تاپيك Xbox 360 داران بندرعباس

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
ممنون دوست عزیز

یعنی ایشون دستگاه بنده که LT هست رو میتونه به +LT آپدیت کنه ؟

کدوم طبقه زیتون ؟ هزینه اش چقدره ؟
هزینه و ایناش رو با خودشون صحبت کن ، من در جریان نیستم ، همون طبقه پایین دیگه ...
او يارو خيلي ادعاش ميشه كاش اينم بهش ياد ميدادي خون مردمو تو شيشه نكنه
ایشون بسیار مرد شریفی هستن ، ادعا بله :D
اما خون مردم تو شیشه کردن ... ... ... :|

starpars

کاربر سایت
Feb 22, 2009
56
من یه غلطی کردم دادم سیتی طبقه سوم آپدیت کنه حالا هری پاتر کار می کنه ولی اساسین و نید فور اسپید کار نمیکنه
اگه lt+ ريخته بازيهات هم بايد پچ شده باشه تا اجرا بشه وگر نه وقتي بازي پچ نشده بزاري توي درايو lt+ يه صفحه سياه مياد و كنسول هنگ ميكنه.

اگه هم lt روي درايو باشه و بازي پچ نشده باشه آپديت داشبورد هم آخريه يعني 2.0.12611.0 باشه پيغام غير اصل بودن ديسك مياد و كنسول فلگ ميشه
توي pm برات بيشتر توضيح دادم:>

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arman Sensi

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
رفتم زیتون برای آپدیت گفت که چند تا دستگاه دارم روشون تست میکنم اگه کار کرد آپدیت هم میکنم گفت تا 2 یا 3 روز دیگه معلوم میشه آپدیتش نتیجه داده یا نه

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
رفتم زیتون برای آپدیت گفت که چند تا دستگاه دارم روشون تست میکنم اگه کار کرد آپدیت هم میکنم گفت تا 2 یا 3 روز دیگه معلوم میشه آپدیتش نتیجه داده یا نه
قرار شد جمعه صبح برم مغازشون که زیتون خلوته و کسی نمیره دوتایی اونجا رو آپدیت فرم ویر کار کنیم ، تنبلی کردم نرفتم :D
ایشاا... این جمعه ...

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
برین بدین سیتی طبقه3 فروشگاه سیگما اپدیت کنه بازی پچ شده هم از زیر زبانسرا بگیرید
اتفاقا این آقا کلاه بردارنb-)
من دستگامو دادم گفت آپدیت کردم ولی آپ نشده بود...بعد با کلی دعوا ازش پولمو پس گرفتم.....برین بدبن پشت آسانسور آقای سجودی 40 تومان میگیره ولی واقعا آپ می کنه:d

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
اتفاقا این آقا کلاه بردارنb-)
من دستگامو دادم گفت آپدیت کردم ولی آپ نشده بود...بعد با کلی دعوا ازش پولمو پس گرفتم.....برین بدبن پشت آسانسور آقای سجودی 40 تومان میگیره ولی واقعا آپ می کنه:d

دقیقا ادرس اقای سجودی را بده !! :d

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
کلاه بردار نیست .من هر جا رفتم با سه فلش اپ میکردن و باز هم قیمت +LT رو میگرفتن با سه فلش هر نوع بازی اجرا میشه ولی در اینده احتمال فلگ شدن هست.اگه +LT رو بریزین فقط نسخه پچ شده اساسین اجرا میشه نسخه پچ شده نه سیتی سنتر نه ستاره شهر نه زیتون داره یعنی جاهای معروف خودم رفتم نیست فقط زیر زبانسرا داشت.

windom

کاربر سایت
Apr 18, 2010
22
xbox 360 elite special edition

سلام ، من هم تو گلشهر شمالی هستم
دوستان تو جاهایی شنیدم با دانلود بازی و رایت اون روی یه dvd9 راحت تو دستگاه میزارن و بازی می کنن خوب من نیاز به راهنمایی دارم :lightbulb و مدل دستگاه من هم اینه :
فقط در صورتی که کسی می دونه این موضوع رو یا تو تاپیک جواب بده یا پیغام خصوصی کنه ;;)
تاپیک های موثر در رابطه با این موضوع رو پیدا نمی کنم .:-s

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
جایی توی بندر هست که هارد 360 بفروشه ؟

هارد 120 نمیخوام 60 یا 20 گیگ کافیه

ممنون
از زیتون بپرس...معمولا لوازم جانبی رو اونجا داره!!! ولی مطمئن نیستما;;)
کلاه بردار نیست .من هر جا رفتم با سه فلش اپ میکردن و باز هم قیمت +LT رو میگرفتن با سه فلش هر نوع بازی اجرا میشه ولی در اینده احتمال فلگ شدن هست.اگه +LT رو بریزین فقط نسخه پچ شده اساسین اجرا میشه نسخه پچ شده نه سیتی سنتر نه ستاره شهر نه زیتون داره یعنی جاهای معروف خودم رفتم نیست فقط زیر زبانسرا داشت.
چرا داداش...این آقا نه اطلاعاتشون کافیه نه چیزی حالیشونه....الانم همون آقای سجودی(پشت آسانسور) ال تی پلاس میکنه منم الان ال تی پلاس کردم خودشم بازیای پچ شده رو داره
سلام ، من هم تو گلشهر شمالی هستم
دوستان تو جاهایی شنیدم با دانلود بازی و رایت اون روی یه dvd9 راحت تو دستگاه میزارن و بازی می کنن خوب من نیاز به راهنمایی دارم :lightbulb و مدل دستگاه من هم اینه :
فقط در صورتی که کسی می دونه این موضوع رو یا تو تاپیک جواب بده یا پیغام خصوصی کنه ;;)
تاپیک های موثر در رابطه با این موضوع رو پیدا نمی کنم .:-s

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
از زیتون بپرس...معمولا لوازم جانبی رو اونجا داره!!! ولی مطمئن نیستما;;)

چرا داداش...این آقا نه اطلاعاتشون کافیه نه چیزی حالیشونه....الانم همون آقای سجودی(پشت آسانسور) ال تی پلاس میکنه منم الان ال تی پلاس کردم خودشم بازیای پچ شده رو داره

فقط هارد 120 داشت که میداد 85 تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اتفاقا این طبقه سومی هم میده همین آقای سجودی براش آپدیت کنه

من دستگاهم رو داده بودم بهشون اونا هم داده بودن طبقه پایین که این طبقه پایینی یه هفته پیشش بود بعد هم که ازش گرفتم آپدیت نکرده بود میگفت تعمیر کارم نیست ولی به طبقه سومی گفته بود کارش انجام شده بعد هم که رفتم طبقه پایین تحویلش بدم از ترس اینکه طبقه سومی نیاد بگه چرا آپدیت نکردی سریع بسته بود ( ساعت 7 شب:-o ) )x)x

نمیدونم شاید عمدا کار طبقه سومی رو انجام نمیده تا مشتری های خودش زیادتر بشه :-/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر