به kinect چه امتیازی می دهید؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
lcd سری 6 سامسونگه!
ربطی به تیوی نداره حدودا همینقدر دیلی داره اما خوب یه فن مشخصه که میگه اصلا دیلیی وجود نداره:D اما من ترجیح میدم چیزی که دیدم رو بگم! در ضمن من گفتم حدودا!

دو تا حرکت بد تو این فروم مد شده یکیش lol گفتنه:d....یکیشم اینکه هم هی هی بهم میگن فن.....فن..آخه که چی؟؟

دوست من طبق آخرین اخبار تاخیر کینکت حدود 0.4 ثانیه بوده و مال move حدود 0.2......البته این 0.4 در 95 درصد مواقع اصلا به چشم نمیاد(تو سرعتهای پایین که تاخیری نیس) و آزار دهنده نیس ولی بعضی اوقات مثلا پرش و اینا متوجه می کنه آدمو........... .

0.4 کجا و 1 ثانیه کجا؟؟؟:d

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
lcd سری 6 سامسونگه!
ربطی به تیوی نداره حدودا همینقدر دیلی داره اما خوب یه فن مشخصه که میگه اصلا دیلیی وجود نداره:D اما من ترجیح میدم چیزی که دیدم رو بگم! در ضمن من گفتم حدودا!
دیلی که داره.ولی اون مربوط میشه بازی و سازنده بازی. مثلا الان توی کیکنت گاید با دستت حرکت کن میبینی اصلا لگ رو حس نمیکنیو شاید زیر 3-4 دهم ثانیه باشه.مشکل از کیکنت نیست مشکل بازیه.

-------
امتیاز من تا الان 9/10.بعضی وقتا قاتی میکنه. ولی بینهایت لذت بردم ازش.فکر نمیکردم خوشم بیاد.

آخرین ویرایش:

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
بره من فقط بعضی وقتا که Kinect Adventure بازی میکنم وقتی از اتاق میرم بیرون دوباره بر میگردم هنگ میکنه یه چند ثانیه بعد درست میشه تو بقیه بازیا مشگلی نداره

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
با توجه به تجربه ی شخصیم و بازی های لانچ نسباتاً ضعیفش ، میتونم نمره ی 8.5 رو بدم ...

اون 1.5 به خاطر فضای زیاد، اشتباهات دستگاه (که البته کمه ) و بازی های متوسط لانچ ـش هست .
اخه اَخوی بازی لانچ ضعیف چه ربطی به اصل مطلب داره؟؟؟
مثلا بگیم ps3 بخاطر اینکه Resistance 1 گرافیک ضعیفی داشت بهش میدیم 7
اگر بازی های لانچ قوی بود که سن هر نسل گیم حد اکثر 2سال بیشتر طول نمیکشید
____
خونه دوستم کینکت ادونچر و اسپرت بازی کردم انصافا به عنوان لانچ عالی بود البته اسپرت مشکل داشت ولی خوب لانچ دیگه
قطعا آینده درخشانی خواهد داشت

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
به نظر من بیشتر از 0.4 ثانیه دیلی داره ولی کلا خیلی باحاله:d
نه اتفاقا این طوری نیس وقتی که شما دارین عمل آرومی انجام میدین که کلا تاخیری نمی بینید..... .

عمده تاخیر کینکت در حرکات سریع(مثه پرش و جاخالی دادن) ایناس که اونم شرکت سازنده بازی خیلی میتونه بهبودش بده..مثلا تاخیر kinectsport رو ببینید در خیلی موارد واقعا عالیه....پینگ پینگ واقعا تاخیر کمی داره..... .

در کل بحث بهبود نرم افزاری هم خیلی مهمه.......... .

بره من فقط بعضی وقتا که Kinect Adventure بازی میکنم وقتی از اتاق میرم بیرون دوباره بر میگردم هنگ میکنه یه چند ثانیه بعد درست میشه تو بقیه بازیا مشگلی نداره
برا من اصلا این اتفاقا نمی افته....... .

اگه دستگاه رو کالیبره نکردین حتما بکنید(چه صدا و چه تصویرش) تا این مشکلا پیش نیاد و اگه دیدین باز مشکل دارین حتما جای tv و کینکت رو عوض کنین(من اولش هر چی دستور صوتی میدادم به سختی می فهمید ولی حالا که بعد تغییر دکوراسیون بردم گوشه اتاق کاملا از لحاظ دستورات صوتی عالی شده......... .)

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
بعد از یک روز تماشا کرن بازی دیگران و کمی هم خودم بازی کردم نمره خوبی بهش میدم 9.10
من بابام که اعتقاد داره من بزرگ شدم و نباید پولم رو برای بازی خرج کنم دیشب وقتی از سرکار برگشت دید داداشم داره بوکس بازی میکنه این شکلی شده بود:-o یک نگاه به داداشم میکرد یک نگاه به مانیتور.
ولی بازی هاش هنوز کم هست و بازی قشنگ هم خیلی کم داره.

Dire Wolf

کاربر سایت
May 28, 2010
135
نام
شـــهاب
نكات مثبت :
پشتيباني خوب در اكثر بازي ها
عمل به دستورات صوتي
خلاقيت !
امكان بازي همراه با خانواده
مناسب براي مهماني ها
و مناسب براي پز دادن در اهل فاميل :d
نكات منفي :
عرضه نشدن بازي هاي كژوال خوبي تا به حال
امكان جاسوسي راحت و ضريب خطر بالا در هنگام وصل شدن به LIVE ( نمونش همون خانوم .. :d )

مره نهايي من تا به حال
8.5 / 10

بعد از عرضه ي بازي هاي خوب ميشه حتي به 9.5 هم برسه ...

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
امكان جاسوسي راحت و ضريب خطر بالا در هنگام وصل شدن به LIVE ( نمونش همون خانوم .. :d )

مره نهايي من تا به حال
8.5 / 10

بعد از عرضه ي بازي هاي خوب ميشه حتي به 9.5 هم برسه ...

این قضیه خانومه چیه ؟ :d

درضمن.. داداش کژوال ینی بازی آماتور و مشخصا مناسب تمام سنین :d
و در نقطه ی مقابلش میشه hardcore ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر