به ياد ماندني ترين صحنه هاي بازيها

koosha

کاربر سایت
Jul 14, 2006
109
نام
کوشا
سلام دوستان

اين تاپيك رو گذاشتم تا بهترين و به ياد موندني ترين صحنه از بازيها رو كه تا الان بازي كرديد بنويسيد و با هم به اشتراك بگذاريم.

با تشكر از همه عزيزان

به يادماندني ترين براي من در Metal Gear 1 هست.
1. دومين برخورد Snake و Gray Fox اونجا كه سربازها كشته شده اند و همه در و ديوار خوني است. هيچ وقت يادم نميره.اين صحنه اوج كارگرداني كوجيما رو نشون ميده.
2. آخرين نبرد بازي بين Snake و Liquid كه همان تعقيب و گريز با جيپ است. اون لحظه كه آدم فكر ميكنه Liquid مرده و همه چيز تموم شده يكدفعه Liquid پيداش ميشه و ميگه: !!! it`s not over yet Snake

آخرین ویرایش:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
تو prince of persia warrior within اونجايي كه اون پيره مرد كوره مي گه : you cant change your fate
ؤ تو onimoshu3 دموي اول بازي كه سامونوسكه غوغا مي كنه

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
من وقتی که با میلان تو فوتبال باهاش قهرمان میشم خیلی واسم به یادماندنی هستش _:-"

کل بازی Global operation واسم یه یاد ماندنی:love::love::love:

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
اخرین سکانس Mafia , وقتی که Tomy رو میکشن. هیچ وقت از یادم نرفت و الان چند ساله که
اون صحنه رو توی ضهنم دارم و فراموش نمیکنم.

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
من اون صحنه ای که آخر Max payneیک یا دو بود فکر کنم یک بود که پلیس ها اونو سوار ماشینش میکنن هیچ وقت یادم نمی ره.:(:((

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
من هیچ وقت صحنه پایانی فاینال فانتزی 10 از یادم نمیره یکی از قشنگ ترین صحنه بازیها بود که دیدم
واقعا. من هم اونرو هيچ وقت فراموش نميكنم. بخصوص اون قسمت كه يونا براي مردم صحبت ميكنه.
و بخصوص اون قسمت كه گفت : ..... و ما هيچوقت دوستان عزيزان و خاطراتي (تيدوس) رو كه از دست داديم فراموش نميكنيم. اونايي كه اونجا رو ديدن ميدونن من چي ميگم

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
موقعی که مونا تو مکس پین 2 مرد آخر هر چی صحنه بود
بعد تو Gears of war اونجا که بیرید رو بروبچس دلتا پیدا میکنن هلیکوپتر میاد ببرشون سقوط میکنه بعد لوکاست ها حمله میکنن و اون گنده اش میاد شمشیرش را تا دسته تو دل فرمانده فرو میکنه خیلی باهاش حال کردم

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
من صحنه ای که در hitman 3 مراحل اخر پلیسها میان و دور ساختمانی که هیتمن اونجاست محاصره میکنند و بمب های دود زا به داخل اتاق میفرستن ولی هیتمن با خونسردی در حال خشاب عوض کردن که نا گهان بلند میشه و دو کلتش بر میداره:coolgun: را خیلی دوست دارم و هیچ وقت فراموش نمیکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر