به زامبی ها و دشمنان علمی تخیلی در بازی Watch Dogs خوش امد بگویید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
watchdogs-600x300.jpg

مدتی پیش تریلری جدید از بازی Watch Dogs شرکت یوبی سافت منتشر شده بود که بسیاری از طرفداران از این بازی نامید شدند! اما دلیل ناراحتی طرفداران چه بوده است؟ دلیل ناراحتی انها چیزی نیست جز وجود زامبی و موجودات علمی تخیلی در این بازی!.
گرچه این ایده چندان جدید نیست زیرا شاهد پیاده سازی این ایده ابتدا در بازی Saints Row IV و سپس در GTA V بوده ایم. به هر حال هنوز مشخص نیست هدف اصلی سازنده در رابطه به قرار دادن چنین موجوداتی در بازی چه میباشد. اما سرپرست تیم سازنده بازی در این رابطه چنین میگوید:

"وجود چنین موجوداتی باعث میشود فضای بازی تغییر کند و طرفداران زامبی ها و موجودات علمی تخیلی از بازی کردن لذت ببرند."
منبع

02712227394411755911.jpg

72306867990087436603.jpg

93475799282362530031.jpg

35147263918712719576.jpg

هک کردن / کشتن زامبی /موجودات علمی تخیلی
:|:|:|

آخرین ویرایش:

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
حالا جریان این زامبی ها چیه ؟ توی داستان اصلیه بازیه یا توی dlc های که واسش میاد ؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بابا این چهار خطو ببرید تو تاپیک هایی که چند صفحه رفته جلو! هی چپ و راست هرچیزی رو تاپیک می کنید:|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
لیست بازی های PS4که خواهم خرید:
TLOU 2014
IF:SS
COD:GHOSTS
KZ:SF
BF4
WATCH DOGS

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
بابا این چهار خطو ببرید تو تاپیک هایی که چند صفحه رفته جلو! هی چپ و راست هرچیزی رو تاپیک می کنید:|
یه زمانی این خبرهای کوچیک رو میبردن تو تاپیک خود بازی!
ولی الان از هر چیزی،حتی یه توییت ساده تاپیک تو بخش اخبار زده میشه...

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
یه زمانی این خبرهای کوچیک رو میبردن تو تاپیک خود بازی!
ولی الان از هر چیزی،حتی یه توییت ساده تاپیک تو بخش اخبار زده میشه...

دادا این خبر کوچیکه که به خاطرش 50 درصد از طرفدارای بازی اعتراض کردن؟ والا تعدادی از بچه ها میان یک سری خبر کم اهمیت رو میزارن مشکلی نداره حالا میخواید گیر بدید به این؟ :|

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
دادا این خبر کوچیکه که به خاطرش 50 درصد از طرفدارای بازی اعتراض کردن؟ والا تعدادی از بچه ها میان یک سری خبر کم اهمیت رو میزارن مشکلی نداره حالا میخواید گیر بدید به این؟ :|

اخه این تو خود تاپیک خبر قبلی هم بود! یعنی شما چیز تکراری گذاشتی!
اصلا به من چه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این کجاش بده الان ؟ ماموریت فرعیه ( به نظرم :| )
من که خوشم میاد با این جک و جونورا سر و کله بزنم خصوصا اونایی که تو عکس اول هستند :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
دست شما برای خبر که درد نکنه!
ولی همینطور که دوستمون گفت توی اون یکی تاپیک هم گفته بودن این مورد رو!

بعد بحث سر تریلرها و ...،تا همین چندماه پیش که توی تاپیک های خود بازی انجام میگرفت!

مثلا فکر کنم اگر زمان TLOU قرار بود تاپیک های اینجوری داشته باشیم ، میومدیم تاپیک هایی با این موضوعات میزدیم : " در TLOU تیر و کمان است " ، " د TLOU قابلیت آپگرید سلاح است" و ... !
البته من فقط منظورم به این تاپیک نیستا! دقیقا با اون خبرهایی که شما هم مد نظرتونه میباشم! :-"

امیدوارم از من ناراحت نشید :d

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
عمرا همچین چیزی صحت نداره..!! میخاستن زامبی بزارن تو بازی از همون اول مردونه میومدن میگفتن داریم Survival Horror میزنیم ..منتظر باشید...!! منبع رو هم که ذکر نکردین تو پست 1 ..!!

همیشه عناوین بزرگ دشمنان کوته بین دارن..اینم ازین قضیه مستثنی نیست..!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر