تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام دوستان این باتری ‍‍‍لپ تاپ بار اول که خریدم چقدر باید شازژ باشه مدل لپ تاپم ایسر هست میشه راهنمایی کنید؟

batrry:6cell

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
سلام دوستان این باتری ‍‍‍لپ تاپ بار اول که خریدم چقدر باید شازژ باشه مدل لپ تاپم ایسر هست میشه راهنمایی کنید؟

batrry:6cell
درود دوست عزیز/ باتری لپ تاپ نیازی به شارژ اولیه نداره. اگر در مورد باطری های لیتیوم پلیمر و لیتیوم ینیون تحقیق کنید دلیلش را متوجه میشوید

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
بنده یه هدفون ریزر دارم مشکل پیدا کرده . از خارجه خریدم پس گارانتی مارانتی نداره.بدم کجا تعمیر کنه. کار درست باشن.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
درود .
من یه مشکلی دارم با سیستمم. وقتی از سیستم کار می کشم مثلا داخل بازی . با hwmonitor که چک میکنم وات cpu از 95 به 70 میرسه. تویه همین موقع افت فریم شدید دارم . مثلا از 50 فریم به 10 فریم! چند ثانیه اینطور هستش و دوباره میره بالا و هی تکرار میشه. البته بگم که multiplier cpu از 11 به 5.5 تویه این زمان میرسه.
cpu : Amd Phenom x4 9550
Gpu: GTX 560 ti OC
Power: Green 530w
به نظرتون مشکلش چیه؟ مشکل از پاور نیست؟ اگر از پاور هستش خواهشن یک پاور خوب بهم معرفی کنید. (البته بگم که ایران نیستم)
کسی نبود جواب بده! :( این مشکل خیلی رو اعصابه! ممنون میشم اگر راهنمایی کنند دوستان!

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
درود دوست عزیز/ باتری لپ تاپ نیازی به شارژ اولیه نداره. اگر در مورد باطری های لیتیوم پلیمر و لیتیوم ینیون تحقیق کنید دلیلش را متوجه میشوید

سلام عذر میخوام باتری لپ تاپ رو چند ساعت باید شارژ بشه؟:d:d:x

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
سلام عذر میخوام باتری لپ تاپ رو چند ساعت باید شارژ بشه؟:d:d:x
خوب این کامل بستگی به لپ تاپنون و اینکه اون موقع شارژ ازش استفاده می کنید یا نه داره. البته اگر ولتاژ و میزان آمپر باطری را با مدل دقیق لپ تاپتون بگید میشه گفت.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
لپتاپ یکی دوستان یک مشکلی براش پیش اومده.
قضیه ار اونجایی شروع میشه که لپتاپ رو با HDMI میزنه به TV و از اونجا به بعد همش عکس پشت زمینه ویندوزش عوض میشه و نوشته ی ASUS میاد بجاش.
این مشکل چجوری باید رفع بشه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
البته دقیق متوجه نشدم الان با لبتاب مشکل داره یا با پیکربندی تصویر تو لبتاب و TV ؟!
اگه تو پیکربندی هستش قاعدتا میخواد تصویر لبتاب تو TV هم بیفته (احتمالا بصورت Clone) که الان رفته رو حالت Dual که باید با توجه به نوع کارت و کنترل پنل (nVidia یا AMD) تو زیر مجموعه ی Display تنظیمات رو بصورت Clone یا Duplicate اعمال کنه.

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
الان دیگه به TV وصل نیست.
بدون TV عکس پشت زمینه عوض میشه.
دیشب ویندوز 7 رو هم آپدیت کردند ولی بنتیجه خاصی نرسیدن.
میتونه مشکل از genuine نبودن ویندوز باشه؟
اصلا این ویندوز میتونه genuine نباشه؟

ویرایش:
شاید من نتونستم درست مفهوم رو منتقل کنم.
بعد از اینکه کابل hdmi رو زده و به TV وصل کرده و بعد از جدا کردن کابل که همه چیز به حالت اول برگشته ، وقتی تصویری برای پشت زمینه انتخاب میکنه بعد از یمدت کوتاه تصویر میره و نوشته ASUS بجاش میاد.

مشکلش حل شد. توی اون قسمتی که تنظیمات پاور هست ، یه گزینه ای هست برای اینکه وقتی برق رو قطع می کنی چه اتفاقاتی بیفته ، و همینجا در یکی از تنظیمات تغییرات انجام شد و مشکل حل شد.

آخرین ویرایش:

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام بچه ها من لپ تاپی به مشخصاتی به این مدل خریدم میخوام بدونم میتونم بازی روی اون به اجرا کنم مشکلی پیش نمیاد چون خیلی داغ میکنه بعد میشه از تمام قدرتش استفاده کرد

modle:acer 5750g

cpu:intel corei5-2430m

vga:nvidia geforce gt540m 2gb

ram: 4gb ddr3

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
مشکلی که بابت اجرای بازی نداره ولی بطور کلی به غیر از چند سری و مدل خاص ، لبتاب بدرد بازی نمیخوره یکی از دلایلش هم همین مشکل تهویه ش هستش که به مرور زمان باعث میشه طول عمر قطعاتش پایین بیاد.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
اساتید
برای من یه gtx 570 اوردن و اینکه سیستمه من الان روش یه amd 2core 2.7 و 2 گیگ رم ddr2 روشه 1 این که تا چقدر از 570 رو میتونه به کار بگیره حدودا و 2 چه پاوری بستشه و 3 این که درسته که 580 همون 570 اور شده هستش ؟
TNX

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر