تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
واقعا من نمیدونم تبریز چرا اینطوریه!
من خودم هم احتمالا همونجا موندگار بشم ولی به چشم دیدم همین شهرستانهای اطراف مثل صوفیان یا شبستر و مراغه اینا... خیلی از نظر اجتماعی از تبریز جلوترن!!
حداقل بلدن پشت چراغ قرمز چطوری باید وایستاد.

ما رفته بودیم 1 مغازه مثلا کنسول فروشی طرف نفهمید PS2 چیه تا آخر میگ :ه آهااااان ، سونی 2 ؟ :blushing:

1چیز دیگم هست، جاهایی که تا حالا به عنوان بورس کنسول و این چیزا شناخته میشدن اکثرا" با 360 مخالف هستن و شدیدا" هم تعصبی! تا اون حد که ندونی خیال میکنی سهام دارن تو سونی
هستم باهات کاملا
در مورد ps2 که آدم واقعا ناراحت میشه، چون حقیقته، واسه من هم چند بار پیش اومده، مثلا اگه بری تو کنسول فروشها بازی GTA رو بخوای نمی دونن چیه، ولی اگه بگی درایور، فوری میفهمن و GTA رو بهت میدن. :eek::eek:
در ضمن در کل تبریز 10 تا فروشگاه به سختی پیدا می کنی که کنسول بفروشند، که اونام اکثرا X360 رو ندارن. و این واسه یه شهر چند میلیون نفری فاجعه است.
در ضمن عزیزانی که تو آذربایجان شرقی هستند، میتونن بگن بازیهارو از کجا تهیه می کنند، چون من با این مسئله کمی مشکل دارم.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
سلام.
من هم از آذربايجان و از ديار ارسباران هستم، از شهر زيباي اهر. خب دوستمون راس مي گه اصلا اين استان ما خيلي از اين جهت عقبه، راستي تو تبريز همه ي ديسك هاي فروشي برا 360 از نوع مالزي هست، اگه از دوستان جايي رو مي شناسن كه ديسك هاي رايتي مي فروشه معرفي كنه. منون.

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
آقا مسعود و آقا مهدی.
تا اونجا که من اطلاع دارم همونطور که آقا مسعود گفت تو تبریز فروشگاههایی که 360 و بازیاشو بیارن خیلی معدوده من ماهی یکی - دوبار میرم و تو این مدت تو نخش بودم چون معمولا" قیمتها اینجا از تهران خیلی پایینتر هست چون از عراق میارن مستقیم. البته هنوز در مورد 360 اینطوری نشده! ولی اون موقع که PS2 تهران 180 به بالا بود من تبریز خریدم 145 تومن. الان هم فکر کنم حدود 150 میدن.

برای بازیهای 360 شما تشریف ببرین پاساژ چهل ستون ، از اون ورودیش که طرف چهارراه شهناز درمیاد، طبقه بالا چند تا مغازه هستن که اینکاره هستن که دیسک رایتی هم دارن علاوه بر مالزی ها.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام.
من هم از آذربايجان و از ديار ارسباران هستم، از شهر زيباي اهر. خب دوستمون راس مي گه اصلا اين استان ما خيلي از اين جهت عقبه، راستي تو تبريز همه ي ديسك هاي فروشي برا 360 از نوع مالزي هست، اگه از دوستان جايي رو مي شناسن كه ديسك هاي رايتي مي فروشه معرفي كنه. منون.

دوست عزیز فکر کنم اگه خرید از تبریزو بی خیال شی بهتره.چون هم گرون می دن و هم مالیزین.اونم از نوع PLAYBOX که واقعا "افتاها گوترر لنزن ایچین" :biggrin1: به نظر من بهتر مثل من از NEXTGEN بگیری.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
سلام دوستان من 360 ندارم
خودم ps3 دارم
اما میخوام 360 بگیرم
اهل تبریز نیستم
اما تو تبریز تو پاساژ 40ستون کورش نوروش و اینا
360 هم دارن و بازیاش رو میفروشن

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
آقا مسعود و آقا مهدی.
تا اونجا که من اطلاع دارم همونطور که آقا مسعود گفت تو تبریز فروشگاههایی که 360 و بازیاشو بیارن خیلی معدوده من ماهی یکی - دوبار میرم و تو این مدت تو نخش بودم چون معمولا" قیمتها اینجا از تهران خیلی پایینتر هست چون از عراق میارن مستقیم. البته هنوز در مورد 360 اینطوری نشده! ولی اون موقع که PS2 تهران 180 به بالا بود من تبریز خریدم 145 تومن. الان هم فکر کنم حدود 150 میدن.

برای بازیهای 360 شما تشریف ببرین پاساژ چهل ستون ، از اون ورودیش که طرف چهارراه شهناز درمیاد، طبقه بالا چند تا مغازه هستن که اینکاره هستن که دیسک رایتی هم دارن علاوه بر مالزی ها.
اینو راست میگه، من قیمت PS2 رو 110 تومن دارم که قیمت خیلی خوبیه ( چهل ستون فروشگاه حسینی).
در مورد بازی x360 هم، قیمتش 6500 تومنه که فرقی نمی کنه رایت باشه یا مالزی. عیب بزرگ بازی تو تبریز اینه که بازیها خیلی دیر می رسن، مخصوصا برای Pal.
پیشنهاد من اینکه از پرتو خرید کنید، من تازه امروز سفارش دادم، کیفیت دیسکاشم عالیه(البته میگن).

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
آقا PS2 چند؟ 110 تومن؟ :biggrin1: نمیشه آخه!! مگه خودشون میسازن؟
اونوقت نو هست یا دست 2؟ دسته هاش فابریکشه یا عوض کردن؟

کلا آمارشو داری؟ :cool:
من میخوام واسه پسرخالم 1دونه PS2 بگیرم! جایزه تیزهوشانش!!!!

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود

دقیقا اطلاع ندارم، من رفته بودم واسه خودم چندتا گیم بگیرم که دیدم واسه مشتری قیمت 110 و120 تومن میدادند، دیگه نمی دونم چه جوری هستند، آدرسش و هم که نوشتم. (پاساژ چهل ستون، طبقه دوم، فروشگاه حسینی). میتونی یه سر بزنی.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

آقای Raiden به نظر من که از تبریز نگیری بهتره.اینجا فقط می تونن قالب کنن.همین 360 پرمیمو که یه بار 3 چراغ شده و تعمیر کردن رو با یه قوطی نو و تجهیزات تمیز به مردم به قیمت 470 هزار تومن قالب می کنن. (حالا بردشم فالکون نیست)

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
هم مالیزین.اونم از نوع PLAYBOX که واقعا "افتاها گوترر لنزن ایچین" :biggrin1: به نظر من بهتر مثل من از NEXTGEN بگیری.
دقیقا مسئله افتاها رو هستم :biggrin1:
البته دستگاه من تو این چند سال فکر کنم سرجمع 50 ساعت کار نکرده که متوجه این آفتاها بشم.

شاید اصلا همین دستگاه خودمو بدم بهش!

آقای Raiden به نظر من که از تبریز نگیری بهتره.اینجا فقط می تونن قالب کنن.همین 360 پرمیمو که یه بار 3 چراغ شده و تعمیر کردن رو با یه قوطی نو و تجهیزات تمیز به مردم به قیمت 470 هزار تومن قالب می کنن. (حالا بردشم فالکون نیست)

آره! بنداز بنداز که زیاده. جالبه خیلی وقتها خودشون هم نمیدونن دارن چی میندازن!
من 1 بار به 1 شیء عجیب برخورد کردم به نام Funstation که دقیقا شکل و شمایل بسته یندی و قیافه و حتی فونت نوشته روش به فرم Playstation بود که داشتن به اسم " سونی 3 " میفروختن :sick::-"
تازه کپی خور هم شده بود

آخرین ویرایش:

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
اینو راست میگه، من خودم از تبریز گرفتم، مدل آرکید، چون خودم دیده بودم که به مردم قالب میکنند، وقتی اکس باکس رو تحویل میگرفتم، کاملا چک کردم، که به من هم قالب نکنند. البته میخواستن قیمت همکاری ( اخه من تو کار کامپیوتر هستم) بهم 550 بدن ( واسه مردم 600 میدن)، منم برگشتم گفتم قیمت تهران 450 است (فروشگاه پرتو). اگه سود میخوای، 30 تومن که بیشتر نمیشه، خوب آخرش دادند.
اینارو گفتم که بدونین بهتره از تبریز کنسول نگیرید. اگه هم خریدید کاملا مواظب باشید.

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
تاپیک خوبی برای دوستیابی است !!! :p من هم جزو تبریزی ها هستم ؛ خریدها رو از پاساژ 40ستون انجام میدم چون زمانی اونجا کار میکردیم ( البته الآن هم مغاذه دایر است ) و به هرحال زمانیکه میرم اونجا خرید بکنم قیمت های واقعی خریدشون رو میدند ؛ مثلاً بازیهای PlayBox همین 360 ام رو برای همه 10 تومن میفروشند که من 5 تومن میخرم ؛ متاسفانه این پاساژ که به نوعی تنها پاساژ برای یافتن کنسول و وسائل جانبی اون و بازیهاش است . در مورد فروش کنسول ها بدلیل تجربه ای که در این مدت داشتم این پاساژ اصلاً جای مناسبی برای خرید نیست ! اگر قصد خرید دارید با یک تلفن به تهران ، با تیپاکس خریدتون رو انجام بدید ؛

در تبریز یه کنسول دستی با قیمت 250 تومن رو میشه توی تهران با 180 تومن خرید کرد ؛ باز اگر دوستان تبریزی گیمر علاقه ای داشتند قرار ملاقاتی میگذاریم تا به Sharing اطلاعات و بازی ها و ... بپردازیم ؛ البته یه بازی 5 تومنی دیگه نیاز به Share و ... نداره ;)

در مورد اهر هم که دوستان گفتند من اکثر تابستون ها اونجا میرم متاسفانه به جز شیخ ! جایی نداره هم برای تفریح و هم برای کنسول :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر