تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام.آقا فردین کجایی داداش.نیستی؟
با همارا 128 میشه لایو بازی کرد؟
کسی امتحان کرده؟
دوستان من یه مدت به علت اسباب کشی نت نداشتم. با 128 میشه اما کمی شاید اذیتت کنه.

فروشگاه محمدی پاساژ چهل ستون
البته همونطور که ایمان جان میدونن من خودم دیگه اونجا نمیرم. (ایمان در جریان هست) و به همین علت تضمین نمی کنم که کی اونجا میخواد براتون آپدیت کنه.

با ایمان دنبال مغازه هستیم. منتظر خبر های خوب باشید.

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام آغالار.
آقا برا من اینترنت 128 صبا نت هستش و ping با آنکارا زدم 90 داد و دان هم 1.56 آیا با اینا می شه لایو بازی کرد؟؟؟ با باکو هم 300-400 جریانه اینا چیه باهم فرق دارن؟ ما تو لایو کجا وصل میشیم؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان کسی تو تبریز دموی مافیا 2 رو دانلود کرده؟؟ من خودم به علت اینکه یه دانلود دیگه دارم و از دمو هم واجب تر هست نمیتونم بگیرمش. اگر کسی گرفته خوشحال میشم از طریق فلش به منم برسونه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام . آقا بازیه dead or alive extreme 2 رو تو تبربز از کجا میشه تهیه کرد ؟ مغازه ها فکر نکنم بفروشن
در ضمن آقا فردین اگه بتونم دانلود کنم دموی mafia2 رو بهتون اطلاع میدم .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام این LIMBO رو از کجا می شه پیدا کرد بیرون می فروشن؟
هزار بار تو تاپیکش بحث شد. این بازی مختص شبکه LIVE هست و نمیتوونید جایی پیداش کنید فقط مجبورید بخرید. مگر اینکه کنسول jtag داشته باشید که اونم الان دیگه شدنی نیست.

سلام . آقا بازیه dead or alive extreme 2 رو تو تبربز از کجا میشه تهیه کرد ؟ مغازه ها فکر نکنم بفروشن
در ضمن آقا فردین اگه بتونم دانلود کنم دموی mafia2 رو بهتون اطلاع میدم .
این بازی واقعا مسخره ترین بازی بود که تو عمرم دیدم. اصلا بازی نگیم بهتره. هیچی نداره. کلا گیم پلی نداره. همش دایالوگه.

در ضمن مافیا 2 رو خودم دانلود کردم ممنون.

aamier

کاربر سایت
Aug 9, 2010
91
سلام دوستان من هم اهل تبریزم شما چه فروشگاه معتبری برای کولینگ ÷یشنهاد می کنید؟کدوم ADSL برای بازی تو لایو خوبه میگن با وایمکس نمیشه نه؟

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,656
نام
سهيل
سلام آفا فردین.
این تنظیمات ایکس باکس رو با همارا سیستم لطف میکنی(DSN).هر کاری میکنم نمیتونم وصل شم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام آفا فردین.
این تنظیمات ایکس باکس رو با همارا سیستم لطف میکنی(DSN).هر کاری میکنم نمیتونم وصل شم
من و دوستام هیچ تنظیم خاصی نمیزنیم. فقط تنها موردی که هست اینه که یوزر و پسوورد رو به خود مودم دادیم و در نتیجه برای وصل شدن هیچ کانکشنی احتیاج ندارم. به همین ترتیب تنها با وصل کردن یک کابل شبکه به صورت مستقیم از مودم به کنسول، و گذاشتن تنظیمات کنسول روی automatic به راحتی به لایو وصل می شیم.

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام

بچه ها یک سوال

به نظر شما کدوم مغازه بهترین مغازه جهت خرید کنسول است؟

و کدام مغازه بهترین برای بازی هاش ؟

مد نظر ما کنسول ایکس باکس360 است بیشتر

لطفا با دلیل با تشکر

Last edited by a moderator:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,656
نام
سهيل
من و دوستام هیچ تنظیم خاصی نمیزنیم. فقط تنها موردی که هست اینه که یوزر و پسوورد رو به خود مودم دادیم و در نتیجه برای وصل شدن هیچ کانکشنی احتیاج ندارم. به همین ترتیب تنها با وصل کردن یک کابل شبکه به صورت مستقیم از مودم به کنسول، و گذاشتن تنظیمات کنسول روی automatic به راحتی به لایو وصل می شیم.

آره حل شد.مرسی

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ببخشید آقا فردین شما گفتید این همارا ADSL هاش خوبه میشه بگید پینگ 128 چقدره؟به نظرتون شاتل چطوره؟
والا از سرویس دهی دیگر شرکت ها زیاد خبر ندارم. تا امتحان نکنید نمیشه فهمید پینگشون در چه حده. اگر آشنا دارید که از شرکت های مختلف میگیرن بپرسید.

همارا همیشه پینگش خوب بوده و هست. سابقه نداشته تاحالا در شرایط بد بالای 400 بره. (حداقل برای ما که اینطوری بوده.) در شرایط معمولی هم 300 و خوب هم حدود 250-200 بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر