تاپیک درخواست و بحث در مورد Box Shot ها

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشن از این به بعد درخواست ها، صحبت ها و بحث ها رو اینجا ادامه بدین. دیگه به اندازه کافی تاپیک اصلی نابود شده.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
کسی می تونه نام آدرس تاپیکی بده که بشه توش عکس و لیبل درخواستی از بازی x360 رو توش گذاست؟چون از یکی از مدیران پرسیدم گفت خودت بزن ولی شاید تکراری باشه!!!:confused:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
میشه باکس تمام سری FF رو بزارید.
آقا یکم توقع رو بیار پایین :D خیلی خیلی زیادن نمیشه همرو گذاشت :D کلی هم پلتفرم داره.

سلام
سایز بالای Batman : AA و Bayonetta و devil May Cry 4 و Dante's inferno و gEOW1 رو می خوام .
برای 360
ممنون

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
ممنون
سایز بالای بازی های Dirt 2 , FNR4 , Dragon Age ، H,.A.W.X , Halo 3 ODST برای 360
شرمنده اذیت می کنم .

بفرما:

:HALO 3 ODST

954261_119796_front.jpg
:DRAGON AGE
950918_108169_front.jpg

:FNR4

1605pt892be77.jpg

:DIRT2

dirt2_360_box.jpg

:H.A.W.X

tom-clancys-hawx.jpg

ببخشید H.A.W.X کوچکتر است همینم به زور پیدا کردم

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام خدمت دوستان عزیز.......
اگر امکانش هست لطف کنید کاور کامل(هم پشت و هم رو) بازی زیر رو برام بزارید...البته کاورهای اصلیشون رو اگه میشه چون من خودم یسری کاورهای کاستومشون رو گرفتم......
مرسی
Dragon Age: Origins
Call of Duty Modern Warfare 2

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان

من برای بازی هایی که دانلود میکنم نیاز به کاور اصلی پشت و رو با کیفیت بالا دارم که بتونم با کیفیت خوبی تو فروشگاهم عرضه کنم

اگه ممکنه آدرس چند تا سایت در همین زمینه بدین

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام دوستان

من برای بازی هایی که دانلود میکنم نیاز به کاور اصلی پشت و رو با کیفیت بالا دارم که بتونم با کیفیت خوبی تو فروشگاهم عرضه کنم

اگه ممکنه آدرس چند تا سایت در همین زمینه بدین
سلام
این سایت Console-Covers.Com سایت خوبیه هم کاور داره و هم عکس روی DVD بازی.
معمولا هم حجمشون بالاست و کیفیت خوبی هم دارن.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
آقا خواهش میکنم دستم به دامنتون اگه ممکنه یه سایت بدین که کاور بازی های کامپیوتر داشته باشه

بفرما دوست عزیز:
http://www.cdcovers.cc/covers
منتها تو منو باید گزینه PC رو انتخاب کنی و بعد با توجه به اسم (حرف اول اسم) بازی مورد نظرت تو لیست الفابتش(حروف الفبایی) بگردی.......;)
البته این سایت هم هست منتهاش یه خورده دیر اپدیت میشه و کاوراش بعصی موارد فقط پشت و یا روی جلدشون هست و ممکن به صورت کامل نباشه...
http://www.wallpapery.sk/?p=sekcia&s=3&q=cd-obaly

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کاور dvd ( پشت و رو و بغل ) برای frontline : fuel of war و topspin tennis 3 میخوام . سایزشون درست باشه و برای x360 ( پال ) میخوام .
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر