تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

farbehar

کاربر سایت
Dec 13, 2011
4
با HWmonitor یه تست کن ببین دمای CPU چقدر میشه, اگه از 80 رد کرد برو یه فن واسش بخر;) این مشکل رو منم داشتم فن خریدم حل شد.

برنامه ی Fraps رو بگیر ببین تو بازی چند فریم میگیری, اگه کمتر از 25 بود که کاریش نمیشه کرد.
این تست ه HWMonitor چرا اینجوریه؟ مطمئنید CPU دارید؟:-" من که اینجا CPU نمیبینم:|
از سایت ه خود ه HWMonitor گرفتید برنامه رو؟ اگه آره که پاکش کنید, بعد تو گوگل بزنید:
دانلود HWMonitor
اولین گزینه رو بزنید, دانلود کنید:D
خب من تو گوگل سرچ و دان کردم ..... اما منم سی پی یو نمیبینم. فقط ولتاژ سی پی یو مشخصه

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
چشم بد کجا بود دوست عزیز؟!، مشکل از خریدی هست که خودت انجام دادی!
اصل کاری کارت گرافیک بود که اصلا اسم نبردی، مشکلاتی از این قبیل هم اول و بیش از همه از پاور تقلبی و بی کیفیت سرچشمه می گیرن، پاورت معتبر نباشه بازم باید منتظر این ایرادات هولناک باشی!
اون چشم بد رو یه جور اصطلاح گفتم که تا 1 سال همچین چیزی نبود تا توی چنتا پست بالاتر گفتم یهو این جوری شد.
خوب برند پاور من Thunderbolt 650w هست و کارت گرافیکم هم EVGA GTX 560 هست. مارک چه طوره خوبه معتبر هست؟!
در کل از خرید سیستم ام راضی نیستم اون موقع که سیستم رو خریدم خیلی از سخت افزار pc سر در نمیاوردم برا همین رفیق داییم توی بازار رضا برام این سیستم رو بست.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
اون چشم بد رو یه جور اصطلاح گفتم که تا 1 سال همچین چیزی نبود تا توی چنتا پست بالاتر گفتم یهو این جوری شد.
خوب برند پاور من Thunderbolt 650w هست و کارت گرافیکم هم EVGA GTX 560 هست. مارک چه طوره خوبه معتبر هست؟!
در کل از خرید سیستم ام راضی نیستم اون موقع که سیستم رو خریدم خیلی از سخت افزار pc سر در نمیاوردم برا همین رفیق داییم توی بازار رضا برام این سیستم رو بست.

خیر، معتبر نیست و حتما توان اسمی 650 وات رو هم خروجی نداره و یا ناپایدار هست،
برای خرید همیشه دست کم اطلاعات ابتدایی مورد نیاز رو تحقیق کنید و یا به یه فروم تخصصی مانند اینجا مراجعه کنید، به فروشنده های معمولی که اطلاعات فنی هم ندارن اطمینان نکنید.

برای پاور هم یه GREEN 600 EU یا 650W-OC تهیه کنید. البته تضمینی نیست که مشکل از پاور باشه اما قطعا پاور غیر استاندارد می تونه ریسک خرابی و هنگ کردن نرم افزاری رو هم بالا ببره.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
سلام. یک کارت XFX 5770 دارم. وقتی کارت رو روی مین بورد سوار میکنم دمای کارت از همون شروع روی 81 درجه هست و فن تا 79 درصد توانش شروع به چرخیدن میکنه. کارت رو روی یک سیستم دیگه امتحان کردم مشکل نداشت اصلا. یک کارت دیگه هم روی سیستم خودم امتحان کردم اون هم مشکل نداشت. کلا کارتم روی هر سیستمی میره مشکل نداره ولی وقتی روی مال خودم میبندم همون لحضه اول که وارد سیستم میشم فن شروع میکنه به چرخیدن با دور بالا و دمای کارت میرسه به 81 درجه( تظنیمات کارت در حالت پیش فرض هستن و روی اتوماتیک ) !!!!! پاور هم گرین هست مدل 885 وات واقعی مشکل نداره. جالبه یسیتم با آنبورد راحت میاد بالا و کارت های دیگه هم مشکلی نداره ؟؟ راهنمایی کنید لطفا !

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
سلام. یک کارت XFX 5770 دارم. وقتی کارت رو روی مین بورد سوار میکنم دمای کارت از همون شروع روی 81 درجه هست و فن تا 79 درصد توانش شروع به چرخیدن میکنه. کارت رو روی یک سیستم دیگه امتحان کردم مشکل نداشت اصلا. یک کارت دیگه هم روی سیستم خودم امتحان کردم اون هم مشکل نداشت. کلا کارتم روی هر سیستمی میره مشکل نداره ولی وقتی روی مال خودم میبندم همون لحضه اول که وارد سیستم میشم فن شروع میکنه به چرخیدن با دور بالا و دمای کارت میرسه به 81 درجه( تظنیمات کارت در حالت پیش فرض هستن و روی اتوماتیک ) !!!!! پاور هم گرین هست مدل 885 وات واقعی مشکل نداره. جالبه یسیتم با آنبورد راحت میاد بالا و کارت های دیگه هم مشکلی نداره ؟؟ راهنمایی کنید لطفا !

مشخصات کامل سیستم؟؟
در ویندوز در حالت عادی نباید GPU LOAD با بالا بره که افزایش دما همراه بشه.
البته پاورت هم معتبر و قوی هستش.
ویندوزت چیه؟
درایور جدید نصب کردی؟ ممکن هستش مشکل از یک درایور خاص باشه
برنامه GPU-Z رو بگیر و برو قسمت Sensor و یک عکس از اون قسمت در اینجا قرار بده.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان کسی میدونه مودم Broadkam PJ871 رو باید چطور Port Forwarding کنم ؟
من که چیز خاصی ازش پیدا نکردم اگر Manual داره آپش کن و یک لینک ازش بذار اگر هم که نداره از قسمتای مختلف کنسولش عکس بگیر تا ببینیم چی به چیه !

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
من این موس razer imperator رو گرفتم رو 1800 dpi میذارم جدیداً وقتیپوینتر موس رو میبرم رو یه چیزی روش کلیک کنم ، وقتی روش کلیک می کنم پوینتر موس یکم میاد پایین تر که منم خوب حواسم به دقت موس هست اینطوری نشه اما نمیدونم چرا اینجوری میشه مشکل کجاس ؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
بایوس مادربرد و درایورش رو باید آپدیت کرد؟! یا که نه نیازی نیست؟!
ممنون
خیر، اگر مشکل حادی نداشته باشه یا راندمانش طبیعی باشه احتیاجی به ارتقای بایوس نیست.

من این موس razer imperator رو گرفتم رو 1800 dpi میذارم جدیداً وقتیپوینتر موس رو میبرم رو یه چیزی روش کلیک کنم ، وقتی روش کلیک می کنم پوینتر موس یکم میاد پایین تر که منم خوب حواسم به دقت موس هست اینطوری نشه اما نمیدونم چرا اینجوری میشه مشکل کجاس ؟

شما آخرین نسخه ی درایور و فریم ور خود ماوس رو بگیر و آپدیت کن، اگر باگ نرم افزاری باشه برطرف میشه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من یک مودم dlink گرفتم تنظیم هم کردم.ولی الان دگمه وای فای رو میزنم اصلا روشن نمیشه (چراغ سبز) وای فای مودم

دقیقا چه مدلی از Dlink رو گرفتید و چه دکمه ای رو می زنید که روشن نمیشه؟؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خیر، اگر مشکل حادی نداشته باشه یا راندمانش طبیعی باشه احتیاجی به ارتقای بایوس نیست.

شما آخرین نسخه ی درایور و فریم ور خود ماوس رو بگیر و آپدیت کن، اگر باگ نرم افزاری باشه برطرف میشه.
گرفتم اتفاقاً اما لامصب خیلی حساس شده رو یه چیزی کلیک میکنم انگار رو زیرش کلیک می کنه یا اصن کلیک نمیکنه ! به خاطر دقت بالاس؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
گرفتم اتفاقاً اما لامصب خیلی حساس شده رو یه چیزی کلیک میکنم انگار رو زیرش کلیک می کنه یا اصن کلیک نمیکنه ! به خاطر دقت بالاس؟

من مطمئننیستم دیگه ماوس شما مشکل سخت افزاری نداشته باشه، گارانتی داره؟ ، از اصل بودنش مطمئن هستین؟ توی سایت ریزر ثبتش کردین؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
من مطمئننیستم دیگه ماوس شما مشکل سخت افزاری نداشته باشه، گارانتی داره؟ ، از اصل بودنش مطمئن هستین؟ توی سایت ریزر ثبتش کردین؟
گارانتی داره آره چطور میشه از اصل بودنش مطمئن شد؟چون نرم افزارش باهاش هماهنگی داره فکر کنم اصله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر