تاپیک Xbox 360 داران شیراز

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
سلام خدمت آقا دانش و دیگر اساتید
اگه ممکنه راجع به آپدیت جدید و امکان استفاده از فلش مموری را توضیح دهید و این آپدیت چگونه نصب می شود آیا روی فلش مموری هم نصب میشه یا نه ؟

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
سلام خدمت آقا دانش و دیگر اساتید
اگه ممکنه راجع به آپدیت جدید و امکان استفاده از فلش مموری را توضیح دهید و این آپدیت چگونه نصب می شود آیا روی فلش مموری هم نصب میشه یا نه ؟
تشریف بیاورید مغازه تا هم به صورت مجانی برایتون آپدیت را نصب بکنم و هم توضیحاتش را بدهم
و کسانی که دستگاه فول هک را از من خریداری کردند به هیچ عنوان خودشون آپدیت نکنند

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام بر همه
یه سوال داشتم
از کجا بفهمم مادربورد 360 ای که میخوام بخرم جسپر هست یا مدل دیگه ای ؟
سلام ميتوني از روي پاور و سريال بفهمي.يك سرچ توي همين سايت بدي مقالات زيادي در همين مورد گيرت مياد ;)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
سلام!
دوستان جایی هست که گیتار بازی Guitar Hero را داشته باشه و قیمتش هم منصفانه باشه؟! من خودم یه جا دیدم که گیتار را داشت ولی همراه با بازی اورجینال میفروخت ولی من فقط گیتار بی سیم (Les Paul) میخواستم. ممنون

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
سلام!
دوستان جایی هست که گیتار بازی Guitar Hero را داشته باشه و قیمتش هم منصفانه باشه؟! من خودم یه جا دیدم که گیتار را داشت ولی همراه با بازی اورجینال میفروخت ولی من فقط گیتار بی سیم (Les Paul) میخواستم. ممنون
ما داریم ولی guitar hero world tour هست توی پکشم Guitar-druam-microphone-بازی اورجینال هست

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
سلام!
فروشگاه جواد يه سر بزن 2.3 روز پيش كه اونجا بودم يكي داشت;)
آدرس : چهار راه مشير پاساژ مهدي

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام بچه ها می شه چندتا بازی جدید و قشنگ برام بزارید که بشه split screen بازیشون کرد؟ مرسی
اینجا جاش نیست ولی چون بچه ی شیرازی: فعلا اسپلینتر سل بگیر بازی کن با اسپلیت-سکند جدیداش اینا هست اگرم قدیمی جذاب میخوای ارتش 2 نفره هست گرزاف وار 1&2 هست بوردرلند هست خیلی خوبه به درد اسپلیت کردن میخوره همین:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر