جیب شما این پستو دادم.
کلام آخر: هیچوقت گول اسم یه جا رو نخورین.پلازا از همجا 1000 تومن گرون تر میفروشه و لی آشغالترین کیفیتو هم داره. من که دیگه هیچوقت ازش هیچی نمیخرم.

تایید میشه،بهترین جا برای خرید بازی پاساژ صدفه،از هیچ جای دیگه نخرید.

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
سلام و درود خدمت همشهریان و اساتید محترم
چند ماهی از بازی دور بودم آخرین بازی که کردم gow3 بود با فریم ویر lt2 حالا سوالم اینه که الان همه بازی ها روی lt3 اجرا میشن یا فقط بعضی هاشون و آیا lt3 همشون سی دی هاش گرونه ؟ یا معمولیش هم هست ؟
سپاس

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
سلام و درود خدمت همشهریان و اساتید محترم
چند ماهی از بازی دور بودم آخرین بازی که کردم gow3 بود با فریم ویر lt2 حالا سوالم اینه که الان همه بازی ها روی lt3 اجرا میشن یا فقط بعضی هاشون و آیا lt3 همشون سی دی هاش گرونه ؟ یا معمولیش هم هست ؟
سپاس

بازی های قدیمی همشون اجرا میشن ،ولی بازی های جدید رو باید با پچ LT3 خریداری بفرمایید،دی وی دی ها هم به هر دو صورت توی بازار موجود هست.

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
سلام بچه ها من دنبال بازی Red Dead Redemption Game of the year میگردم. کسی جایی رو میشناسه واسه فروش؟ یا اگه کسی خودش این بازیو داره حاضرم ازش بخرم یا اگه خودش هم لازمش داره میتونه به من چند ساعت کرایه ( قرض با مبلغ ) بده تا من ازش روی کامپیوترم ایمیج بگیرم و خودم بعدا رایت کنم. فقط تاکید میکنم که Game of the year باشه چون خودم نسخه های عادیشو دارم. اگه کسی جور کرد برام یه دنیا ممنون میشم آخه چند روزه که مسرانه که دنبال این بازیم.!
در ضمن ورژن LT اصلا برام مهم نیس. هرچی که میخواد باشه آخه من jtag دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر