به نظر شما Call of Duty 4 باگ داشت ؟!

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
اینا رو ول کنید بابا. پچ 1.6 برای پی سی اومد با نقشه های جدید و مجانی و سروری که من میرم هم 1.6 کرده. چه حالی کنیم امشب!

این بازی بهترین بازی بوده که کردم. ازش خسته نمیشی. مخصوصا آنلاین!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
نه دوست عزیز ... کلا باگ بود نه Lag
در ضمن Glitch چهل تایی داشت (با اونایی که خودمون با بچه ها کشف کردیم) تازه Glitch باگ نیست ... بازی سازا از قصد راه های Glitch تو بازی تعریف می کنن;) ...
منهم نگفتم گلیچ دیدم گفتم "اما" گلیچ دیدم. گلیچ هم حتما جهت آسون شدن بازی طرح نمیشه که طرحش کنند گاهی اوقات دور از اختیاره. البته اگه 40 تا گلیچ پیدا کردید دیگه من نمیتونم در این مورد باهتون بحث کنم:D
مالتی لیرش هم من اصلا ایکس بی ال نمیرم(در حالی که سینگل پلیر روی روی x360 تموم کردم) و فقط پی سی تمام نقشه ها رو حداکثر دو-سه بار گشتم و باگ ندیدم... یک گلیچ بود فقط و چندتا ایستراگ.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
شما اگر رو درجه سختی Veteran بازی رو تموم کنید و صد البته ، مثل من خیلی برات مشکل پیش بیاد و سعی کنید از راه های غیر اصولی بازی رو تموم کنید ، متوجه میشید که چقدر مشکل و ایراد اعصاب خورد کن داره! مخصوصا در زمینه هوش مصنوعی ( الاخص خودی ) که تعجب می کنی سازنده چجوری انتظار داره که شما بازی رو بتونی تموم کنی....

در زمینه گرافیک و محیط بازی : در مرحله One Shot , One Kill وقتی Chopper یا همون هلیکوپتر ها میان افراد جدید رو میارن محل فرود افراد اولین هلی کوپتر روی یک تپه کوچیکه ، ولی وقتی رفتم کمین کردم که موقع فرود رو زمین بزنمشون ، دیدم ، همشون میرن داخل زمین! رفتم از نزدیک نگاه کردم دیدم بععععله... سوتی دادن! ( که البته همین مسئله خیلی تو اون مرحله گیرم انداخت و یک استراتژی خیلی راحت رو خراب میکرد! )
در مرحله Hunted ( اگر درست اسمش یادم مونده باشه ) هم موقعی می خواستم به سرعت وارد زیر زمین بشم ، وقتی به نفر جلویی می خوردم ، میرفتم بالای چهار چوب و گیر می کردم که در اینجا یکی دیگه از مشکلات بازی خودنمایی می کنه که در موارد بعدی بهش اشاره می کنم ( ملتزم اینه که شما کاپیتان Price رو در کنار در ورودی در دید باز فرض کنید! ) سر همین قضیه هم تقریبا نیم ساعت درگیر بودم ( دیگه حالم داشت به هم می خورد )!

در زمینه هوش مصنوعی : اولین مورد اینکه در حالی که از دید دشمن پنهانید ، نارنجکاشون صاف میاد زیر پاهاتون! از پشت دیوار به سمتت شلیک می کنن ، بدون اینکه حتی یبار دیده باشنت! حالا با چه علمی به این دقت محلت رو پیدا کردن خدا داند!
خودی ها هم که الحمدلله و رب العالمین ، خوشحالن و برای خودشون میگردن و عملا هیچ تاثیری تو بازی ندارن!
من هم به امید که خودی هوام رو داره ، فکر پشت رو نکردم و وقتی فهمیدم از دری بهم تیراندازی شده که 2 نفر جلوشن حسابی کفری شدم! مورد اول اینکه خرفتی خودی ها رو نشون میده! مورد دوم اینکه دشمن کاری به کاری بقیه افراد تیم نداره صاف میاد دنبال تو ( در مورد مرحله Hunt که بالا اشاره کردم ، که البته جالبه بدونید فقط موقعی که من حرکت می کردم ، تیراندازی دشمن شروع میشد)! بار ها دیدم که خودی و دشمن عین 2 تا عابر از کنار هم رد شدن! تو همون مرحله One Shot , One Kill یدفعه قبل از اینکه Chopper ها برسن رفتم پشت ستون یکی از ساختمونها قایم شدم ، اولین اینکه McMillan تا موقعی که هلیکوپتر خودی رسید هیچیش نشد ، دوم اینکه به محض اینکه یه تیر شلیک کردم ، همشون مثل مور و ملخ ریختن سرم ( که البته از همین باگ برای رد کردن مرحله استفاده کردم ، بعد از تقریبا 4 ساعت ) .... به عبارتی دشمنانت قدرت های ماوراء طبیعت دارن و یارانت مثل چندتا آدم کودن عمل می کنن و اصلا انتظار Team Work رو نباید ازشون داشت! حتی موقعی که یه نفر رو ناکار می کنی ( به حالت Last Standing در میاد ) باز هم اونقدر قدرت و دقت داره که با 1 تیر اسلحه کمریش حسابت رو برسه...
حالا اگر مشتاق شدین خودتون این مشکلات رو ببینید ، کافیه که Veteran بازی رو تموم کنید!

ویرایش : البته این مشکلات از مرحله ای که باید پسر زاخائف رو دنبال کنیم خیلی بهبود پیدا می کنه...

آخرین ویرایش:

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
من روی پی سی و روی 360 رو هر دو فقط باگ جسد دیدم که مثلا دستش گیر میکرد به میله میفتاد پایین دراز میشد !! :D ولی کلا کم باگ بود بی صبرانه منتظر COD:WaW هستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر