بهترین کنسول 2010 از نظر IGN

بهترین کنسول 2010؟

• PS3

رای‌ها: 113 38.7%
  • Wii

رای‌ها: 3 1.0%
  • Xbox 360

رای‌ها: 128 43.8%
  • اهمیت نداره واسم!

رای‌ها: 48 16.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    292
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ign_logo.gif

با سلام...
سایت IGN در طی مقاله ای به بررسی سه کنسول WII ,360 Ps3 پرداخته و بهترین رو انتخاب کرده که این مقاله رو تصمیم گرفتم برای شما کاربران عزیز قرار بدم
اول از همه بگم مقایسه در سه فاکتور :1-بازی های اختصاصی 2-تنوع بازی ها 3-کیفیت بازی ها صورت گرفته.

PART 1:بازی های اختصاصی

PS3

9.0 or Above

God of War III (9.4 AU / 9.3 US / 9.4 UK)
Heavy Rain (8.8 AU / 9.0 US / 9.0 UK)
ModNation Racers (9.0 US)

8.0 - 8.9

3D Dot Game Heroes (8.5 US)
Gran Turismo 5 (8.5 US)
The Sly Collection (8.5 US)
Yakuza 3 (8.5 US)

Downloadable - 8.0 or Above

Hoard (8.0 US)
Joe Danger (9.5 US)
Sam & Max: The Devil's Playhouse (8.0 US)
Soldner-X 2: Final Prototype (8.5 US)

XBOX360

9.0 or Above

Halo: Reach (9.0 AU / 9.5 US / 10 UK)
Mass Effect 2 (9.3 AU / 9.6 US / 9.2 UK)
Splinter Cell: Conviction (9.3 US / 9.2 UK)

8.0 - 8.9

Alan Wake (8.5 AU / 9.0 US / 8.0 UK)
Dance Central (8.0 US)
Fable III (8.5 US)
Kinect Sports (8.0 US)
Supreme Commander 2 (8.3 US)

Downloadable - 8.0 or above

Alan Wake: The Signal (9.0 US)
Chime (8.0 US)
Comic Jumper: The Adventures of Captain Smiley (8.0 US)
Darwinia+ (8.9 US)
Lazy Raiders (8.0 US)
Left 4 Dead 2: The Passing (8.5 US)
Limbo (9.0 US)
Mass Effect: Lair of the Shadow Broker (9.5 US)
Mass Effect 2: Overlord (9.0 US)
The Misadventures of Mr. P.B. Winterbottom (8.3 US)
Monday Night Combat (8.0 US)
Perfect Dark (9.0 US)
Plants vs. Zombies (9.0 US)
Puzzle Quest 2 (9.0 US)
Risk: Factions (8.0 US)
Splinter Cell Conviction: The Insurgency Pack (8.5 US)
Snoopy: Flying Ace (9.0 US)
Toy Soldiers (8.0 US)

WII

9.0 or Above

Donkey Kong Country Returns (9.0 US)
GoldenEye 007 (9.0 US)
Kirby's Epic Yarn (9.0 US)
Monster Hunter Tri (9.5 AU / 8.8 US / 9.3 UK)
Sakura Wars: So Long, My Love (9.0 US)
Super Mario Galaxy 2 (9.7 AU / 10 US / 10 UK)
Tatsunoko vs Capcom: Ultimate All Stars (9.0 US)

8.0 - 8.9

Disney Epic Mickey (8.0 US)
Just Dance 2 (8.0 US)
Lost in Shadow / A Shadow's Tale (8.5 UK)
Metroid: Other M (8.5 US)
No More Heroes 2 (8.8 US)
Red Steel 2 (8.4 AU / 8.6 US / 8.5 UK)
Sonic Colors (8.5 US)

Downloadable - 8.0 or above

And Yet It Moves (8.0 US)
Cave Story (8.5 US)
Chess Challenge! (8.0 US)
Chronos Twins DX (8.0 US)
Hoopworld (8.0 US)
The Magic Obelisk (8.0 US)
Rage of the Gladiator (8.5 US)

و اما برنده این بخش:
WII

------------------------------------
کسی فعلا پستی نده تا ادامش رو هم بذارم
ممنون

آخرین ویرایش:

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
کسی که دو کنسولو تجربه کرده میفهمه کدوم یه 2سالیه تو کیفیت وگیم انحصاری (توجه: انحصاری خالص نه اینکه رو PC با بالاترین کیفیت تموم کرده باشی بعد بگی انحصاریه اونه) خوابه و
کدوم یکه تازی میکنه البته که بحث WII جداست

بابا یه ذره روتون کم شه فقط 11 تا انحصاری امسال داره حالا 5تا با تاخیر:d

تازه هکش تو مراحل تکمیله در آینده بازم ببینیم از این حرفا میزنید؟

راجع به این سایت و انتخابش حرف نزنم بهتره که 2010 معلوم الحال بود دیگه بهرحال عرق ملی و در اوردن پول سال نو.....:d

اها یه چیزی نمیدونم چرا یه ذره نسبت به اون کنسوله علاقه پیدا نکردم وترغیب نشدم

ولی 3تا از دوستام بخاطر هک رفتن کنسول منو گرفتن بعد میگم چرا خریدین دلیل علاقتون؟

میگن:نامرد این همه گیم توپو انحصاری زدی بعد ما نزنیم؟

اینجاست که آدم میفهمه کی میسوزه وکی داره حال گیمای کنسولشو میبره;)

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
انتخاب جالبی بود :))

کنسولی که روی هم 2 تا بازی AAA انحصاری داشته شده بهترین کنسول ....
تا کور شود هر آنکه...
ضمنا چیزی که همیشه به بقیه پیشنهاد میدی الآن برای خودت احتیاج شد:
b2ede585e26b9e7df7a00a080d8d21ecfcfc23e0

HR = تحول
56360632267065173632.jpg

ما اینقدر خودمون رو تو این تاپیک کشتیم که چرا میگید HR تحول بوده آخرشم یه جواب درست حسابی به ما ندادن. یکی گفت PSN ID بذار یکی گفت تو که اصلاً PS3 نداری و بازی نکردی چرا حرف میزنی یکی گفت تو حسودیت میشه (:lol:) و این حرفا خلاصه. آخرشم نفهمیدیم چرا HR تحول بود. الآن از شما برادر آقای اوکی میخوام که برای من و سایر دوستان تشریح کنی که HR از چه نظر تحول بوده و دقیقا چه چیزی رو متحول کرده؟! خب بگید ما هم بدونیم و از جهالت دربیایم. ممنون میشم.
خصوصا غول گرافیکی نسل اثر حاج استاد :d
به زندگی واقعی توهین نکن مهراد:D

پ.ن: من نمیدونم چرا بعضی دوستان نمیخوان قبول کنن که Conviction هرچیزی بود جز SC؟! بابا به خدا بازی Stealth ای که تاکید بر اکشن توش بسیار زیاد شده باشه و بعضی جاها مجبورت کنه که بازی رو اکشن کنی و جلو بری و توش Weapon Stash باشه مخفی کاری نیست چه برسه به اینکه SC باشه!!:((:((:((

• Like
Reactions: Pythonistas

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
من از طرف سونی به داشتن چنین فن هایی واقعا افتخار میکنم:D شما نمونه اید:D یه دنیا است و یه فن بوی سونی:D

===========

در مورد بحث انحصاری های مشترک PC و کنسول، IGN اینو گفته:
Unlike previous years, we're making this a true console showdown in 2010. That means that we're still counting games as exclusives even if they've also been released on PC or other non-console platforms, like iPad. If it only came out on one console, it's counted as an exclusive. Example? Splinter Cell: Conviction is an Xbox 360 exclusive for the purposes of this feature.
حالا یعنی چی:D
یعنی بر خلاف سال های قبل، چون میخواستند مقایسه دو کنسول باشه! PC با اینکه پلتفرم مایکروسافت است، ولی کنسول حساب نمیشه. کلا بحث بین دو کنسول است. ME2 و Conviction روی 360 اومدند، ولی روی PS3 نیومدند، پس انحصاری 360 هستند. افتاد؟:D اگه نیفتاد برید با IGN اختلاط کنید:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
من از طرف سونی به داشتن چنین فن هایی واقعا افتخار میکنم:D شما نمونه اید:D یه دنیا است و یه فن بوی سونی:D

===========

در مورد بحث انحصاری های مشترک PC و کنسول، IGN اینو گفته:

حالا یعنی چی:D
یعنی بر خلاف سال های قبل، چون میخواستند مقایسه دو کنسول باشه! PC با اینکه پلتفرم مایکروسافت است، ولی کنسول حساب نمیشه. کلا بحث بین دو کنسول است. ME2 و Conviction روی 360 اومدند، ولی روی PS3 نیومدند، پس انحصاری 360 هستند. افتاد؟:D اگه نیفتاد برید با IGN اختلاط کنید:D
خوب ما هم مشکلمون با IGN هست دیگه! مشکل اینه که زبان یاری نمیده برای همین به شما میگیم :d :d :d
غلط کرده IGN همچین کاری کرده! :d با این حرکتش X360 فن بودنش رو ثابت کرده :d می خواسته 360 اول بشه :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
#3 Super Meat Boy (9.0 US) - PS3, X360
برای PS3 و Wii نیومد ، پس میشه از این بازی هم به نفع 360 استفاده کرد که اتفاقا میانگین بالای 90 هم داره!
در کل به نظر من امسال Xbox360 نسبت به سال های گذاشته ضعیف تر عمل کرد ولی باز هم نسبت به سایر کنسول ها خوب بود. PS3 پیشرفت خوبی داشت و Wii هم که دوران پایانی حیاتش رو میگذرونه(احتمالا) و مثل سال های گذشته رونق نداره. در پایان من گزینه 4 ام رو انتخاب کردم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
خوب ما هم مشکلمون با IGN هست دیگه! مشکل اینه که زبان یاری نمیده برای همین به شما میگیم :d :d :d
غلط کرده IGN همچین کاری کرده! :d با این حرکتش X360 فن بودنش رو ثابت کرده :d می خواسته 360 اول بشه :d
خُب حالا الان واسه چی ناراحتید شماها؟:D یه سایتی برداشته یه مطلبی نوشته و Versus راه انداخته، آخرش که چی؟:D

اما اگه قضیه به سوزش و اینا برمیگرده، پیشنهاد من اینه که صفحه رو ببندید، کنسول خود را بقل کرده، به زیر پتو رفته تا صبح با آسایش خاطر بخوابید:D

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
انصافا سوختن فن های سونی تو این نسل عادت شده
سوزشِ فن های مایکروسافت و Xbox و هالو و اینا (که همینطور از در و دیوار میریزن! :))) هم کم نبوده تو این نسل!
البته فن که نمیشه اسمِ شون رو گذاشت! اُنلی کنسولِ کپی-خور!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
کسی جواب مارو نداد....بایونتا انحصاری 360 بود؟؟؟
عزیز کاربر Bayonetta که جوابتو داد! نه برای دو کنسول اومد این ابر بازی. حالا که چی؟!:D
سوزشِ فن های مایکروسافت و Xbox و هالو و اینا (که همینطور از در و دیوار میریزن! :))) هم کم نبوده تو این نسل!
البته فن که نمیشه اسمِ شون رو گذاشت! اُنلی کنسولِ کپی-خور!
میشه یکی از این سوزش ها رو نام ببری تا ما هم بدونیم؟
کافر همه را به کیش خود پندارد!:)

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
کلا 2010 سال خوبی بود و فکر نکنم با یک xbox انتخاب کردن , ign به xbox fan تبدیل بشه
اما شماها خیلی باحالین باید به هرکدومتون یک 2010 best fan award اهدا کنن >:d<
pewter_trophy_lrg.jpg

• Like
Reactions: Quantic Dream

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
من از طرف سونی به داشتن چنین فن هایی واقعا افتخار میکنم:biggrin1: شما نمونه اید:biggrin1: یه دنیا است و یه فن بوی سونی:biggrin1:
منم از طرفِ $M به داشتنِ بی طرف هایی مثلِ جنابعالی افتخار میکنم! :)) :)) :)) :D
میشه یکی از این سوزش ها رو نام ببری تا ما هم بدونیم؟
کافر همه را به کیش خود پندارد!:)
هیچی! همین که مثلاً GT5 میشه Epic Fail یه نمونه اس! یا مثلاً U2 میشه سراسر تقلید! یا اینکه از فرطِ سوزش ملت میان بازی های مولتی رو میندازن به جونِ انحصاری های سونی! نمونه ی واضحش هم GoWIII و Castlevania: LoS! الان دیگه حضور ذهن ندارم ساعت 4 صبح!
شرمنده اون تیکه رو اشتباهی نوشتم! آخه کنسولی که سراسر تحوله (GeoR، سیستمِ اچیومنت The Ultimate Savior of Gaming Industry" و ...) نیازی به کپی خور بودن نداره! همین طوری رو هوا میبرن! بازم شرمنده، اشتباه از من بود! :-s

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ME2 که هیچی مولتیه
Concivtion که یه فاجعه بود حالا میخواد میانگینش 8.6 باشه
limbo هم اصلا مقایسش با بقیه غلطه
میمونه AW و Reach حالا هرچی میخواید رو اینا مانور بده:d
همون یه HR به کل اختصاصی های 360 می ارزه حالا GOW3 , GT5 هم هیچ !
حالا ببین 2011 دیگه PS3 چه غوغایی به پا کنه...
با این دیدگاهت شما یه سایت به خرج ما راه بنداز صد در صد معروف میشی:d

• Like
Reactions: Isildur

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
هیچی! همین که مثلاً GT5 میشه Epic Fail یه نمونه اس! یا مثلاً U2 میشه سراسر تقلید! یا اینکه از فرطِ سوزش ملت میان بازی های مولتی رو میندازن به جونِ انحصاری های سونی! نمونه ی واضحش هم GoWIII و Castlevania: LoS! الان دیگه حضور ذهن ندارم ساعت 4 صبح!

وقتی Halo Reach با میانگین 91.76 میشه Halo Read دیگه از GT با میانگین 84.77 چه انتظاری میشه داشت؟!

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
هر بازی که برای pcبیاد دیگه انحصاری نیست میخواد کنسول حساب کنید میخواد حساب نکنید!!! اون بازی انحصاری که فقط روی یه دستگاه عرضه بشه !! 360 داره بیشتر بازیاش میادبرای pcیه نمونش fable3حالا بماند که ماکروسافت گفته که سوپرایز های برای pcداره!! بازی های انحصار هردو خوب هستند ولی از لحاظ تعداد وتنوع ps3یه سرو گردن بالاتره!!
در کل اونای که pcدارن اصلا به نفعشون نیست 360بخرن چون اکثر بازیاش روی pcدیر یا زود میاد !!ninja blad یه نمونش!!!!!!!!!!! واقعا افت برای یه کنسول که بازیهای انحصاریش برای pcبیاد!!! چون به قول بعضیا pcکنسول حساب نمیشه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر