تاپیک جامع خرید و ادغام (Merger & Acquisition) در صنعت بازی

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
20220502_212900.jpg

با توجه به این که از چند مدت قبل تعداد زیادی خرید و ادغام در صنعت بازی شروع شده و هر ماه چندین خبر کوچک و بزرگ در این مورد اعلام میشه.
به همین جهت نیاز هست تاپیک جامعی برای اعلام خرید ها و ادغام ها وجود داشته باشه تا خرید های کوچک تر در تاپیک های متفرقه آورده نشه.

۱) بحث پیرامون اخبار ، در تاپیک مجاز هست.
۲) در مورد شایعات، حتما لفظ شایعه در خبر و سرس شایعه آورده بشه.
۳) در مورد اخبار رسمی، حتما لفظ خبر رسمی و لینک مربوطه آورده بشه.
4) در صورت وجود تاپیک مجزا برای خبر در انجمن، لینک تاپیک در پست آورده شود.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
اینکه چی تو فکر هر یوزی بگذره بخودش مربوطه نه بشما نه به دیگه ربط داره که از شما اجازه مطرح کردن یا نکردنش رو بگیره
با ادبیات مدرسه ای شما که طرفدار کدوم تیم و کدوم رنگ هستم هم مسله ای هست که به نظر شخصی هرکسی برمیگرده مهم مواردی هست که وجود داره و تو این صنعت گیم که انجمنش هست در مورد احتمالات صحبت میکنیم حالا پیش بینی شما با نظرات دیگه اختلاف جدی داره دلیل نمیشه تعیین و تکلیف کنی برای بقیه
در ضمن خوشحال میشم دیگه ریپلایی ازت نبینم
متاسفانه فروم امکان این رو گذاشته که هر کسی رو ریپلای کنی :) هر چی دوست داشتی بگی، اگر خلاف قوانین بود توسط ناظمان تشخیص داده بشه و حذف بشه.

شما کلا برداشتت 180 درجه از حرفای من فرق داره. نظرت اینه که سونی به خودش نیاد نابود میشه؟ اوکی نظر شماست و خوشبحالتون، منم میگم بشین تماشا کن چه اتفاقی تا 5-6 سال دیگه میوفته.

در ضمن خوشحال میشم بازم ریپلای کنی :D

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
🔳 فوری: سازمان تجارت فدرال آمریکا - FTC به طور رسمی از تصاحب اکتیویژن بلیزارد نزد دادگاه فدرال شکایت کرد.

▫️سازمان FTC نهاد ناظر بر بازار رقابت ایالات متحده آمریکا به جهت جلوگیری از تکمیل تصاحب اکتیویژن بلیزارد رسما به دادگاه فدرال ایالات متحده آمریکا شکایت کرد.

▪️اگر دادگاه درخواست FTC را مورد قبول واقع کند، مایکروسافت نمی‌تواند تا پایان مهلت قراداد بین آنها و اکتیویژن یعنی ۱۸ جولای، این تصاحب را تکمیل کند و مالک اکتیویژن بلیزارد شود.

▫️مایکروسافت طی یک بیانیه ای به شبکه CNCB گفت که آنها به FTC برای جمع آوری مدارک کمک خواهند کرد و این پرونده زودتر نزد دادگاه و قاضی فدرال مراحل خود را طی خواهد کرد

▫️اگر FTC در این پرونده و درخواست شکست بخورد و قاضی درخواست آنها را رد کند، تصاحب اکتیویژن بلیزارد این هفته تکمیل خواهد شد‌..

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
توی اسناد دادگاه لیک شده که ماکروسافت تعداد زیادی استدیو و ناشر رو تحت نظر داره تا به مجموعه استدیو های خودش اضافه بکنه.

FTC v. Microsoft: all the news from the big Xbox courtroom battle

در این بین io intractive ، سگا و تعداد زیادی استدیو دیگه دیده میشه.

Eli2000

کاربر سایت
May 4, 2022
60
توی اسناد دادگاه لیک شده که ماکروسافت تعداد زیادی استدیو و ناشر رو تحت نظر داره تا به مجموعه استدیو های خودش اضافه بکنه.

FTC v. Microsoft: all the news from the big Xbox courtroom battle

در این بین io intractive ، سگا و تعداد زیادی استدیو دیگه دیده میشه.
جالب اینجاست که کل صنعت گیم به چشم ورودی خام آنالیز شده !!!
ینی به خرید سونی و نینتندو هم یه نگاهی انداختن :))

• Like
Reactions: Wolff and Bax

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
من خودم دوست دارم جای ناشر، بیان استدیو بخرن. یه سری استدیو خوب هست که می تونه خیلی به ماکروسافت کمک کنه. مخصوصا تو ژانر اکشن ادونچر که ماکروسافت جدا مشکل داره. همین امروز استدیو رو بخرن، نسل بعد بازی هاشون عرضه میشه. پس بهتره زودتر دست به کار بشن.
مون استدیو (اگر اون مشکل اخلاقی قضیه اش حل شده باشه) و اسوبو و ioi به نظرم بهترین گزینه ها هستن.
Arc system works یا ایرون گلکسی هم برای ساخت یه فایتینگ می تونه خیلی جذاب باشه.
طبیعتاً کریستال و ادیوس رو امبریسر زد تو گوشش ولی با توجه به مشکل مالی شون اگر امکانش باشه اینا رو هم بخرن به نظرم جنسشون جور میشه.
پلاتینیوم هم می تونه جذاب باشه خریدش.

از بین اینا سه تا رو هم بخرن خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر