تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
با سلام خدمت شما من میخوام ایکس باکس بخرم چه قیمت هست و مدل و مشخصاتش چیه
500 تومن اسلیم البته بالا پائین داره من قیمت حدودی گفتم :d مشخصات xbox 360 :d

چقدر ایدی م..دی زیاد شده تو تاپیک اصفهان =))

shahzade tarik

کاربر سایت
Feb 23, 2011
137
نام
حسین
دوستان من تازه خونمون اومده شاهینشهر میخوام اینترنت بگیرم واسه لایو از کدوم شرکت بگیرم بهتره ؟ راستی من که شاهینشهرم از اصفهان میتونم سرویس بگیرم ؟

mm_2481

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2
سلام خدمت اساتید
یکی از آشناهامون XBOX 360 Slim داره (کمتر از یکسال) زیاد هم خیری ازش ندیده. چند ماه اول خوب بود ولی شروع کرد به قفل کردن وسط بازی. دوبار تاحالا بردش واسه تعمیر هر بار هم 60 - 70 ازش گرفتن اومده چند روز خوب بوده، دوباره همون آشو همون کاسه. بنده خدا اومده به من گفته تو که کامپیوتر سرت میشه! یه نگاهی به این بکن!!!
این چند روزه خیلی تو سایت ها گشتم اطلاعاتی نصبت به XBOX کسب کردم ولی ...(چون تاحالا باهاش کار نکردم نمی فهممش!) یه بار روشنش کردم اومدم بازیشو توش بزارم دیدم یه خط دایره ای خیلی خوشگل! روشه فکر کردم قفل سخت افزاریه! بعد که نخوندش یه دی وی دی فیلم گزاشتم که اونم نخوند و بعد که درش اووردم دیدم یه قفل سخت افزاری هم رو اون گذاشته!!! بعضی ها میگن این تعمیرکارها(البته بعضی هاشون!) درایوتو عوض می کنن یه کهنه روش میندازن، تو که پیشش نیستی نمی بینی...
ببخشین اگه پر حرفی کردم.
جای معتبر و مطمئن واسه ی عیب یابی و تعمیرات که آدمای درستی باشن میخواستم. ممنون

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
این آقا مهدی نارسیس ما خیلی کارش درسته تعمیراتش دیگه فول شده و همه فن حریف شده و تا چند روز دیگه وارد کار جیتگ میشه دوستان یه سری بهش بزن و در ضمن آدم درستیه و از توی کار چیزی خدایی نکرده کم و کاستی نمیزاره
ممنون

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام
توی اصفهان جایی wireless reciever را داشته باشن؟

من usb wireless adaptor می خوام کجا سراغشو بگیرم؟

یه پاساژ هست تو خاقانی، اسمش یادم نمیاد !
اونکه یه طبقه میخوره زیر زمین و یکی هم بالا و کفش ورزشی هم توش زیاد میفروشن :d

طبقه ی زیر زمین یه لوازم کامپیوتری هست، چند وقت پیش دیدم پک وایرلس با دسته Xbox رو داشت

میتونین سر بزنین شاید داشته باشه هنوز

Attachments

• xbox-360-wireless-controler-for-PC-01.jpg
    xbox-360-wireless-controler-for-PC-01.jpg
    133.4 KB · مشاهده: 12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر