خبر رسمی به دنبال عملکرد ضعیف Payday 3، مدیرعامل Starbreeze برکنار شد

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
payday3.jpg

توسعه دهنده بازی Payday 3 یعنی استودیو Starbreeze مدیرعامل شرکت، آقای Tobias Sjögren را برکنار کرد و به دنبال مدیر عامل جدید است. عرضه جدیدترین بازی Payday 3، نتوانست انتظارات کمپانی مادر Embracer Group را برآورده کند. مشکلات اصلی سرور، که Starbreeze آن را ناشی از مشکلات نرم افزاری می‌دانست، انتشار حالت Co-op بازی را مخدوش کرد، در حالی که طرفداران نیز از انتظار طولانی برای اولین به روز رسانی بازی ناامید شدند.

در اطلاعیه ای به سرمایه گذاران، توسعه دهنده مستقر در استکهلم گفت که پس از یک دوره دشوار بی‌ثباتی مالی در پی عرضه بازی Payday 3، به رهبری جدید نیاز دارد. Sjögren هنوز اظهار نظری نکرده است.

Torgny Hellström، رئیس Starbreeze در بیانیه‌ای گفت: این شرکت دارای یک استراتژی روشن است که حول محور ایجاد بازی‌های جذاب توسط IPهای خود است. ارزیابی هیئت مدیره این است که اجرای استراتژی به رهبری متفاوتی نیاز دارد. از طرف هیئت مدیره، می خواهم از Tobias Sjögren به خاطر دستاوردهایش در سه سال گذشته تشکر کنم. او سکان هدایت Starbreeze را در مرحله‌ای پر چالش بر عهده گرفت و ما برای او آرزوی موفقیت میکنیم.

Juergen Goeldner به عنوان مدیرعامل موقت منصوب شد. Goeldner در سال 2023 به هیئت مدیره Starbreeze پیوست. او از سال 2023 بخشی از هیئت مدیره بوده است و با بیش از 40 سال تجربه در صنعت، یک راه حل موقت است. Goeldner گفت: Starbreeze سابقه قوی در توسعه و انتشار بازی‌ها در سطح جهانی دارد. پس از عرضه Payday 3، این شرکت در موقعیت خوبی قرار دارد تا از نقاط قوت خود برای کسب درآمد و توسعه IPهای خود استفاده کند. من مشتاقانه منتظر هستم که یک موقعیت عملیاتی را به عهده بگیرم و همراه با مدیریت، اجرای این استراتژی را تضمین کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر