تاپیک Xbox 360 داران شیراز

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
یعنی واقعا قیمتا اینطوری کشیده بالا؟من یه ارکید دست دوم 2009 دارم با یه هارد 120 ارجینال و دوتا دسته.به نظرتون چند بدمش خوبه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
میشه بگید حدودا چقدر ضرر کرده

ضررش رو از نظره قیمتی نگفتم و مدل اسلیم هر چی باشه عمرش از فت بیشتره و امکان wifi هم سرخود داره و فنش هم بی صدا کار میکنه و سخت افزارش هم بهتر از فت هست و مدل ارکید هم نوش کم تو بازار پیدا میشه و حتی احتمال دست دوم بودنش هم هست خصوصا این فروشندگان حقه بازه شیرازی که ps1 رو جای ps3 میندازن به ملت و این 500 هم زیادش هست و هر چند قیمت هم رفته باشه بالا و یادش بخیر ارکید جاسپر خریدم 280 و مملکت گل و بلبل همینه.

البته زیاد هم خودتون رو ناراحت نکنید دیگه خریدید و رفته پی کارش و فت ارکید چاسپر هم عمره بالایی داره و خراب بشو به این راحتیها نیست.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,360
نام
مهدی
دوستان ببخشین که این درخواست رو اینجا مطرح میکنم توی تاپیک مربوطه کسی جوابم نداد,میشه لطف کنین سیو بازی binary domain کپتچر 6 رو بذارین ,سیوهای من بنا به دلایلی پاک شد:(وقت هم ندارم که بخوام از اول بازی کنم
ممنون

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
سلام به شیرازی های گل اقا اکه کسی هست که لایو میزنه ما پایه هستیم ولی فقط15سال به بالا باشه که یشه باهاش بازی کرد اینم گیمر تگم ادد کنید faster man3

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
من دوست دارم بزنم ولی بلد نیستم نکات امنیتی دیسک رو چک کنم میترسم کنسولو به فنا بدم نیست فروشنده هامون خیلی مطمئنن دیگه 100 در صد باید دیسک رو چک کرد

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
بیخیال بابا من الان دارم 1سال و نیم بازی میکنم هنوز اتفاقی نیفتاده تازه 2بار هم فاگ شدم دیسکای معمولی میذارم برای لایو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر