تاخیر دو بازی Dirt 2 و Batman: Arkham Asylum نسخه PC

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
6hut4xfw67krn8fvyfid.jpg
ewsdup0q84ixtf3g2x4y.jpg

دو شرکت اروپایی Codemasters و Eidos دو بازی معروف خود یعنی Dirt 2 و Batman: Arkham Asylum را برای PC باز ها کمی دیرتر عرضه می کنند.

دلیل تاخیر بازی Dirt2 اضافه کردن ویژگی های جدید DirectX 11 اعلام شده که در نسخه کنسولی موجود نیست.این ویژگی شامل hardware tessellation, multi-threading and Shader Model 5.0 می باشد.
زمان انتشار بازی دسامبر 2009 تعیین شده است که مقارن با تاریخ انتشار ویندوز 7 می باشد.

Eidos هم دلیل تاخیر را پیاده سازی تکنولوژی Nvidia's PhysX اعلام کرده است که باعث می شود خرد شدن اجسام بسیار واقعی تر از قبل صورت بگیرد و جلوه ای خاص به مبارزات بتمن بدهد.
تاریخ انتشار این بازی برای PC بازها 15 سمپتامبر اعلام شده است.

منبع
منبع

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
این pc هم داستانی داره من 2 سالی هست کنسول خریدم قبلش واقعا اعصابم خرد بود هر بازی میومد باید 3 یا 4 ماه صبر میکردم
ولی این DirectX11 رو هستم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
البته که نسبت به تاخیر که دیگه ضد ضربه شدیم :D
ولی خوب مطمئناً موقع عرضه بازی همه یوزر ها کارتی با قابلیت پشتیبانی از DX 11 نخواهند داشت .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ولی خوب مطمئناً موقع عرضه بازی همه یوزر ها کارتی با قابلیت پشتیبانی از DX 11 نخواهند داشت .
جواد اگه داشته باشن هم فرقی نمیکنه ! مثل بازیایی میشه که اون اولای عرضه ی ویستا با Dx10 بهینه شده بودن ! پر از باگ و افت فریم شدید ! حتی روی کارت های ساپورت کنندش !

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
حالا ماله Eidos رو میشه نادیده بگیری ولی بهانه ی Codemasters یک بهانه ی چرت هستش.خوب اولا که هنوز کارتهای که DX11 ساپورت کنن خیلی کمه و قیمتشون هم بالاست و میشه بگی کمتر از 0.01% از PC بازها هم ندارن ( کارت گرافیک ما GTX 295 ) چیزی در مورد DX11 روش نوشته نشده !!!
و دوما تا جایی که من سراغ دارم DX11 و DX10 از نظز جلوهای داخلی زیاد تفاوتی ندارن و تنها دارا بودن سیستم نمایش Live3D هست که DX11 رو برتر می کنه که بازم 0.01% بازی باز ها ندارن که اگه یه حساب سر انگستی هم بکنیم احتمال اینکه کسی بتونه از کل قدرت گرافیکیه DX11 تو این بازی استفاده کنه میشه حدود 0.004% :laughing:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
البته که نسبت به تاخیر که دیگه ضد ضربه شدیم
:thumbup:
خود منم اولاش خیلی رو اعصابم می رفت ولی الان دیگه برام خیلی عادی شده:biggrin1:

حالا ماله Eidos رو میشه نادیده بگیری ولی بهانه ی Codemasters یک بهانه ی چرت هستش.خوب اولا که هنوز کارتهای که DX11 ساپورت کنن خیلی کمه و قیمتشون هم بالاست و میشه بگی کمتر از 0.01% از PC بازها هم ندارن ( کارت گرافیک ما GTX 295 ) چیزی در مورد DX11 روش نوشته نشده !!!
و دوما تا جایی که من سراغ دارم DX11 و DX10 از نظز جلوهای داخلی زیاد تفاوتی ندارن و تنها دارا بودن سیستم نمایش Live3D هست که DX11 رو برتر می کنه که بازم 0.01% بازی باز ها ندارن که اگه یه حساب سر انگستی هم بکنیم احتمال اینکه کسی بتونه از کل قدرت گرافیکیه DX11 تو این بازی استفاده کنه میشه حدود 0.004%
به نظر من جفتشون بهونه آوردن البته بهونه Eidos تابلو تره چون یکی نیست به اینا بگه فیزیک انویدیا چیز جدید و خیلی خفنیه که قرار شما بخاطرش بازی رو به تاخیر بندازین!خوب اگه می خواستید استفاده کنید همون اول می کردید بازی تاخیر نخوره.حالا DirectX 11 برا خودش یه کلاسی داره:biggrin1:(گرچه اونم مثل بازی های نسخه 10 تو خالیه) ولی اون یکی خیلی بهونه مسخره ایه.
در ضمن مثلا قراره این بازی لانچ وین 7 منتشر بشه و به عنوان اولین بازی DirectX 11 معرفی بشه فکر کنم فعلا باید آلن رو بی خیال بشیم.

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اخه یکی نیست به اینا بگه داداش بیایید مثل آدم توی چشم ملت نگاه کنید و بگید ما میخوایم اول رو کنسول فروش کنیم بعد هم یه فروشی هم رو PC داشته باشیم.
هر دوتا از اون بهانه ها (DirectX 11 , Nvidia's PhysX )در اوردن در حد تیم ملی.
هنوز 10 تا بازی درست درمون نیومده برا 10 اقا میخواد 11 بده بیرون.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد اگه داشته باشن هم فرقی نمیکنه ! مثل بازیایی میشه که اون اولای عرضه ی ویستا با Dx10 بهینه شده بودن ! پر از باگ و افت فریم شدید ! حتی روی کارت های ساپورت کنندش !
در اینکه Dx11 هم مثل Dx10 سره کاریه شکی نیست :D

البته الان هیچ کارتی با قابلیت پشتیبانی از DX11 نداریم.
سری جدید کارت های nVidia فکر میکنم ماه نوامبر با قابلیت پشتیبانی از DX11 به بازار عرضه میشه.(طبق معمول میگم چون همیشه Nvidia کارت هاشو نوامبر میده بیرون :D)

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
در اینکه Dx11 هم مثل Dx10 سره کاریه شکی نیست :D
البته الان هیچ کارتی با قابلیت پشتیبانی از DX11 نداریم.
سری جدید کارت های nVidia فکر میکنم ماه نوامبر با قابلیت پشتیبانی از DX11 به بازار عرضه میشه.(طبق معمول میگم چون همیشه Nvidia کارت هاشو نوامبر میده بیرون :D)
شرط می بندم اینا یه ادمی رو دیدن که دو تا گوش بلند داره همه ی این خزعبلات رو بارش کردن حالا قافل از اینکه نمی دونن اون ادم از نژاده Elf هستش نه خر.:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر