تاریخ و تصاویر بازی زیبای 'A Game of Thrones - Genesis منتشر شد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد

1295438467_a-game-of-throne-genesis.jpg

Winter is coming...

بعد از موفقیت چشمگیری که نوسینده معروف امریکایی اقای George R. R. Martin در کتاب معروف خود یعنی Song of Ice and Fire بدست اورد از این رمان زیبا سریالی با نام A Game of Thrones ساخته شد . چندی پیش نیز شرکت
Focus Home Interactive در طی خبری اعلام کرد ، میخواهد یک بازی استراتژی در سبک RTS با نام "A Game of Thrones - Genesis" از این رمان زیبا توسط استودیو Cyanide Studio خلق کند . امروز هم تصاویر و تاریخ عرضه این بازی منتشر شده است . طبق خبر تاریخ انتشار بازی A Game of Thrones - Genesis در تاریخ 29 ستامبر سال 2011 انجام میگیرد یعنی دقیقا 20 روز دیگر . طبق خبر هر اقلیم در بازی دارای ویژگیهای منحصر به فردی خواهد بود که مثلا Baratheon ها و استارک هات دارای کماندان خوبی هستند . شما همچنین میتوانید استراتژی بازی خود را به صورت صلح امیز و یا به صورت زیرکانه به جلو ببرید و اقلیم خود را مستحکم کنید . تصاویر را در زیر مشاهده میکنید . همانطور که از تصاویر پیداست بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است که شما محیطی بزرگ و زیبا را در بازی شاهد هستید . سیستم مورد نیاز بازی نیز در پایین تصاویر ذکر شده است .

تصاویر دیگر

A Game of Thrones: Genesis Recommended System Requirements
Intel Processor – Core 2 Duo E6600 2.4GHz
AMD Processor – Athlon 64 X2 Dual Core 5400+
Nvidia Graphics Card – GeForce 9800 GT
ATI Graphics Card – Radeon HD 3870
Память (RAM) – 2 GB
Место на жёстком диске – 8 GB
Direct X – 9
*Sound Card: DirectX Compatible
*DirectX: 9
*Network : Broadband Internet Connection
*Keyboard / Mouse
*Installation: DVD-Rom Drive

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ایول 20 روز دیگه !

یکی از بهترین RTS هایی میشه که من یکی بازی میکنم گرچه از همین الان احتمال زیادی میدم با استقبال خوبی روبرو نشه... .

aria123789

کاربر سایت
Sep 15, 2008
64
نام
آریا
من که عاشق سریالشم... واقعا قشنگ ساختنش.. البته یه کم صحنه زیاد داره فقط :p
خدا کنه پس از مدتها بتونیم یه RTSه سبک قدیمی خوب بازی کنیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر