بهترین کاراکتر معرفی شده در این نسل ؟

بهترین کاراکتر معرفی شده در این نسل ؟

• Marcus Fenix

رای‌ها: 77 15.2%
  • Nathan Drake

رای‌ها: 141 27.9%
  • Soap Mctavish

رای‌ها: 19 3.8%
  • Adam Jensen

رای‌ها: 12 2.4%
  • Altair Ibn La Ahad

رای‌ها: 23 4.6%
  • Ezio Auditoure

رای‌ها: 46 9.1%
  • John Marston

رای‌ها: 77 15.2%
  • Niko Belic

رای‌ها: 14 2.8%
  • Morrigan

رای‌ها: 7 1.4%
  • Alan Wake

رای‌ها: 18 3.6%
  • Jakie

رای‌ها: 1 0.2%
  • Bayonetta

رای‌ها: 5 1.0%
  • Lightning

رای‌ها: 8 1.6%
  • Noble 6

رای‌ها: 11 2.2%
  • Geralt Of Rivia

رای‌ها: 15 3.0%
  • Nomad

• Madison

• Commander Shepard

رای‌ها: 26 5.1%
  • Thane Krios

• Ilussive Man

رای‌ها: 2 0.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    505

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بعد از یه کم بالا پایین کردن به Geralt of Rivia رای دادم.

شخصیت خیلی جالب و واقعی یی داره. سازنده های بازی دنبال قهرمان نشون دادن و متفاوت در آوردنش با هر کس دیگه نبودند! شخصیت آدم واقعیه با تمام نقطه ضعف ها و نقطه های قوت و احساس ها و تمایل های یه آدم واقعی تو این دنیا... :)

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
بعد از یه کم بالا پایین کردن به Geralt of Rivia رای دادم.

شخصیت خیلی جالب و واقعی یی داره. سازنده های بازی دنبال قهرمان نشون دادن و متفاوت در آوردنش با هر کس دیگه نبودند! شخصیت آدم واقعیه با تمام نقطه ضعف ها و نقطه های قوت و احساس ها و تمایل های یه آدم واقعی تو این دنیا... :)

فکر نمیکنی این احساس ها و تمایلاتش زیادی واقعی بود؟:D

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
فکر نمیکنی این احساس ها و تمایلاتش زیادی واقعی بود؟:D
اتفاقا همین تازگی یه مقاله خوندم توی یکی از سایت های گیم که کلی انتقاد کرده بود که چرا سازنده های بازی های کامپیوتری انقدر از وارد کردن همون چیز، اهن اوهون، یعمی همون احساسات و تمایلات واقعی (:blink: :blink:) توی بازی ها اجتناب می کنند؟ مگه اون هم یه جزئی از زندگی ما آدم ها نیست؟ حتما باید قهرمان بازی شون صد پله با یه آدم واقعی فرق داشته باشه؟ چه اشکالی داره به شکل واقعی و دور از اغراق و مبالغه توی بازی های رده M که مال سن بالای 17 سال هستند واردش کرد؟

کلا مقاله خیلی قابل فکر کردن و قابل بحثی بود، یه لحظه هم اومد تو فکرم که ترجمه کنم اینجا بذارم، ولی خوب بی فایده بود، چون صد در صد به یک ساعت نکشیده بسته می شد!
ohno-smiley02.gif
:D

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
John Marston
یعنی رو همه چیز این بنده خدا کار شده بود،از نحوه حرف زدنش گرفته تا راه رفتن...نحوه روایت داستان و گیمپلی آزاد و وسیع بازی کاری میکنه که واقعا خودتو جای اون فرض کنی.پایان فوق العاده بازی هم که جای خود دارد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ایراد میراد و ... نگیرید من خودم شخصیت شادی هستم از شخصیت های فان هم بسیار خوشم میاد :D طبیعتاً nate drake :D هم از لحاظ شخصیت پردازی و ... خوبه هم اینکه خودش یه انسان به شدت معمولیه , هم حرف زدن و دیالوگ هاش به شدت جذاب و فان ـه کلاً یه جورایی آدم رو یاد crash bandicoot میندازه ! :D از لحاظ رفتار طبیعی یه انسان و انیمیشن و ... هم که دیگه گفتن نداره :D

• Like
Reactions: x to the z

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر