تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

feri05

کاربر سایت
Dec 8, 2009
26
یاشاسین آذربایجان اوشاغی هر هاردا اولسا. :headband:

بازی رو دیسک ورباتیم تو تبریز که عمرا" پیدا کنی!

احتمالا" ایشون داشته باشن رو ورباتیم ، بپرس:
http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=10196

کنسول رو هم از ایشون بگیر شماره تلفنش هم هست زنگ بزن بهش:
http://forum.persiantools.com/t130505.html

یاشا بلبل یاشا چیراغیم

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
دمت گرم خیلی ممنون ... این تو تهرانه ؟

3yfm7ut.gif

تو تبریز همچین کسی هست ؟

126fs3187425.gif

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا تو تبریز کسی هست بازی ps3 تعویض کنه یا کرایه بده ؟ همه جور شرایط قبوله . (من uncharted2 رو میخوام و resistance2 & mgs4 دارم:blushing: ) کرایه باشه عالی میشه { تاپیک ps3 خیلی سوت و کور بود واسه همین اینجا زدم بببخشین )

آخرین ویرایش:

feri05

کاربر سایت
Dec 8, 2009
26
سلام.من 360 م سه داده کسی روتو تبریز میشناسین قطعاتشو به قیمت منصفانه برداره ؟

سلام داداش
شما تشریف ببر چهل ستون قدیم طبقه بالا فروشگاه هاشمی
بچه مرند است و خیلی مرد شریفی هست و با وجدان بگو منو فرهاد فرستاده اگر گفت کدوم فرهاد بگو همونی که رفته سوییس .
چند روز پیش هم باهاش صحبت کردم کارشم تعمیر کونسوله یعنی خدای کنسوله
medal of honor 2010 ایران امده ؟؟؟
اگر امده حتما برید و بگیرید اخر گرافیک هست
من صحنه هائی از بازی را با کیفیت hd توی سایت youtubeدیدم واقعا خدای بازی هاست
ازیاشا ازادیاشا انسان یاشا :p ;) :p

آخرین ویرایش:

kaktoos57

کاربر سایت
Nov 5, 2009
13
نام
مهدی
از طرف کنسول داران مراغه

با خسته نباشین خدمت عزیزان

مهدی هستم ،صاحب فروشگاه ایلیا که توی زمینه فروش کنسول و بازیهای کنسول در شهر مراغه فعالیت میکنم . اولین فروشگاه فعالدر زمینه فروش کنسول xbox360 و ps3 توی شهرمون هستم و هدفم بسط فرهنگ بازیهای کنسول بین همشهریای خوبم هست .

هدفم از زدن این پست تبلیغ نبود بلکه یه پیش درآمدی بود بر این مطلب که از زمان شروع فعالیتم در زمینه فروش تعداد قابل توجهی کنسول xbox360 به طرفداران این کنسول واگذار کرده ایم که موید این مطلب می شه که توی مراغه تعداد قابل توجهی دارنده کنسول ایکس باکس وجود داره;)

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
سلام دوستان من 360 الیت دارم تاریخ درج شده پشت ان 2008.9 هست و اون رو یکبار با فلش مموری اپدیت کردم (از سایت رسمیش داشبوردو دانلود کردم) بعدش که یه دموی تبلیغی قشنگ و تنظیمات اواتار.تازگی ها بازی mw2 رو تو کنسول گذاشتم بعد از من پرسید که برای اجرای بازی باید اپدیت بشه من هم تایید کردم و شروع کرد به اپدیت و بعد هم ریستارت کرد ولی موقع بالا اومدن باز هم همین سوال رو پرسید حتی سی دی بوت رو هم خریدم و بعد از اجرای اون (یه چند خط نوشته خشک و خالی میاد) بازی رو دوباره اجرا کردم ولی همونو مینویسه که اپدیت میخاد حتی بازی اساسین 2 هم همین طور جالب این که اواتار هم از بین رفته و سایه اش مونده و وقتی میخام به قسمت طراحیش برم میگه باید ازسرویس لایو اپدیت بشه .لطفا اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید.ضمنا هارد رو هم فرمت کردم جواب نداد.این دومین جایی هست که این پست رو میدم راستی یاشاسین اذربایجان یاشاسین تیراختور

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
سلام دوستان من 360 الیت دارم تاریخ درج شده پشت ان 2008.9 هست و اون رو یکبار با فلش مموری اپدیت کردم (از سایت رسمیش داشبوردو دانلود کردم) بعدش که یه دموی تبلیغی قشنگ و تنظیمات اواتار.تازگی ها بازی mw2 رو تو کنسول گذاشتم بعد از من پرسید که برای اجرای بازی باید اپدیت بشه من هم تایید کردم و شروع کرد به اپدیت و بعد هم ریستارت کرد ولی موقع بالا اومدن باز هم همین سوال رو پرسید حتی سی دی بوت رو هم خریدم و بعد از اجرای اون (یه چند خط نوشته خشک و خالی میاد) بازی رو دوباره اجرا کردم ولی همونو مینویسه که اپدیت میخاد حتی بازی اساسین 2 هم همین طور جالب این که اواتار هم از بین رفته و سایه اش مونده و وقتی میخام به قسمت طراحیش برم میگه باید ازسرویس لایو اپدیت بشه .لطفا اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید.ضمنا هارد رو هم فرمت کردم جواب نداد.این دومین جایی هست که این پست رو میدم راستی یاشاسین اذربایجان یاشاسین تیراختور

سلام .. احتمالا ماله فریمو یا همون ixtrem دسگاهه .. اگه تو تبریزی از افا فردین بپرس اپدیتش میکنه یانه ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
جاوید جان شما کی این کنسول رو خریدید و کی آپدیتش کردید؟؟ چون اگر آپدیت داشبوردتون آخرین ورژن باشه نباید با این مشکل مواجه بشی.

اینم لینک اصلی و آخرین ورژن داشبورد. کلیک کنید

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
من تقریبا 3 ماه پیش از سایت رسمی مایکروسافت دانلودش کردم .تازه تو بازی های جدید هم هست فقط نمی دونم چرا این بازی ها این جوری می کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر