بهترین گرافیک 2014

بهترین گرافیک 2014

• مجموع رای دهنده‌ها
    154

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
ryse:x از لحاظ گرافیکی فوق العاده بود اما اتفاقا این ryse که شما مد نظرتونه برای کنسول x1 در تاریخ November 22, 2013 عرضه شد، ولی برای کامپیوتر در October 10, 2014 (پس باید پست اول رو ویرایش کنین چون شما به ryse ایکس باکس اشاره کردین)

دقیقا موقعی که داشتم متن رایز رو مینوشتم میدونستم بعضیا ممکنه فکر کنن منظورم نسخه ی X1 ه ولی نمیدونم چرا تغییرش ندادم :|:-/:d

در هر صورت پست اول ویرایش شد

ممنون بابت توجهتون :x

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
اگه به عکس هایی که شما گذاشتی نگاه کنیم که بدون شک forza horizon2فوق العاده است!!!
ولی من خودم به رایز اعتقاد دارم چونکه بازی روباpcباجزییات بالا ورزولوشن1080بازی کردم بینظیربود....
واقعا حق این بازی نبود بهش نمرات خیلی پایینی داده شده بود

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Forza Horizon 2 هم که از نظر فنی تمام ریسینگ های موجود رو کنار میزنه، دنیایی وسیع و پر محتوا استفاده از فیزیک fm5 برای شبیه سازی دقیق و همزمان استفاده از 4XMSAA، و تکنیک Forward+ rendering برای اولین بار در تاریخ کنسول ها (اردر هم از این تکنیک استفاده میکنه) و نتیجه فنی ترین ریسینگ موجود رو به ارمغان اورده

حالا از بازی مورد علاقتون تعریف می کنید ، بکنید ولی در حد معقول. نه انقدر که تن DF و سازنده های دیگه رو توی گور بلرزونید :D

پ.ن: همونطور که مستحضرید مقایسه ی من نیست ، مقایسه ی DF ـه :D

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
این عکس رو حیفم اومد نزارم:

driveclub-lighting-screenshot-19.jpg

Those Reflections on the car...
:|

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
با توجه به بازی هایی که اومده در سطح متوسط قرار داره زیاد جالب نیست,من کلا از هیچ چیز این بازی خوشم نیومد گرافیکش هم چیزی نبود که بقیه ببینند خوششون بیاد,اون موقع این بازی رو با Tomb Raiderخریدم Tomb Raiderخیلی گرافیکش بهتر از اون بود همین باعث شد کلا هیچوقت از shadowخوشم نیاد

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
خب منم اینفیمس رو بازی کردم ولی بنظرم گرافیکش به Unity نمیرسید

ولی واقعا افکت هاش یچیزی تو مایه های Jaw-Dropping بود :-o:-o

بقیه دوستان هم تو نظرسنجی شرکت کنن خوشحال میشم:)

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
کاش به جای بهترین گرافیک بحث بهترین گیم پلی رو راه مینداختید.من Infamous رو بازی نکردم ولی تصویر پست اول گرافیک بسیارطبیعی رو ارائه کرده.از روی 1 عکس هم نمیشه به عمق گرافیک واقعی بازی پی برد.. بازی های نسل 8 رو باید ازنظر گیم پلی باهم مقایسه کرد وگرنه یک استودیو موظفه همچین گرافیک ایده آلی رو پیاده کنه تو بازیش..!! عناوین GTA V و TLOU :RE و FarCry4 هم میتونستن تو لیست باشن :)

پ.ن : حجم تاپیک خیلی بالاست..والپیپر گذاشتی برادره من :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر