تاپیک Xbox 360 داران اهواز

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
دمت گرم .میگم به نظرت دستگام رو جیتگ بکنم

میتونی تو قسمت جی تگ همین انجمن مطالب رو بخونی
من زیاد خوندم نظرات دوستان رو ولی اکثر از گرم کردنو فریز کردن دستگاه گفتن..یکی دوستان که تخصصشون همین کاره بهم گتن که اگر نصب برد و سیم پیچی خوب انجام بشه هیچ مشکلی بوجود نمیاد
از نظر بازی هم که فوق العاده راحته ولی امکانش هست برید دی وی دی بازی بخری و کپی کنی و بالا نیاد که مجبور میشی بری بازی رو عوض کنی (مربوط به ورژن بازی میشه)
من خودم علاقه شدید به انجام جی تگ دارم ولی حوصله دردسراشو ندارم(به اندازه کسایی که بدشو میگن همون اندازه از جیتگ تعریف میکنن)..

T2T

کاربر سایت
May 2, 2006
36
از دوستان کسی هست دیویدی 2 مکس پین رو داشته باشه ؟ من دوبار خریدم هر دوبار خراب بود دیگه زورم میاد دوباره بخرم! اگه دارید لطفا بگید ازتون میخرم یا اگه نیازش داشتید بعد اتمام بازی بهتون برمیگردونم

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
از دوستان کسی هست دیویدی 2 مکس پین رو داشته باشه ؟ من دوبار خریدم هر دوبار خراب بود دیگه زورم میاد دوباره بخرم! اگه دارید لطفا بگید ازتون میخرم یا اگه نیازش داشتید بعد اتمام بازی بهتون برمیگردونم

دوست عزیز دوباره بخری؟؟میبینی مشکل داره ببر پس بده!!!برات عوض میکنن

وقتی ازت دیسک شماره دو میخواد ارور میده به شما؟؟!!یا خوندن دیسک طول میکشه اخرشم هنگ میکنه 360؟؟

T2T

کاربر سایت
May 2, 2006
36
دوست عزیز دوباره بخری؟؟میبینی مشکل داره ببر پس بده!!!برات عوض میکنن

وقتی ازت دیسک شماره دو میخواد ارور میده به شما؟؟!!یا خوندن دیسک طول میکشه اخرشم هنگ میکنه 360؟؟

دو سه تا چپتر مونده به آخر بازی اونجا که تو کشتیه بازی هنگ میکنه! ببرم عوض میکنه ؟

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
سلام دوستان من یه xbox arcade jasper با 2 تا controller و کینکت با آداپتور داشتم دستگاه کاملاً سالمه 50 یا 60 تا بازی هم داره 10 تا هم بازی کینکت داره تعمیری هم نیست...قصد فروش همش رو با هم داشتم به علت داشتن ps3 و همچنین آنلاین بازی کردن B,F,3 وقت واسه xbox بازی کردن واسم نذاشته به نظر شما قیمت مناسب چنده واسه فروش؟ کلاً بصرفه هست الان؟ یا ps3 رو بفروشم؟ می خواستم new ipad جاش بگیرم چون نیمی از ماه بیابون سر کارم...

ghareib

کاربر سایت
Dec 21, 2008
41
نام
منصور
سلام به بچه های گل اهوازی.

اگه پستی که دادم در جا و مکان مناسب خود نیست به بزرگی خودتون ببخشید...چون آشنایی کامل ندارم و بهترین جا و مکان رو در این قسمت دیدم.

یه سوال فنی داشتم. من به تازگی یه XBOX خریدم و آشنایی کامل ندارم. دستگاه من 4 گیگ lt3 هستش...و من یه چند تا بازی از دوستم گرفتم که روی کنسول اون که lt2 هستن قبلا اجرا میشدن.
اما الان این بازی ها نه بر روی کنسول من اجرا میشن و نه بر روی کنسول دوستم...فقط یادآوری کنم که دوستم کنسولش رو آپدیت کرده.
بازی هایی که اجرا نمیشن....Assassins Creed Brotherhood و Assassins Creed Revelations و یکیشون هم BF3 هستش و چند تای دیگه...طبق تحقیقات این بازی ها مخصوص lt2 هستن.
حال آیا راه حل مناسبی برای حل این مشکل هست.

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216

اگه پستی که دادم در جا و مکان مناسب خود نیست به بزرگی خودتون ببخشید...چون آشنایی کامل ندارم و بهترین جا و مکان رو در این قسمت دیدم.

یه سوال فنی داشتم. من به تازگی یه XBOX خریدم و آشنایی کامل ندارم. دستگاه من 4 گیگ lt3 هستش...و من یه چند تا بازی از دوستم گرفتم که روی کنسول اون که lt2 هستن قبلا اجرا میشدن.
اما الان این بازی ها نه بر روی کنسول من اجرا میشن و نه بر روی کنسول دوستم...فقط یادآوری کنم که دوستم کنسولش رو آپدیت کرده.
بازی هایی که اجرا نمیشن....Assassins Creed Brotherhood و Assassins Creed Revelations و یکیشون هم BF3 هستش و چند تای دیگه...طبق تحقیقات این بازی ها مخصوص lt2 هستن.

راحت ترین راه اینه بری دوباره بازی ها رو بخری...باید پچ ال تی 3 باشن.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد

بنظره من هیچ کدومشونو نفروش...!!چونکه بسختی میتونی جایگزین کنی.!!اگه واقعا به نیو آیپد احتیاج داری یا فقط هدف بازی کردنه تو محل کار(هنگام استراحته)بنظره من بصرفه و معقولانه نیست!!!(آی پد برا بازی اذیت کننده و خسته کنندست یحورایی..انیو طبق تجربه خودم گفتم)
میتونی یه آیپاد بگیری واقعا بصرفه ترو خوشدست تره هنگام بازی)
من هم اسلیم 160 مو فروختم هم یه الایت داشتم 120 اونم فروختم...بعداز مدتی تو این گرونی بزور تونستم یه اسلیم 4 گیگ بگیرم!!(همش بخاطر یه بدهی مسخره)

---------- نوشته در 02:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:57 PM ارسال شده بود ----------

دوستان و همشهریای محترم:d
کسی هست دستگاهشو جی تگ کرده باشه؟!!
توضیح جامع نمیخوام چون میدونم چیه ولی در این حد میخوام بدونم مشکلی داشتید باش؟
برای اجرای بازی ها!!هر نسحه از بازی های کپی رو میشه اجرا کرد؟؟!!
بدرود

sam__fisher

کاربر سایت
Feb 29, 2008
19
نام
صادق
سلـــــام به تمام بچه های گل اهواز و ایرانیان عزیز , منم از اهوازم زیتون کارمندی - کوچیک همه هم هستم :D کی COD MW 3 و Dirt لایو بازی میکنه ؟؟؟؟

منم ادد کنید دوستان تو لایو

AMINVAKERS7LIVE
:d:|

امین noob است :D
بردمت دیشب ! :|

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
سلام.من یه ایکس باکس اسلیم 4 گیگ دارم چند وقت پیش ال تی 3 زدم حالا بعضی اوقات (خیلی کم) پلی دیودی میزنه از یه مغازه دار پرسدم گفت بازی های ال تی سه به لنز فشار میارن لنزت داره ضعیف میشه. گفت باید بازی هارو بزنی رو هارد.چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید .در ضمن قیمت هار اسلیم (250گیگ) تو اهواز چنده؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام.من یه ایکس باکس اسلیم 4 گیگ دارم چند وقت پیش ال تی 3 زدم حالا بعضی اوقات (خیلی کم) پلی دیودی میزنه از یه مغازه دار پرسدم گفت بازی های ال تی سه به لنز فشار میارن لنزت داره ضعیف میشه. گفت باید بازی هارو بزنی رو هارد.چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید .در ضمن قیمت هار اسلیم (250گیگ) تو اهواز چنده؟
سلام بر تو.اول بگم که اون اقای فروشنده انگار چیزی نمیدونه از کنسول...اصلا ربطی نداره عمر لنز 360 خیلی زیاده اگز دیسک هایی که استفاده میکنید سالم و تمیز باشندحداقل 3 تا 5 سال(من تجربشو دارم درضمن با الایت و ارکیداسلیم که لنزش قوی تره)..این مساله یا به مشکل رایت بازیه یا مطلبی که پایین نوشتم براتون!!
چیزی رو که به من گفتن به شما میگم!!اگر دستگاه شما درایوش مدل 401 باشه بخاطر این هستش که هکش بصورت کامل نیومده!!(اینو یکی از دوستان گفتن که تخصصشون اینه.اسم نمیبرم)جالب اینجاست که همین الان هم دستگاهم مشکل دار شد!!مثل شما!(امکان داره با دو سه بار روشن خاموش کردن درست بشه که شد)
من در این باره سوالی مطرح کردم بیکی از دوستان تا دقیق مشکلشو بفهمم..حتما اطلاع میدم بهتون..
خوش باشید

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
سلام بر تو.اول بگم که اون اقای فروشنده انگار چیزی نمیدونه از کنسول...اصلا ربطی نداره عمر لنز 360 خیلی زیاده اگز دیسک هایی که استفاده میکنید سالم و تمیز باشندحداقل 3 تا 5 سال(من تجربشو دارم درضمن با الایت و ارکیداسلیم که لنزش قوی تره)..این مساله یا به مشکل رایت بازیه یا مطلبی که پایین نوشتم براتون!!
چیزی رو که به من گفتن به شما میگم!!اگر دستگاه شما درایوش مدل 401 باشه بخاطر این هستش که هکش بصورت کامل نیومده!!(اینو یکی از دوستان گفتن که تخصصشون اینه.اسم نمیبرم)جالب اینجاست که همین الان هم دستگاهم مشکل دار شد!!مثل شما!(امکان داره با دو سه بار روشن خاموش کردن درست بشه که شد)
من در این باره سوالی مطرح کردم بیکی از دوستان تا دقیق مشکلشو بفهمم..حتما اطلاع میدم بهتون..
خوش باشید
دمت گرم . تازه مال من بایه بار روشن خاموش کردن درست میشه

---------- نوشته در 06:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:31 PM ارسال شده بود ----------

سلام از کجا میتونم فورزا4 سالم و بی نقصو از ماهشهر یا اهواز گیر بیارم .97%باشه اشکال نداره

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
دمت گرم . تازه مال من بایه بار روشن خاموش کردن درست میشه

---------- نوشته در 06:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:31 PM ارسال شده بود ----------

سلام از کجا میتونم فورزا4 سالم و بی نقصو از ماهشهر یا اهواز گیر بیارم .97%باشه اشکال نداره

الان بچه های نخل(اهواز)اکثر بازی هایی که قبل از انتشار LT3ریلیز شده بودن رو پچ Lt3 97درصد آوردن میتونید خرید کنید(من خودم باید برم RAGEرو بگیرم نصفه و نیمه ولش کردم)

---------- نوشته در 01:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:37 AM ارسال شده بود ----------

كسي از بچه هاي اهواز جهاد 3 ريجن j اگه داره يا ميدونه از كجا ميشه تهيه كرد pm. بده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

بهتون پیشنهاد میکنم این بزای رو از pinata.irخریداری کنید بهتره!!من از اونجا گرفتم ولی نسخه فریی هستش وگرنه خدمتون بودم,(تماس بگیرید تا قیمتو ریجن بازی مطلع بشید)
اما اگر pcدارید و مشخصاتش بالاست بهتره رو pc بازیش کنید خیلی گرافیکش بالاتر و محیط ها زیباتره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر