تاریخ انتشار نسخه PS4 عناوین Beyond: Two Souls و Heavy Rain به زودی اعلام می‌شود

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
t03rczlux5s8h552wyob.png

درود

در ماه ژوئن بود که دو عنوان Beyond: Two Souls و Heavy Rain برای کنسول ps4 تایید شد. شرکت Quantic Dream در صفحه توییتر اشاره به اعلام تاریخ عرضه بازی کرده است.

" سلام به همگی! به زودی تاریخ عرضه دو عنوان Beyond: Two Souls و Heavy Rain برای ps4 مشخص خواهد شد. از همه ی شما بابت صبر و شکیبایی برای عرضه این دو عنوان تشکر میکنیم."

این دو عنوان برای امریکای شمالی و اروپا تایید شده است.

با توجه به نزدیک بودن، رویداد Paris Game Show، به‌ احتمال بسیار زیاد هم از بازی جدید David Cage و هم تاریخ دقیق عرضه ی دو عنوان Beyond: Two Souls و Heavy Rainمشخص خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
باید هماهنگ میکردن از قبل؟:D

دیگه وقتشه جملاتی نظیر اینکه HR و دوستان گیم پلی ندارن یا فولانن و بهمان کنار گذاشته بشه! خوشبختانه این سبک که کیج ابداع کرد فن بیس خودش رو پیدا کرده و به خوبی مسیرشو پیدا کرده. مسلما هرکسی تعریف خودشو از یه بازی خوب داره اما صرف اینکه سلیقه یه بابایی با یه سبک جور نیست دلیل بر بد بودنش نیست و وقتی ما میخوایم یه مبحث کلی مثل این رو زیر سوال ببریم یا ایراد اساسی بگیریم به یه استدلالی بهتر از نظر شخصی و توجیحاتی مثل "من حال نکردم" نیازه.

درست نیست یکی بگه Heavy Rain گیم پلی نداشت چون من اینطور فکر میکنم یا خوشم نیومد! چون ان میلیون گیمر هستن که نظرشون دقیقا مخالفه! به هر حال چه یه عده خوششون بیاد و چه نه، Heavy Rain و Beyond جزو مهم و جریان ساز ترین بازی های نسل پیشن. مخصوصا HR. میتونست یه شکست مفتضحانه تجاری و هنری باشه اما در عوض یه عنوان پرفروش با نقدهای عمدتا مثبت بود که تونست جریان ساز بشه و خیلی هارو مجبور به تقلید از خودش بکنه. کمتر بازی میتونه به این همه موفقیت برسه.

به نظر من بازی‌های این سبک تا وقتی با کنترلرهای کلاسیک گیمینگ مثه گیم‌پد یا کیبرد و موس بازی می‌شن به هیچ‌جا نمی‌رسن. شخصاْ‌ اگر بتونم روزی با VR یا حتی چیزی مثه کینکت این سبک رو تجربه کنم مطمئنم نظرم عوض می‌شه ولی تا اون موقع خیلی مونده و به نظرم این سبک هنوز از نظر تطابق با مدیوم الان اصلاْ‌ حال و روز خوشی نداره و به راحتی می‌تونه تو ورطه‌ی تکرار بیوفته.:D

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
به نظرم گیم پلی در هوی رین و بیاند مشکل کوچکتری بودن تا دیالوگ ها، نحوه روایت و البته سوراخ های داستانی. البته با تمام ایراداتی هوی رین در بخش داستان و سوراخ های داستانیش داشت برای من تجربه ی خیلی خوبی بود که همیشه خاطره خوبی ازش دارم.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اگه رو نسخه PS4 هیوی رین کار کنن عالیه! حتما حتما تجربه میکنم
یادمه قبلا David Cage اعلام کرده بود از گرافیک بازی راضی نیست و ایرداتی داره که البته درست میگفت

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
بازی باید بُکُش بُکُش داشته باشه ، ماشین بدزدی ، خونه بخری .. این میشه بازی ! داوود کلاً درک درستی از سلایق ایرانی ها نداره . یعنی چی تو بازیهاش تیر نمیشه زد به این و اون ؟!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
مخالفان این سبک بازی ها چه بخوان چه نخوان، این ها طرفدارهای خودشون رو دارن. :D اگه بازی رو چیزی بدونیم که با مخاطب خودش در تعامل هست، این آثار هم بازی محسوب میشن و فقط مدل گیم پلی ـشون متفاوته.
خوشبختانه بعد از Heavy Rain هم شاهد رشد خوبی توی این سبک بودیم و به جز Beyond، بازی های متنوعی از Telltale اومد که کلی هم طرفدار پیدا کردن و بعدش هم D4 و Life is Strange و چند وقت پیش هم Until Dawn.
-------------------------------
من که از Heavy Rain خیلی خوشم اومد و با اینکه پایان بازی رو میدونستم و خیلی از بخش ها رو هم قبلاً دیده بودم، باز هم کلی بهم حال داد. Beyond رو بازی نکردم ولی یه نکته ای که دیدم خیلی ها ازش شاکی بودن، نحوه روایت داستان بود که مثل اینکه هی عقب و جلو میشده و مثلاً یه جا بزرگ بودیم و بعدش دوران کودکی و بعدش دوباره نوجوونی و ... خوشبختانه توی نسخه PS4 یه حالت مخصوص وجود داره که میشه بازی رو به شکل معمولی و از کودکی به بزرگسالی جلو رفت و شاید این موضوع به بهبود کیفیتش کمک کنه.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
مخالفان این سبک بازی ها چه بخوان چه نخوان، این ها طرفدارهای خودشون رو دارن. :D اگه بازی رو چیزی بدونیم که با مخاطب خودش در تعامل هست، این آثار هم بازی محسوب میشن و فقط مدل گیم پلی ـشون متفاوته.
خوشبختانه بعد از Heavy Rain هم شاهد رشد خوبی توی این سبک بودیم و به جز Beyond، بازی های متنوعی از Telltale اومد که کلی هم طرفدار پیدا کردن و بعدش هم D4 و Life is Strange و چند وقت پیش هم Until Dawn.
-------------------------------
من که از Heavy Rain خیلی خوشم اومد و با اینکه پایان بازی رو میدونستم و خیلی از بخش ها رو هم قبلاً دیده بودم، باز هم کلی بهم حال داد. Beyond رو بازی نکردم ولی یه نکته ای که دیدم خیلی ها ازش شاکی بودن، نحوه روایت داستان بود که مثل اینکه هی عقب و جلو میشده و مثلاً یه جا بزرگ بودیم و بعدش دوران کودکی و بعدش دوباره نوجوونی و ... خوشبختانه توی نسخه PS4 یه حالت مخصوص وجود داره که میشه بازی رو به شکل معمولی و از کودکی به بزرگسالی جلو رفت و شاید این موضوع به بهبود کیفیتش کمک کنه.
واه
من عاشق Beyond بودم :D روایت داستانش چیزی بود که فوق العاده واسم جذاب بود همین که زمانش تغییر میکرد خیلی باحال بودش!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بحث بازیای کیج شد، این رو بگم که به نظرم برای بازی بعدیش کیج کار خیلی سختی پیش رو داره. اون زمان که Beyond و HR اومدن بازیای متفاوت و خاصی بودن و نمیشد مشابه شون رو به راحتی پیدا کرد برای همین جدا از کیفیت نهاییشون (که بحثی روش ندارم ولی به نظرم HR بهتر از Beyond بود) خیلی سریع محبوب شدن. ولی الان قضیه فرق داره.

همونطوری که آریا گفت الان بازیای زیادی توی این سبک دارن ساخته میشن و خیلیاشون هم کیفیت بالایی دارن برای همین کیج باید عنوانی رو بسازه که بتونه باهاشون رقابت کنه. همین چندوقت پیش Until Dawn اومد که به نظر من و خیلیای دیگه چه از لحاظ تعامل بین بازیکن و شخصیت ها، چه از نظر داستان و Plot کلی و چه از لحاظ تصمیم گیری و عواقب انتخاب بازیکن ها یه سر و گردن از عناوین قبلی کیج بالاتر بود. در کنار اون بازیای کوچیکتری مثل Life is Strange رو هم داریم که شاید از لحاظ گرافیکی و Production Values در حد عناوین AAA نباشه ولی از لحاظ برانگیختن احساسات بازیکن و بیان یه داستان پیچیده و جذاب (کاری که کیج سعی داره با بازیهاش انجام بده) در یه سطح کاملا بالاتری نسبت به عناوین قبلی کیج قرار داره.

به عنوان یکی از هوادارای این سبک بی صبرانه منتظرم ببینم کیج با بازی جدیدش چه میکنه. این زیاد شدن بازیای سبک و رقابتی که بینشون ممکنه به وجود بیاد، میتونه تاثیر خیلی زیادی توی پیشرفت و بهتر شدن بازیای این سبک داشته باشه.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
بازی باید بُکُش بُکُش داشته باشه ، ماشین بدزدی ، خونه بخری .. این میشه بازی ! داوود کلاً درک درستی از سلایق ایرانی ها نداره . یعنی چی تو بازیهاش تیر نمیشه زد به این و اون ؟!

دیگه سید شما ببخش ما انگلیسیمون ضعیفه مجبوریم عاشق کال اففف دیوتی و مدال افتخار و جی تی آآی و اینا باشیم،داستان برای ما سمّه،مخصوصا داستان های فراخ استاد :D واسه ما فقط تو نقشه باید یه علامت بیاد که کجا باید بریم :D

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
دیگه سید شما ببخش ما انگلیسیمون ضعیفه مجبوریم عاشق کال اففف دیوتی و مدال افتخار و جی تی آآی و اینا باشیم،داستان برای ما سمّه،مخصوصا داستان های فراخ استاد :D واسه ما فقط تو نقشه باید یه علامت بیاد که کجا باید بریم :D
شانس اوردی حالا نگفتن برای نظر دادن به کار های استاد باید مدرک مربی گری A آسیا داشته باشی

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
داداش تایید شده؟
مگه ریمستر نیست؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر