به Max Payne 3 اعتراض كنيد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
همانطور كه مي دانيد Max Payne 3 تغييرات زيادي داشته و متاسفانه بسياري از عناصر اين بازي به طور كامل عوض شده. مطمئنا اگر شما هم طرفدار اين بازي باشيد , از اين تغييرات ناراضي هستيد.

از تمام طرفدارن مكس پين مي خواهم اعتراض خود را اينجا اعلام كنند و البته تا جايي كه امكان هست اين لينك در Twitter , Face Book به دست دوستان خود برسانيد تا انها هم اعتراض خود را اعلام كنند.

http://www.petitiononline.com/otnmxpx8/petition.html

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
عزيز من شما بازي كن قول مي دم از كاراكتر خوشت مياد.
اون تريپ خوشتيپ با كاپشن چرم مال دهه قبله.به كاراكتر سازي Rockstar ايمان داشته باشيد.بازي كنيد خوشتون مياد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
يك نكته اي وجود داره. انتظار نداشته باشيد R* به خاطر اين اعتراضات بازي رو عوض كنه. اين اعتراضات معمولا توي بلند مدت جواب ميده. سره Fallout 3 همين مشكلات و.جود داشت. f3 فروش عالي داشت اما افت فروش ناگهاني و پرفروش شدن دوباره قسمت اول و دوم باعث شد تا حدودي از اشتباهاتشون درس بگيرند و شماره بعدي دست سازنده هاي اصلي بدهند.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
دلیلی نداره اعتراض کنیم .
حتما یک دلیلی داشته که اونا تغییراتی رو توی بازی اعمال کردن . و حتماٌ در جهت پیشترفت بازی این کار رو کردند و تمام سعی خودشون رو هم میکنند که بازی خوبی ارائه بدن.

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
يك نكته اي وجود داره. انتظار نداشته باشيد R* به خاطر اين اعتراضات بازي رو عوض كنه. اين اعتراضات معمولا توي بلند مدت جواب ميده. سره Fallout 3 همين مشكلات و.جود داشت. f3 فروش عالي داشت اما افت فروش ناگهاني و پرفروش شدن دوباره قسمت اول و دوم باعث شد تا حدودي از اشتباهاتشون درس بگيرند و شماره بعدي دست سازنده هاي اصلي بدهند.

که البته سبکش قرار نیست عوض بشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ما كه فرستاديم.
من توقع بالايي ندارم چون ميدونم اينكار نمي كنند فقط بجاي برزيل همون نيويورك باشه ، كاورگيري رو بردارند و موهاي اين بنده خدا رو هم برگردونند و اين رنگ آميزي مسخره رو از بين ببرند.
فكر ميكنم بازي منحصر به فردي بشه ، خداييش رنگ آميزيش اصلا با دو شماره قبليش نمياد.
فقط اين امضا توي بازي سنتر انجام ميشه ؟ يا جهاني؟
منظورم اين كه يك كاربر خارجكي آماده اش كرده ؟ چون كه خيلي كند ميره!!!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
فقط اين امضا توي بازي سنتر انجام ميشه ؟ يا جهاني؟
منظورم اين كه يك كاربر خارجكي آماده اش كرده ؟ چون كه خيلي كند ميره!!!
نه بابا امیر خودمون درستش کرده :biggrin1: اسمشم بالاش نوشته که نیاز به ترجمه هست ؟:biggrin1:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
مسلماً تنها هدف RockStar کسب درآمد مادی صرف و موقت و به نوعی سوءاستفاده از این عنوانه و هیچ توجهی به خواسته طرفداران اصلی نداره . بنده خدا تقصیری هم نداره ، RockStar چه میدونه MAX PAYNE چیه ؟ تو نسخه های قبلی هم فقط انتشار و پارو کردن پولارو برعهده داشته ! پس جداً راهی ندارن جز التماس کردن به Remedy که اونم از محالات مطلقه !

البته فکر میکنم مشخص باشه که با این رای گیری محدود به کاربران BaziCenter نباید متوقع تاثیری بود . اگه یه رای گیری معتبر و جهانی در این مورد خاص هست ، معرفی کنید .

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
خب اشکالش اینه که فقط ایرانی ها پر کردند اینو.
ای کاش با چند تا فن های خارجی اینکار رو میکردید جوابش قطعا بیشتر بود.
منم امضا کردم.
دوستان هم لطفا حرف های خنده دار نزنند و اگر نمیخوان پر کنند حرف اضافی نزنند و برند پی کارشون.
پ.ن : یعنی آخه اینقدر ....... ؟!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته فکر میکنم مشخص باشه که با این رای گیری محدود به کاربران BaziCenter نباید متوقع تاثیری بود . اگه یه رای گیری معتبر و جهانی در این مورد خاص هست ، معرفی کنید .
فعلا در همين سطح است اما قرار شده چند نفر از دوستان توي فروم هاي معروف ديگه اين لينك قرار بدند.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من از تنوع طلبی و ابتکار کشورهای غربی خوشم میاد و قابل تحسین هست.البته مشکلی هم با این تغییرات ندارم و همینطور که قبلا گفتم ماهیت و محتوای کلی بازی با توجه به گفته های بازیسازها تغییری نکرده.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر