تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

Mamalcracker

کاربر سایت
Aug 28, 2017
28
نام
محمد رضا
سلام دوستان من یک مدل از این تیویها خریدم متاسفانه موقه تحویل منزل نبودم مسافرت بودم گفته بودم چک کنن بعد تحوبل بگیرن متاسفانه موقه تحویل فقط موقعی که تیوی روشن بوده تست شده در حالت خاموش دقت نکردن متوجه مشکل نشدن!
وقتی برگشتم دیدم تیوی در حالت خاموش انگار یسری لکه روشه از پیکسلا نیست چون وقتی روشن میشه صفحه روشنه ولی وقتی تیوی خاموشه از بالا بهش نگاه کنی این لکه ها دیده میشه وقتی به فروشنده زنگ زدم گفتن موقه تحویل کامل چک کردین و متاسفانه زیر بار نرفتن حالا رو دستم موند!
عکسش میزارم لطفا نگاه کنید ببینید آیا به مشکل میخوره تیوی و این اشکال از کجاس!از پیکسله یا نه صفحه تلقی روش لکه افتاده و چکار میتونم بکنم رفع بشه؟!
View attachment 75761
اگه موقع روشنی پیکسل ها روشن میشه و تو تصویرتون چیزی نشون نمیده مشکلی نیس مثل اینکه پنل ک زیره گلس تلوزیونتونه کثیفه
خبری نیس

• Like
Reactions: navid_x360

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اگه موقع روشنی پیکسل ها روشن میشه و تو تصویرتون چیزی نشون نمیده مشکلی نیس مثل اینکه پنل ک زیره گلس تلوزیونتونه کثیفه
خبری نیس
آره درسته شانسه من دقیقا انگار زیر گلسشه یا هوا گرفته یا کثیفه!خوشبختانه تصویر مشکله پیکسل نداره!
سلام دوست عزیز
این مدل از زیرنویس فارسی پشتیبانی میکنه؟
وحید جان نوشتم ویرایش میکنم فکر کردم نوشته بودید زبون فارسی!که گفتم نداره!ولی زیر نویس فارسیو تست نکردم الان نیستمم که تست کنم رسیدم حتمی تست میکن خبرشو میدم!
ولی برایه گیم بهترین گزینس بنا به قیمتش منکه گرفتم خیلی خیلی راضی بودم تفاوت قیمت بین 49 با 55 ارزشو داره اگر جا داری حتمی 55 بگیر من کاملا راضی بودم
تنها دلچرکیم همین کثیفی زیره گلسش یه قسمت کوچیکه! حتمی خواستی بخری ببینش و چک کن حتمی حتمی تو جایی باشه که نور چراغ نباشه! و صفحه خاموش باشه!برایه تست پیکسل هم صفحه روشن

آخرین ویرایش:

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
دوستانی که دارن این مدلو، برا بودجه 3 تومن خوبه به نظرتون؟؟
و اینکه یه مدل دیگه هم معرفی کنید لطفا...بیشتر با هدف فیلم دیدن...با بودجه خیلی کم, 500 تومن تا یکم بیشتر از 1 تومن :D

asrkala

کاربر سایت
Oct 17, 2018
1
بله صد در صد قطعات ساخت کره با مونتاژ داخل فرق داره و کیفیت کره به مراتب بالاتره و مشکلات و خرابیهای مدلهای مونتاژی معمولا بیشتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر