تاپیک Xbox 360 داران شیراز

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
تشکر بابت راهنمایی...

بچه ها کسی تونسته بازی Dark souls رو گیر بیاره تو شیراز؟
اگه آره حتما آدرس بدید برم بگیرم...

Reset

کاربر سایت
Oct 21, 2010
93
نام
یوسف
اقایی که طرفدار پیمان عزیزتون میکنی من سری قبل بردم lt بریزم پیچ های xbox من و دوستمو دیگه نبسته بود
دوستان حواستون باشه جایی بدید lt بریزین که جلو خودتون دستگاهو باز کنن
احمد (زیتون) و دانش (داریوش) جلو خودتون به دستگاه برنامه میدن

منم پارسال از سیروس ایکس باکس گرفتم و دیروز برای اولین بار ایکس باکسمو باز کردم دیدم که 6تا پیچ دستگاه نیست:-/

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
منم پارسال از سیروس ایکس باکس گرفتم و دیروز برای اولین بار ایکس باکسمو باز کردم دیدم که 6تا پیچ دستگاه نیست:-/
آقایون اگه سیروس بده و دستگاهاش مشکل داره وپیچ نداره وفلان چرا همتون از سیروس خرید می کنید؟ خیلی جالبه b-)

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
ها؟:-o برای منم 6 تا پیچ بزرگشو نداشت از سیروس هم گرفتم. گفتم شاید بنده خدا یادش رفته ببنده پس بگو از روی عمد ور میداره. ای آدم...)x

---------- نوشته در 02:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 PM ارسال شده بود ----------

آقایون اگه سیروس بده و دستگاهاش مشکل داره وپیچ نداره وفلان چرا همتون از سیروس خرید می کنید؟ خیلی جالبه b-)
ما باید از کجا میدونستیم که این کارو می کنه؟:-/

---------- نوشته در 03:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:52 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگه میشه قیمت ایکس باکس اسلیم و ارکد رو تو شیراز بگید؟ برای یکی از دوستام میخوام. خیلی وقته از قیمتیشون خبر ندارم.ممنونo:-)

shzshz

کاربر سایت
Sep 13, 2009
59
سلام بروبچ ....
آقا driver , warhammer, xmen عصر فروشگاه سیروس ...امروز ظهر آمارشو گرفتم ....
برین حالشو ببرین

چه میکنه این سیروس به خاطر همیناست که باحاله

---------- نوشته در 03:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:39 PM ارسال شده بود ----------

والا ما که فقط ازش بازی میگیریم

origami

کاربر سایت
May 15, 2010
2
dooste aziz kheyli tablighe sirous mikoni nakone khodeshi ya un peymane>:) man sobh hameye in onvanha ro gereftam sirous akharin nafare ke miare age mikhayn az foroushgahe donyaye bazi dare zang bezanid behesh va motmaen shid ke man rast migam ya na 2351579, sirous zamani khoub bud ke ahmadreza unja bud alan dige be gel neshaste

shzshz

کاربر سایت
Sep 13, 2009
59
خوبه والا تا حرف میزنیم یکی میگه سپینودی یکی میگه سیروسی یکی میگه ارور سیستمی ....
عزیز من خودم آمار همه رو دارم درایور رو فقط طرفای ظهر دنیای بازی داشت اون دو تا رو هنوز کسی نداره ...

نمیشه حرف زد اینجا ....
البته حق هم دارین از بس اومدن اینجا از کاراشون تبلیغ کردن تا یه آدم عادی میاد بگه فلان جا خوبه فلان جنس خوبه ...میگن تو خودشی همونی که من میخواستم =))

آخرین ویرایش:

hamidreza360

کاربر سایت
Jan 25, 2011
39
دمت گرم. یه شیراز و یه سیروس. این بچه مچه ها چی میگن والا؟=))
کسی که می خواهد سابقه چند ساله امثاله سیروس و پیمان رو خراب کنه معلومه کیه دیگه.

---------- نوشته در 02:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:21 AM ارسال شده بود ----------

فروشگاه مروارید طبقه دوم پاسا ژ صدف

---------- نوشته در 02:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:22 AM ارسال شده بود ----------

اقای دانش امیری که بحثشون جدا و احترامشون واجب از بزر گای بازار گیم شیراز هستند اما این احمد اقا که شما سنگشو به سینه میزنی زیر دست سیروس وپیمان کار یاد گرفت. لطفا اطلاعاتتون رو آپ کنید بعد بیاید حرف بزنید اگه شما دو روزه اومدید پاساژ مهدی و صدف و... ما پیر شدیم اونجا داداش.
اوالا کوچولو .بچه مچه خودتی .دوما همین احمد یا دانش جلو خودت اپدیت میکنن پس نمیتونی ایراد ازشون بگیری من فقط میدونم پیچ دستگاه من و دوستمو نبست این اقا پیمان جونتون که حتی زنگ زدیم سیروس .گفت ببخشید .من کاری ندارم ولی دوستان گفتن از ما بود بدید جایی که جلو خودتن این کارو کنن دانش (داریوش) احمد (زیتون).

The Who

کاربر سایت
Sep 18, 2010
16
نام
دانیال
تو شیراز کجا خوبه واسه ریختن lt 2 ??

سلام به همه ی همشهریای عزیز...بچه ها بهترین فروشگاه واسه گیم 360 که دی وی دی رو با کیفیت عالی داخل پاساژ صدف بده اسمش چیه؟

بازی که نوآوران کیفیت کارش حرف نداره.
چن ساله مشتریشم.آدم قابل اعتمادیه.LT هم اونجا 10 میگیره.
--
در مورد سیروسم این موضع گیری دوستان خیلی جالب برام :D

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
والا يه توصيه ايي به بقيه ميكنم كه از پاساژ مهدي اصلا جنس نخرين!من خيلي ساله ميرم اونجا...تقريبا همه رو هم ميشناسم...سعي كنيد از اونجا جنس نخريد يا حداقل از اين اسمهاي معروف(!)كه اينجا عاشق سينه چاك دارن نخرين!
از بچه هاي اينجا(همين بازي سنتر!) كسايي بودن كه PS3 اسليم خريده بودن از يكي از مغازه هاي اين پاساژ كه خيلي هم معروفه ولي كپي خور نميشد و مشكلات ديگري هم داشت!آخر سر هم كارشون به شكايت و اين كارا كشيد! فقط در صورتي كه بچه مايه دار هستين برين پاساژ مهدي! دوستاني كه مشتري هستن ميدونن ولي اين كساييكه ميخوان تبليغ كنن فرق ميكنن! من خودم هم دوستايي اونجا دارم ولي به عنوان يه مشتري اينارو عرض كردم.... همين....

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
والا يه توصيه ايي به بقيه ميكنم كه از پاساژ مهدي اصلا جنس نخرين!من خيلي ساله ميرم اونجا...تقريبا همه رو هم ميشناسم...سعي كنيد از اونجا جنس نخريد يا حداقل از اين اسمهاي معروف(!)كه اينجا عاشق سينه چاك دارن نخرين!
از بچه هاي اينجا(همين بازي سنتر!) كسايي بودن كه PS3 اسليم خريده بودن از يكي از مغازه هاي اين پاساژ كه خيلي هم معروفه ولي كپي خور نميشد و مشكلات ديگري هم داشت!آخر سر هم كارشون به شكايت و اين كارا كشيد! فقط در صورتي كه بچه مايه دار هستين برين پاساژ مهدي! دوستاني كه مشتري هستن ميدونن ولي اين كساييكه ميخوان تبليغ كنن فرق ميكنن! من خودم هم دوستايي اونجا دارم ولي به عنوان يه مشتري اينارو عرض كردم.... همين....

منم با ایشون کاملا موافقم...

من ایکس باکسم رو که از سیروس خریدم سر 3 هفته درایو ایکس باکس نابود شد...اصلا دیگه هیچ دی وی دی رو نخوند...رفتم انداختم جلوش...گفت ایکس باکس همینه...شانسیه...این میشه جواب به من؟

تازه منی که روزی فقط 3ساعت بازی میکردم...تمام بازی ها رو هم میزدم تو هارد...ایکس باکس الیت ازش خریده بودم...بالاخره زیر بار نرفت...منم گفتم بدرک...

60000 دادم یه درایو دیگه گرفتم یه جا دیگه...دیگه هیچوقت پیش سیروس نرفتم...

shzshz

کاربر سایت
Sep 13, 2009
59
اینجور که آمار گرفتم بازی driver رو امروز ارور سیستم داده تو بازار ....خدا پدرشو بیامرزه و هر کسی که دل ما رو شاد میکنه و بازی به دستمون میرسونه ....
خدمت دوست عزیز و عصبانیgame4life هم عرض کنم که امثال من فقط کیفیت براشون مهمه حالا میخواد پاساژ مهدی باشه یا پاساژ صدف !
خلاصه دست گل اونهایی که زحمت میکشن درد نکنه ...
ضمنا روزی رو خدا میرسونه چه خوبه آدم تبلیغات بد در مورد کسانی که حقشون نیست نکنه رفیق ....
اون مطلبی هم که من در مورد دیسکا نوشتم فقط و فقط به خاطر این بود که بچه ها هوشیار باشن و دیسک آشغال نخرن ...
---------------------------------------------------------
فکر کنم با این مطلبی که نوشتم من فردا ارور سیستم باشم =))=))

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
میگم ما نفهمیدیم سیروس این 6 تا پیچ بزرگرو از رو ایکس باکسا ور میداره باهاش چه کار می کنه؟:d ارزشی هم داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر