بهترین Assassin کدوم بود؟

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
من همه ی سری assassin creed رو بازی کردم .
به نظر من assassin creed I یک سبک جدید رو ارائه کرد ولی asssasssin creed II اون سبک رو به کمال رسوند !
Assassin Creed II

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
هر کدوم یه جور خوبه مثلا" یک واقیعت کل اساسین ها+آدابشون رو یاد میده درضمن واقعی هم هست که بر میگرده به حسن صبا و قلعه ی الموت......2ش هم که بر میگرده به داوینچی+واقعی هست.....برادرهود و روولوشن حقیقت نداره(کلا" اونهایی که عدد دارن واقعی اند)3 هم که دیگه برگرفته از تاریخ به جز هیدم بقیه وجود داشتن حتی کانر....و مربوط به انقلاب آمریکا هست:x

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
هر کدوم یه جور خوبه مثلا" یک واقیعت کل اساسین ها+آدابشون رو یاد میده درضمن واقعی هم هست که بر میگرده به حسن صبا و قلعه ی الموت......2ش هم که بر میگرده به داوینچی+واقعی هست.....برادرهود و روولوشن حقیقت نداره(کلا" اونهایی که عدد دارن واقعی اند)3 هم که دیگه برگرفته از تاریخ به جز هیدم بقیه وجود داشتن حتی کانر....و مربوط به انقلاب آمریکا هست:x

صرف اینکه نام اشخاص حقیقی آورده شده نمیشه گفت واقعی بوده
داوینچی در واقعیت از دوستان صمیمی بورجیا بوده.Spin off های شماره ی 2 هم به اندازه ی بقیه شماره ها واقعی بودند.ملاقات با اون فردی که در نقشه ی جهانش قطب ها رو کشیده بود و همچنین پادشاهان اون دوره رو درست بیان کرده بود.
فرقه ی آدمکش‌هایی که در ACI هستند ، به ایران ربطی ندارند. بله در ایران شکل گرفتند و به قدرت رسیدند؛ اما نابود شدند (کتاب خداوند الموت رو مطالعه بفرمایید) و نقل مکان کردند به Masyaf که در سوریه است. قلعه‌ای که در بازی هست هم قلعه ی الموت نیست، قلعه‌ای هست که همین الآن هم در Masyaf قرار داره.

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
هیچکدام صحیح است!

آما..در کل فرانشیز بدی نیست من همشونو بازی کردم و فقط 1 و 3 اش رو تا اخر رفتم بازیش برای سرگرمی خوبه و از خیلی بازیا بهتره ولی بدلیل بیش از حد حوصله سر ببر بودن! و کسالت آور شدن از اواسط بازی که ظاهرا تو همه نسخه ها اپیدمی هستش هیچوقت تو زمره بازیای محبوبم قرار نگرفته و نخواهد گرفت.

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
من حتی نمی‌تونم شماره یک رو با بقیه مقایسه کنم.
Assassin's Creed 1

بله بازی در قلعه مصیاف هست اما بنیان گذاران این فرقه ایرانی‌ها هستن و هدف دور کردن فرهنگ عرب بود.
ای کاش بازی در زمان اوج حشاشین (باطنی‌ها) در زندگی حسن صباح و قلعه‌ی الموت ساخته می‌شد. حداقل مستحق یک شماره از اون زمان بود!
زمانی که حشاشینو ملحد می‌دونستن و به محض فهمیدن اعدام می‌کردن، دوبار پادشاه عوض کردن و نیروی زیرزمینی‌ای ساختن که هنوز فرقه‌های بزرگ هم برای نفوذ بیشتر، به مطالعه اقدامات حسن صباح می‌پردازن!
حالا بازی می‌ره به پدربزرگ کانر می‌پردازه!

از شما خواهش می‌کنم اساسین رو قاتل معنی نکنید! اساسین از نام حشاشین گرفته شده و به دلیل ترورهای زیاد به مرور زمان در انگلیسی برابر با نام قاتل شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر