تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

aamier

کاربر سایت
Aug 9, 2010
91
والا از سرویس دهی دیگر شرکت ها زیاد خبر ندارم. تا امتحان نکنید نمیشه فهمید پینگشون در چه حده. اگر آشنا دارید که از شرکت های مختلف میگیرن بپرسید.

همارا همیشه پینگش خوب بوده و هست. سابقه نداشته تاحالا در شرایط بد بالای 400 بره. (حداقل برای ما که اینطوری بوده.) در شرایط معمولی هم 300 و خوب هم حدود 250-200 بوده.
آقا فردین شما این پینگی که میگید از کدوم منطقه به سرور وصل میشد؟فاصله اش چند مایله؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا فردین شما این پینگی که میگید از کدوم منطقه به سرور وصل میشد؟فاصله اش چند مایله؟
پینگی که ما میگیریم (یعنی بچه های ایرانی) با باکو میگیریم. چون نزدیک ترین مکان ما به سرور باکو هست.

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام اساتید.
دوستم می خواد فرمور کنسول و اصلش کنه و دیگه کلا بازی های اورجینال بخره جایی واسه اینکار سراغ دارین؟ واینکه کاره درستیه؟ منم می خوام لایو شم به نظرتون این کار بهتره یا LT با گیم اصل ؟؟؟؟ اینی که گفتم احتمال بن شدنش چقدره؟؟؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
اقا ما امروز از ماکس نت سرویس گرفتم الان هم وصل کردم به x360 طبق اون اموزش هم عمل کردم اما تو همون مرحله اول ضربدر میزنه مشکل چی اونای که از ماکس نت استفاده می کنن کمک کنند

psx99

کاربر سایت
Aug 16, 2009
7
سلام اساتید.
دوستم می خواد فرمور کنسول و اصلش کنه و دیگه کلا بازی های اورجینال بخره جایی واسه اینکار سراغ دارین؟ واینکه کاره درستیه؟ منم می خوام لایو شم به نظرتون این کار بهتره یا LT با گیم اصل ؟؟؟؟ اینی که گفتم احتمال بن شدنش چقدره؟؟؟

ببر 40 ستون طبقه بالا (پلاک 21) فروشگاه امید فوری بزنه.

من که فکر کنم اورجینال بزنی بهتره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ببر 40 ستون طبقه بالا (پلاک 21) فروشگاه امید فوری بزنه.

من که فکر کنم اورجینال بزنی بهتره
ارجینال بزنه که چی بشه؟ که نتونه بازی کپی اجرا کنه؟ بازی های اورجینالشو میخواد از کجا گیر بیاره؟ حالا اگر هم بتونه پیدا کنه (که نمیتونه) باید 50 تومن پیاده بشه سر هر بازی.

psx99

کاربر سایت
Aug 16, 2009
7
اقا یکی نیست به ما کمک کنه اینجا کسی با ماکس نت به لایو وصل شده یا نه

چرا من با مکس نت لایو میرم.

2 راه داره

1-باید تنظیمات مخابرات و یوزر و پسوردتون رو به داخل مودم بدین که به صورت اتوماتیک به نت وصل بشه که در اینصورت در ایکس باکس همه تنظیمات باید خالی باشن و در صورتی که دستگاهتون بن نشده باشه فوری کانکت میشید.

2-اگر برای کانکت شدن به اینترنت یوزر و پسورد را دستی وارد میکنید باید هر بار که میخاهید
یک دستگاه دیگر را به نت وصل کنید باید با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا قفل مک آدرستان را باز کنند که بتوانید کانکت شوید.

psx99

کاربر سایت
Aug 16, 2009
7
ارجینال بزنه که چی بشه؟ که نتونه بازی کپی اجرا کنه؟ بازی های اورجینالشو میخواد از کجا گیر بیاره؟ حالا اگر هم بتونه پیدا کنه (که نمیتونه) باید 50 تومن پیاده بشه سر هر بازی.

با سلام خدمت فردین خان

جسارت نشه

چون دوستمون گفتن که میخوان با گیم ارجینال روی دستگاه کپی خور شده بازی کنن
فکر کردم که دیگه چه کاریه دستگاهش کپی خور بمونه چون بالاخره یکم این (ال تی) هم ریسک داره دیگه- چون ماکروسافت رو هم نمیشه دست کم گرفت.

ولی خیلی از دوستام هم هستن که مثل خودم با (ال تی) و گیم های چک شده لایو میشن
بن هم نشدن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر