بهترین کنسول 2010 از نظر IGN

بهترین کنسول 2010؟

• PS3

رای‌ها: 113 38.7%
  • Wii

رای‌ها: 3 1.0%
  • Xbox 360

رای‌ها: 128 43.8%
  • اهمیت نداره واسم!

رای‌ها: 48 16.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    292
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ign_logo.gif

با سلام...
سایت IGN در طی مقاله ای به بررسی سه کنسول WII ,360 Ps3 پرداخته و بهترین رو انتخاب کرده که این مقاله رو تصمیم گرفتم برای شما کاربران عزیز قرار بدم
اول از همه بگم مقایسه در سه فاکتور :1-بازی های اختصاصی 2-تنوع بازی ها 3-کیفیت بازی ها صورت گرفته.

PART 1:بازی های اختصاصی

PS3

9.0 or Above

God of War III (9.4 AU / 9.3 US / 9.4 UK)
Heavy Rain (8.8 AU / 9.0 US / 9.0 UK)
ModNation Racers (9.0 US)

8.0 - 8.9

3D Dot Game Heroes (8.5 US)
Gran Turismo 5 (8.5 US)
The Sly Collection (8.5 US)
Yakuza 3 (8.5 US)

Downloadable - 8.0 or Above

Hoard (8.0 US)
Joe Danger (9.5 US)
Sam & Max: The Devil's Playhouse (8.0 US)
Soldner-X 2: Final Prototype (8.5 US)

XBOX360

9.0 or Above

Halo: Reach (9.0 AU / 9.5 US / 10 UK)
Mass Effect 2 (9.3 AU / 9.6 US / 9.2 UK)
Splinter Cell: Conviction (9.3 US / 9.2 UK)

8.0 - 8.9

Alan Wake (8.5 AU / 9.0 US / 8.0 UK)
Dance Central (8.0 US)
Fable III (8.5 US)
Kinect Sports (8.0 US)
Supreme Commander 2 (8.3 US)

Downloadable - 8.0 or above

Alan Wake: The Signal (9.0 US)
Chime (8.0 US)
Comic Jumper: The Adventures of Captain Smiley (8.0 US)
Darwinia+ (8.9 US)
Lazy Raiders (8.0 US)
Left 4 Dead 2: The Passing (8.5 US)
Limbo (9.0 US)
Mass Effect: Lair of the Shadow Broker (9.5 US)
Mass Effect 2: Overlord (9.0 US)
The Misadventures of Mr. P.B. Winterbottom (8.3 US)
Monday Night Combat (8.0 US)
Perfect Dark (9.0 US)
Plants vs. Zombies (9.0 US)
Puzzle Quest 2 (9.0 US)
Risk: Factions (8.0 US)
Splinter Cell Conviction: The Insurgency Pack (8.5 US)
Snoopy: Flying Ace (9.0 US)
Toy Soldiers (8.0 US)

WII

9.0 or Above

Donkey Kong Country Returns (9.0 US)
GoldenEye 007 (9.0 US)
Kirby's Epic Yarn (9.0 US)
Monster Hunter Tri (9.5 AU / 8.8 US / 9.3 UK)
Sakura Wars: So Long, My Love (9.0 US)
Super Mario Galaxy 2 (9.7 AU / 10 US / 10 UK)
Tatsunoko vs Capcom: Ultimate All Stars (9.0 US)

8.0 - 8.9

Disney Epic Mickey (8.0 US)
Just Dance 2 (8.0 US)
Lost in Shadow / A Shadow's Tale (8.5 UK)
Metroid: Other M (8.5 US)
No More Heroes 2 (8.8 US)
Red Steel 2 (8.4 AU / 8.6 US / 8.5 UK)
Sonic Colors (8.5 US)

Downloadable - 8.0 or above

And Yet It Moves (8.0 US)
Cave Story (8.5 US)
Chess Challenge! (8.0 US)
Chronos Twins DX (8.0 US)
Hoopworld (8.0 US)
The Magic Obelisk (8.0 US)
Rage of the Gladiator (8.5 US)

و اما برنده این بخش:
WII

------------------------------------
کسی فعلا پستی نده تا ادامش رو هم بذارم
ممنون

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آقا همه می دونن من از کنسول منسول خوشم نمیاد، ولی این وسط از این مایکروسافت بی پدر و مادر و از کنسول بی درو پیکرش یه کم خوشم میاد.:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان جان تمام حرفات قبول هست.ولی چرا این حرفها برای خودتون صادق نیست؟:dمگه کنسولهای قبلی ps کپی خور نبودن؟پس باید بگیم-اگر کنسولهای سونی کپی خور نبودن-مثلا کنسولهای نینتندو الان در ایران حکمفرما بودن و الان کسی سمت ps3 نمیرفت.اگر اون حرف درسته پس این حرف هم درسته.:d
چی در مورد خودتون صدق نمیکنه؟:D مگه من گفتم نسل قبل جور دیگه ای بود. نگرفتی چی میگم. من نمیگم اگه کپی خور نبود کسی طرف این کنسول نمیرفت(مگه خیلی هامون از 1 سال و نیم 2 سال پیش که سونی شروع کرد به دادن بازی های خوبش ps3 نخریدیم) من قبلا هم گفتم اون اوایل تنها دلیلی که من ps3 نخریدم این بود که واقعا هیچ بازی درست حسابی نداشت که به من حال بده و نمی خواستم وقتم رو الکی هدر بدم. اما وقتی دیدم xbox در دسترس هست و بازی های عالی مثل Geow 1 یا orange box یا halo 3 رو تو اون زمان داره خوب مخم که ایراد نداشت برم ps3 بخرم:D اما این 1 سال و نیم بازی های سونی به گروه خونی من بیشتر می خورده و البته در کنار اون ها بازی های عالی مثل reach , fable , SC , AW رو بازی کردم که از تک تکشون لذت بردم اما کفه ترازو برای من به اون سمت سنگین تر بود با بازی های مثل u2 , kz2 , infamous , hr , gow , سری collectionهای سونی. گرفتی چی میگم؟

جالبه:D دوستان دیدن تو بحث به جایی نمیرسند (در واقع حرفی برای گفتن ندارند)، زدن به صحرای کربلا:D کلا تاپیک رفت یه سمت دیگه:D

ادامه بدید...:D
البته من کلا تو اون بحث شرکت نکردم:D می تونی بری ببینی که هیچ پستی هم ندارم. اما این دو صفحه آخر دوستان کلا بحث رو تغییر دادند و ما هم استقبال کردیم.

اگه یک بار دیگه پست من رو درست بخونید میبینید که من ننوشتم همه ی ps3 دارها . گفتم بعضی هاشون فکر میکنن که دنیا رو فتح کردن ، حتی مثال هم زدم . کچل و مو دار بودن کریتوس هم کلا به یک قسمت دیگه از پستم ربط داشت . متاسفانه نمیدونم چرا کامل نمیخونید پست رو
در رابطه با پاسختون ، مگه الان کسی از بازی های ps3 بد گویی کرده که بعدا بخواد خوبی هاشو بگه ؟! اینی که وقتی ps3 کپی خورش کامل بشه ، افراد بیشتری میان سمتش طبیعیه ، اما این طور نیست که xbox360 رو بندازن دور !!! و بعدا بیان از xbox360 بد بگن .

خوب اون بعضی ها که همه جا صدق می کنه دوست عزیز. بعضی مایکرو فن ها هم ما رو کچل کردن این قدر به زمین و زمان گیر دادند. حتی حاضر به قبول کردن u2 به عنوان یک بازی عالی نیستند.
در مورد خط دومتون هم احتمالا یا اون موقع ها تو انجمن نبودید(میدونم تاریخ عضویت شما برای سال 2007 هست) یا مطالب رو دنبال نمی کردید چون باید میدید چه جشنی به پا کردن بودند وقتی GOW III اون نمره ها رو گرفت(که البته به نظر من نمره هاش خوب بود) یا چه ماتمی گرفته بودند و چه بحث و جدل هایی تو تاپیک امتیازات Uncharted 2 شده بود که اگه بری هنوز هم هستش.
در آخر هم بگم من هیچ جای حرفم نگفتم مردم 360 رو میندازن دور و فقط میگند سونی. حرف من رو درست نخوندی یا متوجه نشدی. من دارم میگم همه اینایی که تا حالا تو همون تاپیک های بازی های برتر کنسول PS3 که به تازگی زدند همه انحصاری رو کوچیک می کردند و می گفتند اینا که بازی خاصی نیست سال دیگه میاد امسال با بازی کردن این عنوان ها(جدای از امتیازات سایت ها و مجلات) به به و چه چه می کنند. متوجه منظورم شدین؟

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
چی در مورد خودتون صدق نمیکنه؟:D مگه من گفتم نسل قبل جور دیگه ای بود. نگرفتی چی میگم. من نمیگم اگه کپی خور نبود کسی طرف این کنسول نمیرفت(مگه خیلی هامون از 1 سال و نیم 2 سال پیش که سونی شروع کرد به دادن بازی های خوبش ps3 نخریدیم) من قبلا هم گفتم اون اوایل تنها دلیلی که من ps3 نخریدم این بود که واقعا هیچ بازی درست حسابی نداشت که به من حال بده و نمی خواستم وقتم رو الکی هدر بدم. اما وقتی دیدم xbox در دسترس هست و بازی های عالی مثل Geow 1 یا orange box یا halo 3 رو تو اون زمان داره خوب مخم که ایراد نداشت برم ps3 بخرم:D اما این 1 سال و نیم بازی های سونی به گروه خونی من بیشتر می خورده و البته در کنار اون ها بازی های عالی مثل reach , fable , SC , AW رو بازی کردم که از تک تکشون لذت بردم اما کفه ترازو برای من به اون سمت سنگین تر بود با بازی های مثل u2 , kz2 , infamous , hr , gow , سری collectionهای سونی. گرفتی چی میگم؟
آره عزیزم،میفهمم.:dمنم مثل خودت،با بازیهای سونی بیشتر حال میکنم.من میگم اگر فلانی اومد گفت آقا به نظرمن 360 بهتره بهش نگیم،چون کپی خور هست تو دوستش داری.منظور تو نیستیا.کلی دارم میگم.و متاسفانه این کار در این سایت به شدت انجام میشه.تا یکی از یه بازی سونی انتقاد میکنه و یا از بازی 360 دفاع میکنه،بهش میگن تو اصلا میدونی ps3 چی هست؟
یا نمیدونم میگن،شماها که چون 360 کپی خور شد شدید فنش و از این جور دری وریها.:d
گرفتی چی میگم؟:
d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
آره عزیزم،میفهمم.:dمنم مثل خودت،با بازیهای سونی بیشتر حال میکنم.من میگم اگر فلانی اومد گفت آقا به نظرمن 360 بهتره بهش نگیم،چون کپی خور هست تو دوستش داری.منظور تو نیستیا.کلی دارم میگم.و متاسفانه این کار در این سایت به شدت انجام میشه.تا یکی از یه بازی سونی انتقاد میکنه و یا از بازی 360 دفاع میکنه،بهش میگن تو اصلا میدونی ps3 چی هست؟
گرفتی چی میگم؟:
d
متاسفانه این قضیه خیلی وقته برقراره و مالکان ps3 که برای هر بازیشون 60 تومن(در بهترین حالت) خرج میکنن فکر میکنن دنیا رو صاحبن و بهترین وسیله دنیا رو دارن و بقیه هم باید برن بمیرن به قول مولانا:هر که این اتش ندارد نیست باد!:|
اینم نشونه ای از فرهنگمونه دیگه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
گرفتی چی میگم؟:
d
آره من الان دقیقا متوجه شدم که چی میگی و منظورت چی هست. من تو همین پست اعلام کنم که اصلا این منظور رو ندارم و نداشتم که مثلا بگم من ps3 دارم و اورجینال میخرم و فلان ولی شماها(کلی میگم) میرید کپی می خرید و رنگ ps3 تا حالا ندید و از این جور حرف ها. من فقط منظورم با اون افرادی هست که بازی های سال دیگه سونی رو می کوبیدن و می گفتن حالا صبر کنید و این اتفاقاتی که برای gt امسال افتاد سال دیگه برای بقیه بازی های سونی هم میافته. بعد حالا که احتمالا کپی خور دائم ممکنه بشه بعد از بازی کردن عنوان ها با قیمت خیلی کم(چون دیگه در دسترس همه هست و به راحتی بازی می کنند و لازم نیست کنسول رفیقش رو قرض بگیره یا بره خونه فلانی و از این کارها تو خونه خودش نشسته داره بازیش رو می کنه) میان میگن عجب بازی باحالی بود خیلی با ما حال داد. این امسال حقش GOTY بشه. خوب شماها اسم این رو چی می زارید؟ من دو رویی و ریاکاری میزارم.

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
خوب اون بعضی ها که همه جا صدق می کنه دوست عزیز. بعضی مایکرو فن ها هم ما رو کچل کردن این قدر به زمین و زمان گیر دادند. حتی حاضر به قبول کردن u2 به عنوان یک بازی عالی نیستند.
در مورد خط دومتون هم احتمالا یا اون موقع ها تو انجمن نبودید(میدونم تاریخ عضویت شما برای سال 2007 هست) یا مطالب رو دنبال نمی کردید چون باید میدید چه جشنی به پا کردن بودند وقتی GOW III اون نمره ها رو گرفت(که البته به نظر من نمره هاش خوب بود) یا چه ماتمی گرفته بودند و چه بحث و جدل هایی تو تاپیک امتیازات Uncharted 2 شده بود که اگه بری هنوز هم هستش.
در آخر هم بگم من هیچ جای حرفم نگفتم مردم 360 رو میندازن دور و فقط میگند سونی. حرف من رو درست نخوندی یا متوجه نشدی. من دارم میگم همه اینایی که تا حالا تو همون تاپیک های بازی های برتر کنسول PS3 که به تازگی زدند همه انحصاری رو کوچیک می کردند و می گفتند اینا که بازی خاصی نیست سال دیگه میاد امسال با بازی کردن این عنوان ها(جدای از امتیازات سایت ها و مجلات) به به و چه چه می کنند. متوجه منظورم شدین؟

من همه جشن هایی که به پا شدن رو یادم هست . که صد البته 2 طرفه بوده .
این بحث و کل کل ها همیشه هست و نمیشه به عنوان یه نظر جدی ازشون برداشت کرد و فکر نکنم جنبه ی جدی داشته باشن .
و در پست بعدیتون این قسمتش : (چون دیگه در دسترس همه هست و به راحتی بازی می کنند و لازم نیست کنسول رفیقش رو قرض بگیره یا بره خونه فلانی و از این کارها تو خونه خودش نشسته داره بازیش رو می کنه) میان میگن عجب بازی باحالی بود خیلی با ما حال داد. این امسال حقش GOTY بشه. خوب شماها اسم این رو چی می زارید؟ من دو رویی و ریاکاری میزارم. )

اگه منظورتون به من بود که من دلیلی نمیبینم به خاطر اینکه با کنسول یکی دیگه ، بازی رو تجربه کردم بیام ازش بد بگم و به قول شما دو رویی و ریاکاری کنم . از بازی انتقاد کردم ولی کوچیکش نکردم .

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
دقیقا! سلیقه گیمرهای ایرانی بیشتر روی بازی های FPS و TPS متمرکز هست و از قدیم هم گفتن XBox کنسول سلاح گرم هست! منتها این مورد یکی از دلایل هست چون اگه حال حاضر رو بررسی کنی دیگه مثل چند سال پیش هیچ برتری بزرگی برای 360 وجود نداره.

کلا این جور مساول هیچ وقت به یک عامل وابسته نیستن و عوامل بسیار زیادی در شکل گیریش نقش دارن که اگه بخواید روش بحث کنید باید همهمساول رو تحلیل کنید نه اینکه از یک موضوع که بخشی از پروسه هست نتیجه گیری کلای کنید!
البته من این قضیه رو تکذیب میکنم ! :D
ایرانی جماعت بیشتر با بازیهایی مثل گاو و دوزخ دانته ( باور کن راست میگم ! آمار بگیر همینجا ! :D ) و ... ازین دسته بازیها حال میکنه ، بیشتر سلیقه هامون مثل اروپایی هاست ماکان ... تا امریکایی هایی که عاشق تفنگ هستن ... :D
ضمنا" ، امیدوارم با این جملم تاپیک وارد بحث جدیدی نشه :D ، وجود یه Ninja Gaiden Black بروی XBOX جور این کنسول رو کشید :D نمیتونیم با قطعیت بگیم XB کنسول تفنگ هست ...

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
با یکم تفکر تو سلیقه ایرانی جماعت میفهمی

جماعت ایرانی ؟!!
شما آمریکایی تشریف دارید یا کلا می خوای بگی ایرانی نیستی ؟ این قضیه در این صورت شامل شما هم میشه !

خداییش این همه نوشته و وقت گذاشتی حداقل هی یک چیزی رو تکرار نکن. سعی کنید مختصر و مفید جواب بدید که هم وقت خودتون گرفته نشه و هم وقت بقیه. مرسی
اما در مورد جوابتون. در مورد این که Ps3دارها دنیا رو فتح کردن والا نمیدونم این رو از کجا در آوردید اما من مطمئن هستم و هیچ شکی تو این قضیه ندارم که اگه کنسول PS3 از روز اول کپی خور بودش الان قضیه کاملا برعکس بود. دلیل اصلیش هم اینکه ps1 , ps2 قبلا جای خودشون رو بین ایرانی ها باز کرده بودند اما نسل قبل چند نفر xbox رو مشناختند؟ حرف من هم الان همین هست که اگه کنسول کپی خور کامل و بدون دردسر بشه ورق تو ایران کامل برمیگرده و حداقل نصف این افرادی که می بینید سال دیگه از انحصاری های سونی کلی تعریف می کنند و طوماری از خصوصیات خوب بازی رو تحویلتون میدن و دیگه به کچلی و مو دار بودن کریتوس هم کاری ندارند.

والا توهم نمی دونم کدومه اما نظر من این هست و قبولش هم دارم. بالا هم توضیح دادم. در ضمن بهتره درست صحبت کنید تا باهاتون درست صحبت بشه. این شیوه حرف زدن فکر نکنم مناسب باشه. مرسی

پ.ن:می دونم پست من رو نقل قول نکردی اما چون پستی که نقل قول کردی هم محور پست من بود به نوعی من رو هم خطاب کردی.

البته ببخشید دخالت می کنم اما ربط انتخاب های IGN به کپی خور بودن دستگاه چیه ؟ والا نصف ملت همین الآن هم از وقتی کپی خور شده 3 رو خریدن ! ولی باز من نفهمیدم ربط کپی خور شدن به انحصاری های سال 2010 چیه ؟ تعدادی ؟ کیفیتی ؟
تعدادی 360 امسال کم نبود و بالای 9 هم امتیاز هاشون بیشتر بود ! حالا ربطش به کپی خور بودن و سال 2011 و .. به این تاپیک و انتخاب های IGN چیه من نفهمیدم
بی خیال بابا من که اونو به جنبه طنز گفتم.ولی خب این که دیگه کل کل نداره همه میدونن آمار انحصاریا چجوریه!فقط همین امسال (2011) حدود 10 تا عنوان AAA داره سونی!جمعش کنید با بازیای گذشته به اعداد جالبی میرسید!
ربطش به 2011 و انتخاب های IGN ؟؟؟؟
جالبه:D دوستان دیدن تو بحث به جایی نمیرسند (در واقع حرفی برای گفتن ندارند)، زدن به صحرای کربلا:D کلا تاپیک رفت یه سمت دیگه:D

ادامه بدید...:D

تمام سایت های معتبر دنیا میرن زیر سوال پشت سر هم :d دوستان اگه فکر می کنن بهتر انتخاب می کنن برن یه سایت بزنن ، ببینیم به کجا میرسن
بابک روز های موعود هم جالب میشه قضیه :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من همه جشن هایی که به پا شدن رو یادم هست . که صد البته 2 طرفه بوده .
این بحث و کل کل ها همیشه هست و نمیشه به عنوان یه نظر جدی ازشون برداشت کرد و فکر نکنم جنبه ی جدی داشته باشن .
و در پست بعدیتون این قسمتش : (چون دیگه در دسترس همه هست و به راحتی بازی می کنند و لازم نیست کنسول رفیقش رو قرض بگیره یا بره خونه فلانی و از این کارها تو خونه خودش نشسته داره بازیش رو می کنه) میان میگن عجب بازی باحالی بود خیلی با ما حال داد. این امسال حقش GOTY بشه. خوب شماها اسم این رو چی می زارید؟ من دو رویی و ریاکاری میزارم. )

اگه منظورتون به من بود که من دلیلی نمیبینم به خاطر اینکه با کنسول یکی دیگه ، بازی رو تجربه کردم بیام ازش بد بگم و به قول شما دو رویی و ریاکاری کنم . از بازی انتقاد کردم ولی کوچیکش نکردم .
خوب خوشحالم که همه چی به خوبی و خوشی به پایان رسید و منظور همدیگه رو کامل درک کردیم. فقط در مورد پارگراف آخرتون بگم که اصلا منظورم با شما نیست. منظورم افرادی هست که تو همون تاپیکی که بالاتر هم اشاره کردم بازی های انحصاری واقعا عالی سونی تو سال دیگه رو خیلی خوب قلمداد نکردند.
موفق باشید

ضمنا" ، امیدوارم با این جملم تاپیک وارد بحث جدیدی نشه :D ، وجود یه Ninja Gaiden Black بروی XBOX جور این کنسول رو کشید :D نمیتونیم با قطعیت بگیم XB کنسول تفنگ هست ...
دقیقا:D بازی بسیار شاخی هم بود که من روی PS3 هم تجربه کردمش:D متاسفانه تروفی هم نداشت:D

البته ببخشید دخالت می کنم اما ربط انتخاب های IGN به کپی خور بودن دستگاه چیه ؟ والا نصف ملت همین الآن هم از وقتی کپی خور شده 3 رو خریدن ! ولی باز من نفهمیدم ربط کپی خور شدن به انحصاری های سال 2010 چیه ؟ تعدادی ؟ کیفیتی ؟
تعدادی 360 امسال کم نبود و بالای 9 هم امتیاز هاشون بیشتر بود ! حالا ربطش به کپی خور بودن و سال 2011 و .. به این تاپیک و انتخاب های IGN چیه من نفهمیدم
شما خوبید؟:D این بحثی که ما میکنیم که متاسفانه یا خوشبختانه اصلا ربطی به تاپیک نداشت. فکر کنم یک خطش رو هم نخوندی و همین جوری نقل قول کردی که یک چیزی گفته باشید. دوستان بحث رو به این سمت کشوندن و بعدش هم چند نفر واردش شدیم و به صحبت پرداختیم که تقریبا بی ربط به تاپیک بود اما وقتی شروع شد بهتر بود که انجام بشه و در آخر هم تموم بشه که برای من تموم شد چون بحثم با دوستان به پایان رسید و دقیقا متوجه منظور همدیگه شدیم. حالا نمی دونم شما از کجای حرف های ما زیر سوال بردن سایت ها رو در آوردی خدا میدونه دیگه. چون من تا حالا به یک سایت هم به خاطر نمره ای که به یک بازی داده چیزی نگفتم. حتی به IGN بعد از نمره ای که به GOW III داده بود و تو نقدش واقعا ایرادی از بازی نگرفته بود چیزی نگفتم حالا چه برسه به این انتخاب هایی که اصلا برای من ارزش نداره. مهم لذت بردن از ساعاتی هست که صرف بازی کردن می کنیم.

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
البته من این قضیه رو تکذیب میکنم ! :D
ایرانی جماعت بیشتر با بازیهایی مثل گاو و دوزخ دانته ( باور کن راست میگم ! آمار بگیر همینجا ! :D ) و ... ازین دسته بازیها حال میکنه ، بیشتر سلیقه هامون مثل اروپایی هاست ماکان ... تا امریکایی هایی که عاشق تفنگ هستن ... :D
با قسمت اول حرفتون موافقم ولی در باره ی قسمت دوم به نظرم xboxکنسول تفنگ است ps کنسول شمشیر:D

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
جماعت ایرانی ؟!!
شما آمریکایی تشریف دارید یا کلا می خوای بگی ایرانی نیستی ؟ این قضیه در این صورت شامل شما هم میشه !
100 میشه شک نکن!

از نظر من:

mario<Piece of $hit

آخرین ویرایش:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
ایالاتِ متحده جان، کسی کاری نداره که کی، چرا فنِ 360 شده! متاسفانه توی ایران (به همون دلایلی که همه میدونیم!) ملاکِ برتریِ کنسول، در درجه ی اول کپی خور بودنشه! حالا کمترین کاری که میشه کرد چیه؟! اینکه کنسولِ کپی خور رو بخری، بشینی لذت ببری و کاری به کنسولِ رقیب نداشته باشی! نه اینکه بیای به خاطرِ کپی خور نشدنِ PS3، عینِ چیز پاچه ی سونی و PS3 رو بگیری! کمین کنی، به محضِ اینکه یه بازیِ انحصاری سونی نمره ی پایین گرفت، بری بلاگ بزنی و امضا عوض کنی!
مثلاً من خودم با اینکه فنِ سونی و PS هستم، هیچ وقت حاضر نشدم به جای 360 برم PS3 بگیرم! تا به حال 3تا 360 گرفتم، ولی حتی یه PS3 هم نگرفتم! چرا؟ چون اینجا ایرانه و تواناییِ خریدِ بازیاش رو ندارم! ولی به محضِ اینکه مثلِ 360 یا PS2 کپی خور بشه، میرسم خدمتش! :D
پ.ن: روی صحبتم اصلاً با شما نبود! چون میدونم که بیشتر فنِ Game ها هستی نه کنسول! ولی چون تاکید داشتی که کپی خور بودن اصلاً مهم نیست، تو رو خطاب قرار دادم! :D
peace of cr@p
Piece! :D نمیدونم این Piece و Peace چه سری دارن که اینقدر ملت رو به اشتباه میندازن! :D
البته برای فورزا که نمره بالا هم گرفت بلاگ و پست های تمسخر امیز از دوستان متمدن و بی طرف زیاد داشتیم.:|
قضیه GT هم همونطور که همه گفتن به خاطر فورزا پیش اومد.وگرنه فکر نکنم کسی از GT بدش بیاد...
به شخصه Racing Sim باز نیستم، نه GT رو حتی 5 دقیقه بازی کردم، (شایدم رو PS1 کردم، ولی یادم نمیاد! :D) نه از Forza خوشم میاد و بازی میکنم! ولی اگه فنِ 360 بودم، اگه ریسینگ باز بودم، باز هم به احترام 2 نسلی که با سونی بودم، هیچی نمیگفتم! :D من فوق العاده Faithful هستم! :D
پ.ن 2: الانم عاشقِ 360 هستم، میتونم بگم به اندازه ی PS دوستش دارم، (فقط 360 نه XBOX1!) ولی ملت نمیذارن آدم ساکت بمونه! :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر