به نظر شما بدترین بازی که امسال وارد بازار شد کدام بود؟

به نظر شما بدترین بازی که امسال وارد بازار شو چه بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    53

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
Assassin'S Creed : Brotherhood :-"
.
.
.
.
شوخی کردیم . . . فوش ندید . . . !
به نظر من همه بازی ها طرف دار های خاص خودش رو داره اما بازی بد و خسته کننده هم زیاده مثل :

Sniper : Ghost Warrior
Tom Clancy's HAWX 2
Alpha Protocol
Halo : Reach

این ها همه نظر شخصیه مثلا این بازی ها میتونن بعضی از اشخاص رو خیلی خیلی سر گرم کنن

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
prison break
خسته کننده ترین بازی سال

Gran turismo 5
اعصاب خرد کن ترین بازی سال ( منوهای تو در تو و گیج کننده ، مشکل بودن انتخاب ماشین برای هر رویداد ، Loading های طولانی و فراوان ،افت فریم ، مشکل بودن انجام بازی با دسته ، قفل بودن خیلی از قسمتهای بازی برای دسته ( باید فرمون داشته باشید) )

Fallout new vegas
داغون ترین بازی سال : معدن باگ ، افت فریم شدید در خیلی جاها ، Crash های مکرر ، گرافیک بد ، Loading های 2 -3 دقیقه ای ) قراره شرکتش یک پچ جدید منتشر کند که حداقل بشه بازیش را انجام داد.تازه من این بازی را توی 360 بازی کردم این قدر مشکل داشت.

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
Gran turismo 5
اعصاب خرد کن ترین بازی سال ( منوهای تو در تو و گیج کننده ، مشکل بودن انتخاب ماشین برای هر رویداد ، Loading های طولانی و فراوان ،افت فریم ، مشکل بودن انجام بازی با دسته ، قفل بودن خیلی از قسمتهای بازی برای دسته ( باید فرمون داشته باشید) )

[FONT=&quot]واسه ایکس باکس بود دیگه؟!!![/FONT]
lost planet

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
لطفا به نظر کسی کاری نداشته باشید، فقط یک یا چند بازی که به نظر شما اصلا جالب نبودند لیست کنید.

به نظر من چند بازی رو کاندید کنیم و به نظرسنجی بذاریم وگرنه مثل همین تایپیک را با عنوان امتیازهای اعضای بازی سنتر به عناوین داریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر