تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
نام
امین
سلام همشهریا
من برای اولین بار دیروز می خواستم live وصل شم ولی متاسفانه به ارور mtu بر خورد کردم بعدا فهمیدم برای شرکت پارس انلاین هست
حالا من تصمیم گرفتم برای این مشکل isp مو عوض کنم می خواستم بدونم شما از چه شرکتی اسفاده کرده و به راحتی به live وصل میشید؟
میلاد جان پیام بالاییم برای شما بود اشتباه کوت شد این کار را انجام بده
برو سایت iranline.net نرم افزار DrTCP را دانلود کن بعد میزان mtu مورد نظرت را بده

apars

کاربر سایت
Oct 9, 2011
9
نام
علي
بچه ها من خيلي وقت پيش يه بازي گيتار هيرو يجا ديدم كه فقط با دسته بازي ميكردي

الان دوبار يه گيتار گرفتم كه بايد ميكروفن به دستگاه وصل كنيو بخوني

كسي ميدونه اوني كه با دسته گيتار ميزني اسمش چيه يا كجا هست كه بگيرم؟

milad_

کاربر سایت
Jul 4, 2011
18
میلاد جان پیام بالاییم برای شما بود اشتباه کوت شد این کار را انجام بده
برو سایت iranline.net نرم افزار DrTCP را دانلود کن بعد میزان mtu مورد نظرت را بده
ممنون ولی من یه مشکل دیگه دارم که مک دارم و مکم فاقد ویندوز میباشد

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
هر دوشون کار شون درسته اگه عجله داری برو سارغ نارسیس موقع تحویل هم برات تست میکنه بعد میده بهت

---------- نوشته در 11:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 PM ارسال شده بود ----------

بهش گفتم چرا نیاوردی گفت بد گیر میاد و مثل اینکه یه نرم افزار رابط بوتی نمیدونم چی چی می خواد اما گفت فعلا در حد کی در آوردنه
قطعاتشم الان یه سری مغازه دارا که دارن و کی رو استخراج می کنن ! /:)برای استخراج کی که خیلی وقته همه چیش امادس حالا کی اصفهان قرار کسی روش کار کنه خدا می داند

از 3 هفته پیش که من با چند تا مغازه دار غیر اصفهانی صحبت کردم اون موقع اونا داشتن سفارش می دادن می گفتن تا 2 هفته دیگه به دستمون می رسه.فعلا در حد ریکاوری کی کار می کنن
واقعا ابروی اصفهان یکی از این مغازه دار ها نمی خواد نگهداره؟:D

چون من با هر کدوم از مغازه دار ها صحبت کردم تعجب می کردن می گفتن مگه می شه تو اصفهان به این بزرگی هیچ کس جیتگ انجام نده!
من یه هفته پیش با نارسیس صحبت کردم گفتن نه جیتگ نمی کنیم..حتی در جواب جیتگ به من گفتن lt2 انجام می دیم! که می دونید بحث جیتگ هیچ ربطی به lt2 نداره اصلا ربطی به درایو نداره
حالا من فردا پس فردا صبح یه تماس باشون می گیرم شاید کسی که گوشی رو برداشته وارد نبوده دوباره می پرسم ..
چون نمی شه که به من یه چیزی بگه به شما یه چیز دیگه!!
از شما هم ممنون پیگیری می کنم خبرشو اینجا می دم

apars

کاربر سایت
Oct 9, 2011
9
نام
علي
بچه ها سلام

من دستگاهم با PES12 آپديت شد داغون شد

اگه شماره تلفن مجتمع پاركيارو كسي داره بهم پيام بده ميخوام دستگاهمو واسش پيك كنم

ممنون

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان نمیخوام تبلیغ شه اطلاعیه

دوستان توی بازار ازادی یک مغازه هست به اسم گیم سونی کارش خوبه من که رفتم پیشش

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوستان نمیخوام تبلیغ شه اطلاعیه

دوستان توی بازار ازادی یک مغازه هست به اسم گیم سونی کارش خوبه من که رفتم پیشش
همچین خوب هم نیست Dvd هاشو بدون قاب میده 200 تومن هم کم میکنده به خاطر قاب :-&
فکر کنم یکی دیگه رو میگی
مگه همینو نمیگی که بعد از مغازه مجید همین پسر جوونه که داخل مغازش میشی سمت چپ ویترینشه و کیف اکس باکس گذاشته :d

آخرین ویرایش:

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
10 هزار تومن سرزمین یا نارسیس

هر دوشون کار شون درسته اگه عجله داری برو سارغ نارسیس موقع تحویل هم برات تست میکنه بعد میده بهت

ممنون دوستان
اما این ریختن فریمویر چقدر طول میکشه؟ کدومشون میتونن همون موقع که میام اصفهان ایکس باکسم رو ردیف کنن؟
در صورت امکان آدرس و شماره تماسشونو برام بفرستید.
سپاس
کسی نبود جواب ما رو بده !!!:((

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
مژده

سلام دوستان تو زمینه جی تگ من دارم کار میکنم ولی یه ای سی مهم داره ک گیر نمیاد ایران باید از اروپا سفارش بدی ک تهرانیام چون میدونن چیه سفارششا قبول نمیکنن .به مح اینکه اوردن من اینجا اعلام میکنم چون ما اولین نفری هستیم ک این کارو انجام میدیم.هرکسم ک ال تی خواست رایگان میریزم .....

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
همچین خوب هم نیست Dvd هاشو بدون قاب میده 200 تومن هم کم میکنده به خاطر قاب :-&

مگه همینو نمیگی که بعد از مغازه مجید همین پسر جوونه که داخل مغازش میشی سمت چپ ویترینشه و کیف اکس باکس گذاشته :d

اصلا کیف ایکس باکس نداره گیک سونی یک اکشن فیگور همفکرکنم ماریوداشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر