تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
آقا فقط سرزمين

داداش سرزمين ده تومن ميگيره
يكي سمت ملكشهر هم هست 15 ميگيره هر كدوم رو ميخواي بگو تا آدرسو تلفنشو بدم
دوستان مهم نیست کجا باشه برام مهم اینه که زود تحویلم بده !
اصلا این ریختن فریمویر چقد طول میکشه؟
مثلا من شنبه بیام اصفهان کدومشون میتونن همون موقع کارمو انجام بدن و ایکس باکسو تحویل بدن؟
من میخوام به روز بعد نکشه !!!

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
دوستان مهم نیست کجا باشه برام مهم اینه که زود تحویلم بده !
اصلا این ریختن فریمویر چقد طول میکشه؟
مثلا من شنبه بیام اصفهان کدومشون میتونن همون موقع کارمو انجام بدن و ایکس باکسو تحویل بدن؟
من میخوام به روز بعد نکشه !!!

نارسیس همون موقع میده سرزمین عصر

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
اون كه ملكشهره همون موقع ميده
خواستي بگو

اگه آدرسشو بگی ممنون میشم
جالبه این 2 -3 تا مغازه ام که گیم دارن همه گرون کردن بازیهاشونا
واسه ریختن lt 2 هم 10 ناقابل میگیرن
بازم این که تو پاساژ ازادیه گفت نیم ساعته انجام میده و 7 تومن
بازیهاشم ارزون تره

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
سرزمین بازیهایش رو گرون کرده ولی بازم هنوز خدایی میارزه.
جنس کاورش رو گلاسه کرده و از هر نظر هم برای لایو مطمئنه.
تازه جاش هم که عالیه.پس به نظرم گرون کردن بازیهاش میشکلی نیست چون اگه الان فروشگاه های اینترنتی رو چک کنین خیلی گرونتر میدن.
من دستگاهمو بردم پیشش واسه lt2.خیلی کارش درسته.بدون هیچ مشکلی بازیهای جدید برام اومدن
سلام به همگی
دوستان اگه ممکنه یه فروشگاه مناسب برای خرید xbox 360 به من معرفی کنید؟؟؟
سرزمین رایانه از همشون منصف تره.من ایکس باکسم رو از مجتمع پارک(اون موقع سرزمین رو نمیشناختم)گرفتم ولی چشت روز بد نبینه فهمیدم کلی کلاه سرم رفته.
از سرزمین یه کینکت و دسته(چیزهای غیربازی)گرفتم که خیلی عالی بوده و ازش راضیم.برای همین فکر کنم ایکس باکست رو از همون جا بگیری بهتره

سرزمین رایانه

کاربر سایت
Jul 18, 2008
116
نام
هادی ابوعلی
خوب بشون بگو ای سی هم اومده الان خیلی مغازه دار ها تو اهواز بیرجند شیراز دارن جیتگ می کنن همه هم اعضای فروم هستن اصفهان نمی دونم چرا از لحاظ جیتگ انقدر عقبه هنوز جیتگ قدیم رو کسی انجام نداده این که بماند
امکانات جیتگ هم خیلی زیاده مثل بازی کردن مجانی dlc ها ..ک همین خیلی خوبه
اجرای بازی های کنسول های قدیمی تغییر سرعت فن ریختن بازی روی یک هارد اکسترنال پی سی اگه دستگاهتون هارد نداره و اجرای بازی بدون نیاز به دی وی دی و اجرای بازی ها بدون در نظر گرفتن ریجین بازی j pal uc
ولی کو کسی که این کارارو بکنه..
البته من خودم فقط برای برگردوندن کی می خوام انجام بدم اینا رو گفتم که بگم جیتگ که فقط برای اجرای بازی کپی نیست.

عزیزم من دستگاه خودم رو جیتگ کردم و تمام کاراش هم خودم انجام دادم , از روش قدیمی , ولی این روش reset glitch hack رو هنوز وقت نکردم دنبال کنم و انجام بدم.

پس نتیجه اینه که توی همین اصفهان هم کسایی هستند که این کارو انجام بدن,

در ضمن روش جدید رو بهش نمیگن jtag چون هنوز براش ریبوتری نیومده , وفقط چندا ایمولیتور روش اجراء میشه که همونشم ناقصه و DVD key رو میده همین,

هر وقت ریبوتری براش بیاد حتما من هم انجام میدم, اونوقت دوست داشتی میتونی بیاری تا key شما هم در بیاریم.

آخرین ویرایش:

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
میگم جایی رو میشناسید که XBOX 360 SLIM 250gb کپی خور نشده با درایو اصلیش رو بفروشه ( درایوش عوض نشده باشه )؟؟؟؟؟
قیمتش چنده؟؟؟؟
( ترجیحا ریجن 3 )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر