به جای تلویزیون headplay بخرید

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
سلام
امیدوارم تکراری نباشه. این محصول جدید رو دیدید؟ می گذارید رو چشمتون و یک تلویزیون خیلی طبیعی هست.

www.headplay.com

که البته یکم گرونه. 500 دلار. به هر کنسولی هم می خوره. به تلویزیون و کامپیوتر هم همینطور.

چه شود.

این Neural Impulse Actuator هم که 300 دلار هست.

http://gizmodo.com/gadgets/gadgets/...lets-you-play-games-with-your-mind-245842.php

با مغز کنترل کنید. (البته اینو قبلا گفته بودند تو تالار). و با این تلویزیون ببینید. دیگه فکر کنم مثلا bioshock بازی کنید دیوونه میشید. خیلی جو میگیره آدم رو. :laughing:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
Don't get toooo excited

زياد هيجان زده نشيد. من با اين دستگاه بازي كردم و بايد بگم اصلاً خوب نيست و به هيچ وجه با يك تلويزيون قابل مقايسه نيست. اولاً دستگاه خيلي سنگيينه و موقعي كه اون رو روي سرتون قرار مي ديد كمي اذيت مي كنه و بعد از گذشت مدت كوتاهي گردنتون رو درد ميراه. اما مشكل ديگه اينه كه تصوير افتضاحه و شبيه يك تلويزيون 14 اينچ قديمي با كيفيت پايينه كه از فاصله دور تماشا كنيد. تصويرش اصلاً و ابداً جالب نيست. من انتظار داشتم وقتي اون رو روي سرت مي ذاري حالتي به آدم دست بده كه مثلاً واقعاً وارد محيط بازي شده ولي اينطوري نيست. دور تصوير هم سياهه و واقعاً احساس بدي به آدم دست مي ده. علاوه بر اين كنترل خيلي سخته چون براي ديدن اطراف بايد سرتون رو بچرخونيد. مساله اينجاست تو بازي هاي اول شخص لازم ميشه گاهي دور 360 درجه بزنيد يا زياد بچرخيد در حالي كه انجام اين عمل با اين دستگاه غير ممكنه. كنترل ماوس در مقايسه با اين دستگاه خيلي بهتره. در كل اصلاً چيز جالبي نيست حتي ارزش يك بار امتحان رو هم نداره چه برسد به اينكه 500 دلار حرومش كني.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر