تاپیک Xbox 360 داران اهواز

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
منظورت دیسک بازیه یا ایمیج بازی؟
چون من دنبال ایمیج بازی هستم که خودم رایتش کنم.

در محیط لایو چی امن هستند یا خیر ؟ یا به راحتی شناسایی می شیم ؟ از کجا بفهمیم امن هستند ؟آیا با برنر مکس رایت شده اند ؟

برای دوستانی که از محیط لایو استفاده میکنند به صورت سفارشی و همچنین Safe تهیه میکنم...
و این رو هم بگم برای دوستانی که نیاز دارند خودشون بازی های جدید رو پچ کنند درایو آماده رایت XDG2 و XDG3 موجود هست (البته با قیمت مناسب و تغییرات اعمال شده به جهت رایت بازی های جدید)

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
سامبلیکوم!
بچه ها من یه دیسک بازی پراز خش دارم میخواستم بدونم نمیشه سالمش کرد؟(همون ایمیج گرفتن و اینا)
بعد من بعضی وقتا وقتی با ایکس باکس بازی میکنم مخصوصاً وسط بازی بیییییییییییییب3 دستگاه قلف(:d) میکنه و تنها راهش خاموش کردن از دکمه خود کنسول (دکمه یpower ) یا زدن دکمه ی INJECT است.مشکل از چیه؟
بعد من توی بعضی از بازی هابا مشکل افت گرافیک مواجه ام یعنی خود بازی نسبت به عکسایی که از دیدم کیفیت بسیار پایین تری داره.مشکل چیه؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
سلام ضیا خان خواستم بدونم آدرست هنوز اون فروشگاه سابقه ؟ چون پنج شنبه می خواستم مزاحمت بشم برا آپدیت دستگاه به ال تی 3 راستی هزینه آپدیت چه قد میشه ؟ ممنون میشم اگه شما یا کسی که از شما خبر داشته باشه به این پست من جواب بدهد.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام ضیا خان خواستم بدونم آدرست هنوز اون فروشگاه سابقه ؟ چون پنج شنبه می خواستم مزاحمت بشم برا آپدیت دستگاه به ال تی 3 راستی هزینه آپدیت چه قد میشه ؟ ممنون میشم اگه شما یا کسی که از شما خبر داشته باشه به این پست من جواب بدهد.

سلام
1 هفته دیگه محل جدید هستیم
اگر صبر کنید محل جدید یکسری تحولات داره که ارزش دیدنش رو داره
بهتره اماده بشید برای محل جدید

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
سلام
1 هفته دیگه محل جدید هستیم
اگر صبر کنید محل جدید یکسری تحولات داره که ارزش دیدنش رو داره
بهتره اماده بشید برای محل جدید
سلام ضیا جان
می دونم با این ایده هایی که شما داری کلی مشتری به سوی خودت جذب خواهی کرد . ایده های جدید و جذابی هستند که می دونم شاید بعضیا تحمل این ایده ها رو نداشته باشند ولی اجرای این ایده ها برات می صرفه یا نه یا اینکه می خوای رو قیمتای خدمات بکشی؟ به هرحال من خیلی مشتاقم که محل جدیدت را ببینم راستی درب درایو دستگام اون شب به زور و کتک باز شد پشیمون شدم که چرا به حرفت گوش ندادم و درستش نکردم انشالله تو محل جدیدت میام و درستش می کنم
قربونت ضیا جان

mitin1366

کاربر سایت
Apr 11, 2008
10

سلام
آپدیت کردی؟ راضی هستی؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان تو ماهشهر یا اهوراز جایی رو سراغ دارین که این بازیهای جدید رو با پچ LT2 عرضه کنه؟ مثل دارکنس 2 که دیگه نیاز به LT3 نباشه.

mitin1366

کاربر سایت
Apr 11, 2008
10
سلام به دوستان اهوازی از لیست این بازی ها هر کسی میخواد بگه (پ.خ) با پیک درب منزل می دهیم.
تمام lt2 می باشند.
با قیمت ویژه
RAYMAN ORIGIN
ASSASSIN CREEDS REVELATIONS
HALO ANIVERSARY
WARHAMMER SPACE MARIN
RISE OF NIGHTMARES
GEARS OF WAR 3
X-MEN:DESTINY
RAGE 3DVD
FORZA MOTORSPORTS 4 2DVD
ACE COMBAT ASSAULT HORIZON
BATMAN ARKHAM CITY
SONIC GENEREATIONS
GOLDEN EYE 007
SKYRIM
LORD OF THE RINGS WAR IN THE NORTH
SAINTS ROW 3
NEED FOR SPEED RUN
HALO REACH
FABLE 3
NEED FOR SPEED HOT PURSUIT
DRIVER SAN FRANCISCO
ASSASSINS CREED BROTHERHOOD
CALL OF DUTY MW3

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
سامبلیکوم!
بچه ها من یه دیسک بازی پراز خش دارم میخواستم بدونم نمیشه سالمش کرد؟(همون ایمیج گرفتن و اینا)
بعد من بعضی وقتا وقتی با ایکس باکس بازی میکنم مخصوصاً وسط بازی بیییییییییییییب3 دستگاه قلف(:d) میکنه و تنها راهش خاموش کردن از دکمه خود کنسول (دکمه یpower ) یا زدن دکمه ی INJECT است.مشکل از چیه؟
بعد من توی بعضی از بازی هابا مشکل افت گرافیک مواجه ام یعنی خود بازی نسبت به عکسایی که از دیدم کیفیت بسیار پایین تری داره.مشکل چیه؟
خیلی ممنون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر