تاپیک Xbox 360 داران شیراز

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,093
البته شما خوش شانس بودین که بازی چک نشده دستگاتون رو بن نکرده!
بابا بن کجا بود دیگه؟الان دوساله که کسی به خاطر این چیزها بن نشده اگه هم شده از قبل بن بوده تازه رفته لایو وگرنه هیچ خبری نیست من خودم هر شب تو لایوم دارم فیفا میزنم دیسک هم اصلا چک نمیکنم

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
بابا بن کجا بود دیگه؟الان دوساله که کسی به خاطر این چیزها بن نشده اگه هم شده از قبل بن بوده تازه رفته لایو وگرنه هیچ خبری نیست من خودم هر شب تو لایوم دارم فیفا میزنم دیسک هم اصلا چک نمیکنم

یعنی با کنسول J-TAG هم میشه رفت لایو:-o

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
اقا اگه کسی هست که بی کار باشه ما شبها از ساعت1 شب تا بوق سگ هستیم
یعنی واقعا شما از ساعت 1 شب به بعد بازی میکنی؟اینطوری که خیلی ناجوره.یه جا خوندم کسانی که شبها نمیخوابند احتمال ابتلا به بیماری دیابت توشون بیشتره.خوب همشهری گل از صبح تا شب بازی کن.شب هم با خیال راحت بخواب.(این فقط نظر شخصیه و قصد دخالت نداشتم):)

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
اره خودم میدونم بده اما نه اینکه اینترنت ما خیلی عالی هست .من چونکه از ساعت 1 شب رایگان میشه شبها میام اما روز ها هم میام ولی در حد 1یا 2ساعت .اگه کسی هم هست که میخاد گیرز2و3رو چند نفره تموم کنه ما پایه هستیم

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
اقا یعنی یه شیرازی نیست ما باهاش بازی کنیم لایو. مردیم از بس با این تهرانی ها بازی کردیم اگه کسی لایو هست ادد کنه اینم گیمرتگم faster man3

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
خب شاید اگر زمان بازی کردنتون رو تغییر بدید بچه ها بیان.البته فکر نکنم چون من هم چند صفحه قبل همچین درخواستی رو داشتم ولی هیچکس نیومد gt شو بگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر