تاخیر شش ماهه برای Red Dead Redemption 2 + اسکرین شات های جدید

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud

پیش از این قرار بود RDR2 در پاییز 2017 عرضه شود. اما امروز Rockstar Games رسما اعلام کرد عرضه ی این بازی تا بهار 2018 به تعویق افتاده.
وقت بیشتری لازم است برای اینکه مطمئن شویم بهترین تجربه‌ را برای طرفدارانمان به وجود می‌آوریم. ما اعتقاد داریم به اینکه تنها زمانی که بازی آماده است، آنرا منتشر کنیم. ما بسیار هیجان‌زده هستیم تا اطلاعات بیشتری را در تابستان امسال در اختیارتان بگذاریم.
Rockstar قول اطلاعات بیشتری از RDR2 در تابستان را داده است و چند اسکرین شات جدید از آن به اشتراک گذاشته است :

Red-Dead-5.jpg

Red-Dead-3.jpg

Red-Dead-2.jpg

red_dead_redemption_2_screenshot_01_1920.0.jpg

Red Dead Redemption 2 delayed to spring 2018

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از رو عکس نباید قضاوت کرد ولی من عظمت گرافیکی خاصی نمیبینم.

تاخیر هم قابل پیش بینی بود.
شما یه بازی Open world در این سطح و عظمت نشون من بده که این همه جزئیات داشته باشه. :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
تصاوير جر دهندس :D
تايم اومدنش برا من بهترين موقع ممكن شد ولي برا تلو ٢ يه رقيب ترسناك!!
شما نگران رقیب برای TLOU2یید، من نگران رقیب برای GOW :-"
امیدوارم نتیجه ی این رویارویی با 2010 متفاوت بشه:-" :-"
کاش امین امسال اومده بود RDR2 :))

و البته 6ماه بیشتر صبر کردن هم خودش ظلمیه:(

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
با این بازی دادنهای راک استار احتمال بازی بعدی راک استار میره برا سال 2021 یا 2022
اگه قرار بااشه بعدی bully باشه و از عناوینی مثل agent یا la noire و مکس پین و مد هانت و اینا بگذریم در بهترین حالت gta بعدی نسل بعدی هست و حدود 2025 عرضه میشه
خوبه رو بازی کار بشه ولی عملا با این روش یه نسل گیمر فقط یه عنوان میتونه تجربه کنه
همونطور که عرضه سالانه ضرر میزنه همونطور عرضه هر دهه هم ضرر میزنه
کارمنداشو بیشتر کنن دیگه هر دو سال باید یه عنوان بدن
الان از شروع نسل کلی گذشته و یه gta داده نشده gta v یه ریمستر گونه هست و گر نه مال نسل قبل هست اون بازی
من مخالف هم شکل کاری یوبی سافت هستم هم مخالف این شکل (البته یوبی در قبال یکی دو عنوان اونجوری عمل میکنه و هر سال میده )

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
با این بازی دادنهای راک استار احتمال بازی بعدی راک استار میره برا سال 2021 یا 2022
اگه قرار بااشه بعدی bully باشه و از عناوینی مثل agent یا la noire و مکس پین و مد هانت و اینا بگذریم در بهترین حالت gta بعدی نسل بعدی هست و حدود 2025 عرضه میشه
خوبه رو بازی کار بشه ولی عملا با این روش یه نسل گیمر فقط یه عنوان میتونه تجربه کنه
همونطور که عرضه سالانه ضرر میزنه همونطور عرضه هر دهه هم ضرر میزنه
کارمنداشو بیشتر کنن دیگه هر دو سال باید یه عنوان بدن
الان از شروع نسل کلی گذشته و یه gta داده نشده gta v یه ریمستر گونه هست و گر نه مال نسل قبل هست اون بازی
من مخالف هم شکل کاری یوبی سافت هستم هم مخالف این شکل (البته یوبی در قبال یکی دو عنوان اونجوری عمل میکنه و هر سال میده )
اگه همین E3 امسال از AGENT خبری شد شوکه نشو ;)
چون قبلا هم اعلام شده که دارن همزمان رو دو سه عنوان کار میکنن

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
شما یه بازی Open world در این سطح و عظمت نشون من بده که این همه جزئیات داشته باشه. :D

Bring it on :P

ویچر 3 - بازی سال 2015 (فقط فولیج این عکس رو با اون عکسای بالا مقایسه کنین، حالا باقی چیزا ب کنار)، خداییش من همین الان برم تو بازی میتونم عکسایی بگیرم که ازین عکسای رد دد 2 بهتر باشن، ولی بازم میگم از رو عکس نباید قضات کرد و این که بازی هنوز ریلیس نشده و شاید بخوان قدرت اصلی رو رو پی سی نشون بدن

d2s4_28385658432_c2690714e2_o.jpg

بتمن اسکیلش در حد رد دد 2 نیست و درنتیجه مقایسه منصفانه نیست ولی خب ...

j99l_33017839471_2732e15528_o.jpg

• Like
Reactions: a2010

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
fetch.jpg

ویچر 3 - بازی سال 2015 (فقط فولیج این عکس رو با اون عکسای بالا مقایسه کنین، حالا باقی چیزا ب کنار)، خداییش من همین الان برم تو بازی میتونم عکسایی بگیرم که ازین عکسای رد دد 2 بهتر باشن، ولی بازم میگم از رو عکس نباید قضات کرد و این که بازی هنوز ریلیس نشده و شاید بخوان قدرت اصلی رو رو پی سی نشون بدن

شما از ویچر یه عکس از داخل بازی که HUD هم معلوم باشه بگیر بفرست همینجا
والا ماهم ویچر را داریم ultra بازی میکنیم همچین گرافیکی نداره اصلا
مگر مادی چیزی اومده من خبر ندارم

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
به نظرم درست نيست Red dead كه يه بازي كنسولي و بيسش رو PS4 هستش با بازي مثل ويچر كه روي pc هاي غول اجرا ميشه مقايسه بشه .
گرچه باز من فكر ميكنم red dead چيزي از ويچر كم نداره و بعضي از عكسا واقعا خداس . اينم در نظر بگيريد كه red dead يه بازي خيلي بزرگي قراره بشه به لحاظ وسعت و در اين بين سبك اكشن ادونچر هم داره كه كلي روش انيميشن و صحنه هاي سينمايي داره كه اين خودش به خودي خود بار ارزشي ( نه قدرت ) گرافيكي بازي رو دو چندان ميكنه در برابر the witcher

The Beast

Xbox One
کاربر سایت
Mar 3, 2013
36
GTA V بیش از 7 میلیون نسخه رو PC فروش داشته. اگر راکستار RDR 2 رو برای PC نده باید به عقل اونایی که تو کمپانی تصمیمات رو میگیرن شک کرد.

• Like
Reactions: gamer1998y

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
View attachment 75353
شما از ویچر یه عکس از داخل بازی که HUD هم معلوم باشه بگیر بفرست همینجا
والا ماهم ویچر را داریم ultra بازی میکنیم همچین گرافیکی نداره اصلا
مگر مادی چیزی اومده من خبر ندارم

والا من بیش از صد ساعت ویچر 3 زدم و به نظر من گرافیک بازی ازین عکسایی ک تو رد دد دیدیم راحت بالاتره، عکس هم دادم و مشخصه، حجم عکسا بالاست به همین خاطر به این دو عکسی که دادم بسنده میکنم

منتظر بمونیم بازی بیاد بعد بحث میکنیم، الان بیهودس

GTA V بیش از 7 میلیون نسخه رو PC فروش داشته. اگر راکستار RDR 2 رو برای PC نده باید به عقل اونایی که تو کمپانی تصمیمات رو میگیرن شک کرد.

صد در صد میده، چون استراتژی GTA V خیلی خوب جواب داد براشون، برا این بازی هم همین استراتژی رو پیاده میکنن.

• Like
Reactions: IMANOKA

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
از 80 ملیون 7 ملیون چیزی نیست که:p
مهم اون 73 ملیونه:D
شیپ می دونی چیه؟ از فوریه که آمار نسخه های شیپ شده بازی 75 میلیون بود تا امروز که آمار جدید منتشر شده 5 میلیون دیگه شیپ شده (گفته شده که به فروشگاها فروخته شده) که میشه جمعا 80 میلیون نسخه فیزیکی.
آماری که از فروش نسخه PC وجود داره مربوط به steamspy هست که فروش بازی تو استیم رو نشون میده پس دیجیتالی هستند!
اما اگر ما اینطور در نظر بگیریم که 80 آمار کلی فروش بازی باشه (تمام نسخه ها) در مورد نسخه PC باید در نظر گفت که بازی از طریق Social Club هم به فروش می رسیده! آماری از فروش فیزیکی بازی رو PC هم در دسترس نیست در نتیجه رقم فروش نسخه PC خیلی بیشتر 7.5 میلیون نسخه میشه!
اگر اینطور در نظر بگیریم که مجموع فروش PC 13 میلیون نسخه بشه (فروش فیزیکی + سوشیال کلاب و استیم. شاید بیشتر هم باشه البته)! 67 میلیون می مونه که مربوط به چهار کنسول PS3،4 و X1،360 هست که میشه یه چیزی در حدود 16 میلیون برای هر کنسول که البته به هیچ وجه برابر نیستند!!!! اینو باید در نظر گرفت که 5 میلیون جدید ممکنه هنوز به فروش نرفته باشند بنابراین 80 میلیون فروش قطعی نیست و در حال حاضر برای تفکیک فروش بازی رو کنسول ها 75 میلیون دقیق تر هست!
آمار فروش نسخه PC باید با نسخه های نسل هشتمی مقایسه بشه! در این صورت احتمال خیلی زیادی میدم که فروش بازی از نسخه X1 بیشتر باشه و به نسخه PS4 خیلی نزدیک!
اینم باید در نظر گرفت که بازی قراره روی دو پلتفرم عرضه بشه نه چهار پلتفرم پس فروش 80 میلیونی خیال باطل هست! ضمن اینکه در حال حاضر سود بازار PC به سود بخش کنسول خیلی نزدیک شده و تو بعضی آمارها که من دنبال کردم حتی فراتر رفته! بنابراین عرضه این بازی رو PC مثل اینه که سود نسخه PS4 دو برابر بشه و اینو تیک 2 قطعا بیخیال نمیشه اما همونطور که دوستان گفتند راکستار سیاست خودشو داره و کاری میکنه که بازی هاش رو هر پلتفرم بیشتر فروش رو داشته باشند و این استراتژی رو PC جواب داده!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

الان این عکسی که شما از ویچر گذاشتی از چه نسخه ای هستش ؟!! پی سی رویایی ؟؟!! بتمن هم که گذاشتی الان یعنی چی ؟؟!! اصلا بتمن بازی اپن ورد به معنای تمام و کمال محسوب میشه ؟؟!! حالا ویچر یه چیزی !! تازه این عکسی که از ویچر گذاشتی صد در صد رو یه پی سی وحشتناک قدرتمند تست شده !!
حالا شما میخوای ثابت کنی که عکس های RDR 2 چیزی نیست و از این حرف ها باشه و اصلا عکس ها خیلی هم عادی !!!! و بعد میای میگی بازی بیاد بعد ببینیم چی میشه !!!!!! :)) رو پی سی هم که اگه بیاد خب مشخصه کیفیت بیشتری داره و اصلا عجیب نیست !!! اسکور پیو اینا هم بماند !!!

راکستار بازی بده زمین و زمان رو میترکونه و صنعت گیم رو قشنگ چند قدمی با خودش به جلو میبره !!

این عکس های جدیدی که از RDR 2 گذاشته شده بار ها و بار ها راکستار نشون داده که حتی تو نسخه نهایی بازی کیفیت بهتری هم پیدا میکنه .

خلاصه عکس ها برای شما عادی و برای خیلی از ماها عالی ............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر