تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
45
نام
محمد عمرانی
مشکل در کارت گرافیگ Geforce GTS 250 کمک لطفا:

من 2 ساله این کارت گرافیک رو دارم و مثلا روزی 1 یا 2 بار هنگ میکنه و عکس زیر رو نشون میده و صدای ناهنجاری شبیه صدای موتور از اسپیکر میاد.کار هم نداره که الان سیستم رو روشن کردم یا چند ساعت قبل.به هر هال هنگ میکنه.ویندوز xp و 7 هم فرقی نداره و درایور کارت هم همیشه آپدیته(الان 306.23)
وقتی هنگ میکنه باید از دکمه فیزیکی روی کیس ریست کنم
خواهشا کمک کنید
اینم عکسش:

01835235289612843997.jpg

Last edited by a moderator:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
مشکل در کارت گرافیگ Geforce GTS 250 کمک لطفا:

من 2 ساله این کارت گرافیک رو دارم و مثلا روزی 1 یا 2 بار هنگ میکنه و عکس زیر رو نشون میده و صدای ناهنجاری شبیه صدای موتور از اسپیکر میاد.کار هم نداره که الان سیستم رو روشن کردم یا چند ساعت قبل.به هر هال هنگ میکنه.ویندوز xp و 7 هم فرقی نداره و درایور کارت هم همیشه آپدیته(الان 306.23)
وقتی هنگ میکنه باید از دکمه فیزیکی روی کیس ریست کنم
خواهشا کمک کنید
اینم عکسش:

01835235289612843997.jpg
با توجه به توضیحات احتمال مرخص بودن کارت زیاده ، شما کارت رو ، رو سیستم دیگه هم تست کردی ؟
مشخصات قطعات دیگه چیه ؟

آخرین ویرایش:

pouyanjon

کاربر سایت
May 19, 2012
110
نام
پویان
شما دمای کارت گرافیکتون رو چک کردین.

چون من قبلا یه 8600 داشتم دقیقا همین طوری میشود دیدم دماش به 93 میرسه .رفتم فن و خمیر سیلیکنش رو تعویض کردم دماش از 50 بالاتر نفرت و کارت ok شد.

البته سریع فروختمش :d

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان من اخرین درایور کارتم که gt520 بود رو از لینک صفحه قبل دانلود کردم و الان دیگه نمیتونم بازی LANoire رو که داشتم بازی میکردم اجرا کنم.این ارور هایی که میده کسی میدونه به چه علته.برگردونم به ورژن قبلی؟

این ارور هم وقتی رو ADVANCED کلیک میکنم میاد.

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
45
نام
محمد عمرانی
با توجه به توضیحات احتمال مرخص بودن کارت زیاده ، شما کارت رو ، رو سیستم دیگه هم تست کردی ؟
مشخصات قطعات دیگه چیه ؟

البته گاهی اوقات تا چند روز سالمه.رو سیستم دیگه تست نشده.رم 4 گیگ ddr3 سی پی یو core dou Quad که 4 هسته هست.2.5GHz مادربورد هم GIGA بود مدلش یادم نیست ولی حرفه ای هست

شما دمای کارت گرافیکتون رو چک کردین.

چون من قبلا یه 8600 داشتم دقیقا همین طوری میشود دیدم دماش به 93 میرسه .رفتم فن و خمیر سیلیکنش رو تعویض کردم دماش از 50 بالاتر نفرت و کارت ok شد.

البته سریع فروختمش :d

با بالاترین فشار تا 73 بیشتر نرفت.در ویندوز هم 45 درجه هست

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان من اخرین درایور کارتم که gt520 بود رو از لینک صفحه قبل دانلود کردم و الان دیگه نمیتونم بازی LANoire رو که داشتم بازی میکردم اجرا کنم.این ارور هایی که میده کسی میدونه به چه علته.برگردونم به ورژن قبلی؟

این ارور هم وقتی رو ADVANCED کلیک میکنم میاد.

شما کدوم درایور رو گرفتی ؟
با توجه به توضیحات به نظر میاد درایور جدید درست نصب نشده تو Add or remove programs هر برنامه ای که مربوط به nVidia میشه پاک کن بعد اقدام به نصب درایور جدید (بصورت Clean) کن !
البته گاهی اوقات تا چند روز سالمه.رو سیستم دیگه تست نشده.رم 4 گیگ ddr3 سی پی یو core dou Quad که 4 هسته هست.2.5GHz مادربورد هم GIGA بود مدلش یادم نیست ولی حرفه ای هست
والا این اطلاعاتی که دادی هیچکدوم به دردبخور نیست چون مدل دقیق مشخص نیست و همینطور مشخصات مهمترین قطعه که پاور باشه رو هم نگفتی !
در کل باید رو یه سیستم دیگه تست شه تا معلوم شه مشکل از کارته یا نه !

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
من اینو گرفتم که صفحه قبل برام گذاشتی.

nVidia ForceWare 306.23 Windows XP 32-bit

کارتم هم Ge Force GT 520 هست.درست گرفتم؟چوت تاریخش که اپدیت شد و موقع نصبم اروری نداد راحت نصب شد و بعدم ریستارت و خلاص.

این برنامه ها برای n vidia رو سیستمم هست.همه رو پاک کنم؟بعد یه سوال داشتم این micrisoft visual c ++ چیه رو سیتسم من نصبه؟از 2005 هست تا 2010 اینا لازمه همشون باشن یا میشه پاکشون کرد؟

viewer.php
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
درایور نصب کارت گرافیک NVIDIA Geforce MX 4000 رو می خواستم.

بین تاپیک های اینجا گشتم تاپیک درخواست درایور صدا یا کارت صدا نبود. اگر کسی اطلاع داره درایور صدا SiS PPD4575 Motherboard رو لازم داشتم. با تشکر

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من اینو گرفتم که صفحه قبل برام گذاشتی.

nVidia ForceWare 306.23 Windows XP 32-bit

کارتم هم Ge Force GT 520 هست.درست گرفتم؟چوت تاریخش که اپدیت شد و موقع نصبم اروری نداد راحت نصب شد و بعدم ریستارت و خلاص.

این برنامه ها برای n vidia رو سیستمم هست.همه رو پاک کنم؟بعد یه سوال داشتم این micrisoft visual c ++ چیه رو سیتسم من نصبه؟از 2005 هست تا 2010 اینا لازمه همشون باشن یا میشه پاکشون کرد؟

خوب فایل دانلودی که درسته به نظر میاد موقع نصب هم مشکلی پیش نیومده ولی خوب برای اطمینان هر 5 تا برنامه نصب شده (NVIDIA) رو پاک کن و بعد دوباره نصبش کن ! (بصورت Clean)
تو همه بازیها این مشکل رو داری یا فقط L.A. Noire ؟
در مورد سوال آخر هم بحثش تخصصیه ولی ساده بخوایم بگیم یجور کامپایلر یا همون مترجم زبان ++C بصورت IDE هستش !
درایور نصب کارت گرافیک NVIDIA Geforce MX 4000 رو می خواستم.

بین تاپیک های اینجا گشتم تاپیک درخواست درایور صدا یا کارت صدا نبود. اگر کسی اطلاع داره درایور صدا SiS PPD4575 Motherboard رو لازم داشتم. با تشکر
این آخرین درایور ارائه شده برای سری 4 هستش :

nVidia ForceWare 93.71 Windows XP 32-bit

برای درایور صدا هم مدل و برند مین رو بگو تا بشه نظر داد !

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
[وب فایل دانلودی که درسته به نظر میاد موقع نصب هم مشکلی پیش نیومده ولی خوب برای اطمینان هر 5 تا برنامه نصب شده (NVIDIA) رو پاک کن و بعد دوباره نصبش کن ! (بصورت Clean)
تو همه بازیها این مشکل رو داری یا فقط L.A. Noire ؟
در مورد سوال آخر هم بحثش تخصصیه ولی ساده بخوایم بگیم یجور کامپایلر یا همون مترجم زبان ++C بصورت IDE هستش !
درست شد دوست عزیز همه رو پاک کردم و اینبار بدون مشکل نصب شد.البته هنوز مشکل افت فریمم در L.A. Noire حل نشده نمیدونم چرا اینقد کند اجرا میشه..

مرسی.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
برندش که SiS است Silicon Integrated Systems ( از اون IDE های عتیقه ! ) و مدلش 5513 ...

در کل SiS 5513 .
پس خیلی قدیمیه ، متاسفانه من چیزی نتونستم پیدا کنم به احتمال زیاد پیدا هم بشه فقط از Win 98 یا نهایت 2000 پشتیبانی میکنه !

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام من کارتم 7950 هست تو خیلی از بازی ها لگ میزنه ! یعنی اینکه مثلا فریم رو 60 هست یهو میشه 45 بعد دوباره ثابت میشه ! مثل L4D Crysis 2 و Dishonore , spec ops ! درایور هم 12.8 هست ! مشکل از چیه ؟ ربطی هم به کم آوردن نداره چون من کارتم رو رو 1000 کلاک هم اور کردم و امتحان کردم بارم اون لگای مسخره رو میزد ! الان از گرافیک هست یا جای دیگه هم دخیل مثل CPU ?

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام من کارتم 7950 هست تو خیلی از بازی ها لگ میزنه ! یعنی اینکه مثلا فریم رو 60 هست یهو میشه 45 بعد دوباره ثابت میشه ! مثل L4D Crysis 2 و Dishonore , spec ops ! درایور هم 12.8 هست ! مشکل از چیه ؟ ربطی هم به کم آوردن نداره چون من کارتم رو رو 1000 کلاک هم اور کردم و امتحان کردم بارم اون لگای مسخره رو میزد ! الان از گرافیک هست یا جای دیگه هم دخیل مثل CPU ?
مشخصات سیستم چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر