تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
آخه من هارد رو برا این میخوام چون مثلا وقتی میخوای برای فیفا 11 یه play list درست کنی باید هارد داشته باشی. (برای کارهایی که باید هارد داشت.) برای این میخوام.
خوب با فلش هم تمام كارايي كه هارد مي كنه مي شه انجام داد .
فقط محدوديتش اينه كه اگه فلشت 32 يا بالاتر هم باشه فقط از 16 گيگش استفاده مي كنه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب با فلش هم تمام كارايي كه هارد مي كنه مي شه انجام داد .
فقط محدوديتش اينه كه اگه فلشت 32 يا بالاتر هم باشه فقط از 16 گيگش استفاده مي كنه.
من الان خودم فلش دارم ولی نمیشه playlist درست کرد. (برای فیفا میگم)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام.
دوستان دیروز پروفایل برادرم رو پاک کردم (دو تا پروفایل تو سیو ها بود یکیش رو پاک کردم اون یکی هم خراب شد) الان فقط سیوهاش مونده. میخوام بدونم راهی داره سیو های یه پروفایل رو به دیگری انتقال بدیم. من با modio هر چقدر امتحان کردم کار نکرد. حالا کلا این راهی داره؟
راستش نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم. برای همین اینجا پرسیدم.

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام بروبکس.
آقا فردین آخره مرام آخره انسانیت و... واقعا انسان شریفی هستش. بیچاره چشاش درومد ولی واسه ما Lt+ رو حل کرد. واقعا تشکر می کنم. به دوستان هم ایشونو توصیه می کنم.

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام بروبکس.
آقا فردین آخره مرام آخره انسانیت و... واقعا انسان شریفی هستش. بیچاره چشاش درومد ولی واسه ما Lt+ رو حل کرد. واقعا تشکر می کنم. به دوستان هم ایشونو توصیه می کنم.

سلام

در کل تو چهل ستون قفط اقای فردین وامید و محمدی کارشون خوب است وهمه اپدیت ها رو اونجا می دند

آخرین ویرایش:

KhosroX360

کاربر سایت
Dec 3, 2010
1
سلام بروبکس.

آره واقعا راست میگه من هرچی بخوام اول میرم پیشه ایشون. واقعا فروشگاه خوبه چهل ستون, فروشگاه مهره.

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
آره واقعا راست میگه من هرچی بخوام اول میرم پیشه ایشون. واقعا فروشگاه خوبه چهل ستون, فروشگاه مهره.

کلا چهلستون رو جمع کنی 3 تا فروشگاه است

محمدی

امید

مهر

بقیه باید برن جلو بوق بزنن

هر مورد در کاری استادند ونیمشه کسی رو با کسی مقایسه کرد

شاسگول

کاربر سایت
Sep 17, 2010
67
نام
میلاد ...
سلام به شما من از ارومیه هستم در خدمتیم.

سلام بر برادر مومن و اهل دین ...

برادر جان ، ببینم ، توی خیام ( شمالی یا جنوبی ) یه پاساژی هست که فقط آتاری و کومودور و ایخسی باخس 360 و ... میفروشن ... اونجا مطمئن ترین آدم روی زمین کیه ؟

میخوام یه روز کنسول ام رو بیارم اونجا برای تعویض لنز درایو ... :p

suldenaz

کاربر سایت
May 29, 2010
92
سلام بر برادر مومن و اهل دین ...

برادر جان ، ببینم ، توی خیام ( شمالی یا جنوبی ) یه پاساژی هست که فقط آتاری و کومودور و ایخسی باخس 360 و ... میفروشن ... اونجا مطمئن ترین آدم روی زمین کیه ؟

میخوام یه روز کنسول ام رو بیارم اونجا برای تعویض لنز درایو ... :p
سلام منم از ارومیه
دوست عزیز من لنز کنسولمو اونجا پاساژ نگین عوض کردم 20 دقیقه کار داره ببر پیش آقای سلیمان مرادی پور مرد خوبیه

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
اقا من کاری ندارم خودت میدونی

اگر منظورت اون فروشگاه نبشی باشه وای به حال کنسول وجیبت

می خوای راحت باشی با قیمت خوب

ببر چهل ستون که اهل فن هستند

فروشگاه محمدی

فروشگاه امید