تاپيك Xbox 360 داران بندرعباس

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
من نمیدونم ادم چقدر پر رو باید باشه که بیاد سر در مغازش بزنه نمایندگی کنسولهای روز دنیا و تعمیرگاه!!!

توی مغازه که بری آس بازی جدیدشونم گیرزه اونم سلفون با قیمت خون میدن به مردم تازه میگن خیلی خوب هم هست.

کاشکی هم تعمیر بلد بودن شاید دیگران ندونن ما که میدونیم کی داره کاراهاشونو انجام میده..ددی

به اینا میگن مهندسین مملکت:))

والا بهتره مردم همینا رو بخرن که نیان به ما بگن شما چرا هی میری بالا!!!

سلفون با دیسک hp 3 تومن(کلوپ جردن نمایندگی روز دنیا
دیسک تی گیت با قاب سبز 3 تومن!(این گرونه)

زین پس لگو میزنیم مردم مارو بشناسن و بد و بیراه نگنl-)

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
زین پس لگو میزنیم مردم مارو بشناسن و بد و بیراه نگنl-)
لوگو کجا میزنی :d ?
روی دیسک بازی ها و کاور لطفا واسه ما ها که شخصی خرید میکنیم نه لوگو شرکت یا تبلیغ سایت رو بزن . اخه ماها میدونیم از کجا خرید کردیم دیگه .
واسه مغازه دار ها بزن اما :p

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
لوگو کجا میزنی :d ?
روی دیسک بازی ها و کاور لطفا واسه ما ها که شخصی خرید میکنیم نه لوگو شرکت یا تبلیغ سایت رو بزن . اخه ماها میدونیم از کجا خرید کردیم دیگه .
واسه مغازه دار ها بزن اما :p

یه لوگو حرفه ای هستش نه از اون بزرگها که ضایع باشه.اون که اره:d

Alane Wake

کاربر سایت
Jul 9, 2012
14
نام
Sina
از من میشنوی برو از سیتی سنتر توی طبقه دوم.....جردن سنتر بخر....بازی هاش ارزونه....2500تومن بیشتر نیست.....کنسول هم ارزون میده..
نه ADSLنگیر برو یک مودم Wirlles Dlink2680 بگیر به نفعته هم ارزونه و هم انتن دهی اش خوبه..من انلاین بازی میکنم..دستگاه ام هم کپی خوره

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:00 PM ارسال شده بود ----------

سلام خوبي منم ميخواستم يه تاپيك بزنم واسه بندر حالا چه بهتر كه تو تاپيك رو زدي
من سجادم 17 سالمه
ميگم بازي هاتو از كجا ميگيري؟
ميخوام ADSL بگيرم واسه لايو از كدوم شركت بگيرم؟كارت لايو رو از كجا بخرم؟

برو از پارس آنلاین بگیر من یک 2مگ دارم...فوق العاده راضی ام ازش......سرعت دانلود ام 300kb/s است....pingام هم 150 است....از شاتل نگیر زیاد بدرد نمیخوره

n_z

کاربر سایت
Jun 27, 2012
7
چه عجب تاپیک بندر آپدیت شد :)
دوستان توی بندرعباس جایی یا کسی رو سراغ دارید که جیتگ کنه؟
اگه دارید قیمتش چنده حدوداً ؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
جیتگ یه کار خیلی تخصصی و حساسه . هر ننه قمری هم نمی تونه انجامیش بده ، کسایی که مدت ها هم این کار رو انجام داده باشن و حسابی هم دستشون تو کار باشه ، باز هم یه درصد ریسک رو متحمل میشن .
سیگما که هیچ ، اصن این کاره نیست و می خوای با کنسولت خداحافظی کنی ببر بده عماد !
می مونه اون یکی که تازه باز شده و مثکه داره می بنده ! جردن بود اسمش فک کنم .
اون پسره خودش که بلد نیست فکر کنم میده کسی ، که باز بنظرم کار عاقلانه ای نیست بدی به اون . پست کن تهران واست جیتگ کنن . جای مطمئنش هم خواستی من میگم بهت .
قیمتش هم انقدر تخیلی نیست !
===
برو از پارس آنلاین بگیر من یک 2مگ دارم...فوق العاده راضی ام ازش......سرعت دانلود ام 300kb/s است....pingام هم 150 است....از شاتل نگیر زیاد بدرد نمیخوره
چقدر هزینه اشتراک میدی سینا جان ؟

Alane Wake

کاربر سایت
Jul 9, 2012
14
نام
Sina
جیتگ یه کار خیلی تخصصی و حساسه . هر ننه قمری هم نمی تونه انجامیش بده ، کسایی که مدت ها هم این کار رو انجام داده باشن و حسابی هم دستشون تو کار باشه ، باز هم یه درصد ریسک رو متحمل میشن .
سیگما که هیچ ، اصن این کاره نیست و می خوای با کنسولت خداحافظی کنی ببر بده عماد !
می مونه اون یکی که تازه باز شده و مثکه داره می بنده ! جردن بود اسمش فک کنم .
اون پسره خودش که بلد نیست فکر کنم میده کسی ، که باز بنظرم کار عاقلانه ای نیست بدی به اون . پست کن تهران واست جیتگ کنن . جای مطمئنش هم خواستی من میگم بهت .
قیمتش هم انقدر تخیلی نیست !
===

چقدر هزینه اشتراک میدی سینا جان ؟

ریال11,495,000 سه ماهه ترافیک نامحدود....جردن خودش این کارا رو میکنه...من تست کردم ازش راضی ام...دستگاه یکی از بچه ها رو هم JTAG کردیم...سیگما به من میگفت کپی خور خوب نیست بیا دستگاه ات رو کلا از کپی خور در بیارم...منم بهش گفتم:اناناس...:D....بعد یک بار هم PS3 یکی از بچه ها رو بردیم برای کپی خور گفت 200تومن میگیرم....یارو خیلی خوش اشتها است سیگما.....بعد این خودش کارای فنی رو نمیکنه...میده به یک پسره به اسم وحید که مهندس الکترونیک است...آمـــار اش رو دارم رفیق...

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
دوست عزیزی که میخوای جیتک کنی من واست تضمینی انجام میدم...دی

کارمونم کاملا حرفه ای هستش...نیازی هم نیست که بخوام توضیحی بدم در مورد کارم اکثر بچه های بندرعباس منو میشناسن.نیازی هم نیست که بخوای دستگاهتو بفرستی تهران که معلومم نیست بعدش چی بشه.خلاصه بحث رو کش نمیدم خواستی pm بده.

Alane Wake

کاربر سایت
Jul 9, 2012
14
نام
Sina
دوست عزیزی که میخوای جیتک کنی من واست تضمینی انجام میدم...دی

کارمونم کاملا حرفه ای هستش...نیازی هم نیست که بخوام توضیحی بدم در مورد کارم اکثر بچه های بندرعباس منو میشناسن.نیازی هم نیست که بخوای دستگاهتو بفرستی تهران که معلومم نیست بعدش چی بشه.خلاصه بحث رو کش نمیدم خواستی pm بده.

چقدر قیمت اش؟؟؟؟؟؟

Alane Wake

کاربر سایت
Jul 9, 2012
14
نام
Sina
آقا اگه کسی تونست برای من XBOX LIve رو راه بندازه (یک دیسک برنر مکس دارم با 1 دیسک ارجینال)دستگاه ام هم SLIM 250 GBکپی خور هست و اینترنت وایرلس..هر کس تونست برام وصل کنه بهش 20 تومان میدم...بیشترم خواست باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر