تاپیک Xbox 360 داران شیراز

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
سیروس اصلا جای خوبی نبست...یه کنسولی به ما داده صدای درایورش اعصاب آدمو خورد میکنه....

تازه کنسول رو هم داد مغازه بغلی کپی خور کنه...خدا میدونه اونجا چیکارش کردن:(

بدون شک فروشگاه سیروس بهترینه . معتبرترین فروشگاه از همه نظر . دنبال ارائه و خدمات بی عیب و نقص و مطمئن باشید ؛ نه گرون یا ارزون . که صد البته ارزون ترین هم از آب در میاد .

جهت اطلاع : فروشگاه کنارش ، شعبه و همکار خودشون هست .

The Who

کاربر سایت
Sep 18, 2010
16
نام
دانیال
سیروس اصلا جای خوبی نبست...یه کنسولی به ما داده صدای درایورش اعصاب آدمو خورد میکنه....

تازه کنسول رو هم داد مغازه بغلی کپی خور کنه...خدا میدونه اونجا چیکارش کردن:(
کاملا موافقم.
هر کدوم از دوستام که خریدن راضی نبودن

قیمت خوبی میدن اما اصلا کنسول خوبی نیست.
میگن دستگاهاشون Refresh شدست! البته نه همشون...

داخل پاساژ مهدی دنیای سونی و ساحل.

برای خرید بازی هم اگه کیفیت براتون مهمه و سرعت رایت و نوع دی وی دی و اینا پاساژ صدف،فروشگاه نوآوران.

تا حالا یه بازی نبوده که من مشکل داشته باشم.

کلا سیروس رو من اصلا قبول ندارم.

• Like
Reactions: Thomas_Anders

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
آقا هر کی میخواد کنسول و بازی کنسول بگیره بدون هیچ تردیدی بره فروشگاه سیروس .کارش عالیه.b-)
خیلی جالبه مدیرا این پست ها رو تبلیغ حساب نمیکنن خب اینجوره دوستان فروشگاه پلازا کارش از همه جا بهتره :d

سلام
تو شیراز بهترین جا برای خرید بازی 360 کجاست؟ بعدا این فروشگاه پلاازا روی چه dvd بازی 360 را می زنه؟ کیفیت بازییاش چطوره ؟ کلا این سه تابازی الن تو شیراز گیر مییاد
Halo: Reach
Tom Clancy's H.A.W.X 2
Spider-Man: Shattered Dimensions
پلازا پول ارشیو داره میگیره تو کدوم فروشگاه بالا 200 تا بازی XBox یه جا میذارن جلو مشتری و کجا بازی FIFA11 رو بعد از 3 ساعت ریلیز میذارن تو فروشگاه بعد دوستان بگید پلازا میندازه یا گرون میده

آخرین ویرایش:

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
خیلی جالبه مدیرا این پست ها رو تبلیغ حساب نمیکنن خب اینجوره دوستان فروشگاه پلازا کارش از همه جا بهتره :d

پلازا پول ارشیو داره میگیره تو کدوم فروشگاه بالا 200 تا بازی XBox یه جا میذارن جلو مشتری و کجا بازی FIFA11 رو بعد از 3 ساعت ریلیز میذارن تو فروشگاه بعد دوستان بگید پلازا میندازه یا گرون میده

فروشگاه سیروس رقیب ندارد ، بلکه رفیق دارد .
درمورد FIFA 11 و ادعاتون ، باید به شیرازی های هوشیار اعلام کنم که شما در مورد نسخه ای از بازی خبر می دید که English نیست .

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
فروشگاه سیروس رقیب ندارد ، بلکه رفیق دارد .
درمورد FIFA 11 و ادعاتون ، باید به شیرازی های هوشیار اعلام کنم که شما در مورد نسخه ای از بازی خبر می دید که English نیست .
والا ما که به دوستان گفتم بازی ENG نیست ;)

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
فروشگاه سیروس چیزی از دست نمیده با حرف های بی ربط بعضی ها فروشگاه سیروس همیشه در هر رابطه ای پیشتاز بوده

سیروس چقدر پول بهت داد بیای اینو بگی:))

تازه یه چیز جدید روش کشف کردم...یه خراش سیاه روش پیدا کردم...خدا کنه دست دوم بهم نداده باشه:-o سیروس سیروس که میگفتن این بود؟؟

nob2003

کاربر سایت
Sep 28, 2010
1
سیروس چقدر پول بهت داد بیای اینو بگی:))

تازه یه چیز جدید روش کشف کردم...یه خراش سیاه روش پیدا کردم...خدا کنه دست دوم بهم نداده باشه:-o سیروس سیروس که میگفتن این بود؟؟
سلام
من چندین ساله از سیروس خرید میکنم حالا چه کنسول و چه بازی و میخوام بدون جانب داری از این شخص یا کس دیگه تجربایتم رو براتون بگم.

بهترین جا برای خرید بازی بدون شک مغازه سیروسه اونم بازیهای جدید.

اما یکی از بدترین جاها برای خرید کنسول و متعلغاتش سیروس هست.چرا؟براتون میگم.

چون یک psp و ps2 و ps3 و xbox360 ازش خریدم که همش یه ایرادی داشت و xbox360 رو که دیگه دست دوم بهم انداخت ولی اینم بگم xbox360 بر خلاف بقیه کنسولهایی که خریدم مشکلی نداشت و فقط دسته دوم بود و اونم از برچسبهای پلومی که روی درش اصلا نبود و یک خطی که روش افتاده بود فهمیدم و روش حتی یه دفترچه که باید باشه هم نبود و psp که پیکسل سوخته داشت و شاگرد سیروس با زرنگی تم psp رو به نارنجی همون اولی که خریدم تغییر داد اونم جلوی خودم و منم اصلا شک نکردم و بعد چندین روز بعد فهمیدم که دیگه کار از کار گذشته بود.

ps2 که از اولش یک مشکلی داشت که با چندین بار مراجعه کارم نشد و عاقبت دادمش این مغازه بابک خدا نیامرز که حالا پدر حقه بازش درش هست و اونم زد خرابترش کرد و البته اونو مجبور کردم تا یه ps2 دیگه بهم بده که به یک ماه نکشیده کلان سوخت.

ps3 هم که یک ایراد فنی داشت که بعضی وقتها برای خود چه تو بازی بودی و چه نبودی قفل میکرد و صدای بوق میداد و خاموش میکرد که اونم ردش کردم رفت.

دیگه پیش خودم توبه کردم که از سیروس چیزی به غیر از بازی بخرم و اینم بگم که یک دسته xbox360 هم خریدم ازش که اونم تقلبیش رو بهم انداخت ولی دسته موردی نداره و سالمه.

یه چیز دیگه هم که بیشتر مختص مغازه سیروس دیدم اینه که به مشتریهای همیشگشون احترام نمیذارن و حتی بعضی وقتها چیزی رو که به اونا میندازن به مشتریهای کم ثابقه تر نمیدازن و اینم گله ای بود که مخصوصا از شخص خود سیروس داشتم که به جای نگه داشتن این جور مشتریها و راضی نگه داشتنشون فقط و فقط به فکر جیب خودشه و حتی برای دادن دو هزارتومن تخفیف یه جنس 80 تومنی میخواد خودشو بکشه اونم برای مشتری دائمیش.

پیمان و پژمان هم یه خورده با معرفت تر هستن ولی خود سیروس نه.

کلا نه فروشنده ام و نه هیچ چیزه دیگه و نه قصد خراب کردن بازار کسی رو دارم و کلا هر کی قصد خرید کنسول رو داره بنظرم از شهره شیراز نخره بهتره چون اکثر مغازه داران مربوط به بازی در این شهر یه جای کارشون میلنگه و حقه بازی تو خونشونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر