بهترین های 2009 در Spike

2009 Game of the Year

• Assassin's Creed 2

رای‌ها: 21 10.6%
  • Batman: Arkham Asylum

رای‌ها: 9 4.5%
  • COD: Modern Warfare 2

رای‌ها: 69 34.7%
  • Left4Dead 2

رای‌ها: 2 1.0%
  • Uncharted 2: Among Thieves

رای‌ها: 98 49.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    199

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
امسال نیز بمانند سالهای گذشته Spike TV بهترینهای ویدئوگیم رو در بخش های مختلف طی مراسمی که 12 December برگذار میشه انتخاب میکنه .
لیست نامزدها در همه زمینه ها اعلام شده و شما میتونید تا اعلام نتایج در این تاپیک و در محیطی کاملا آزاد و دموکرات با انواع امکانات نظامی ، زمینی ، هوایی ، دریایی ، موشکی ، هسته ای ، AK47 ، قمه ، چنگال ، سوزن ته گرد ، انواع و اقسام پارچه های رنگی و غیر رنگی ،الله اکبر و ... بر سر انتخاب نامزدها با یکدیگر مبارزه کنید تا ما هم خوشحال باشیم و شما را یکی پس از دیگری بازداشت ، گم و گور ، قتل عام و تجا** کنیم :

Game of the Year

• Assassin’s Creed 2
  • Call of Duty: Modern Warfare 2
  • Left 4 Dead 2
Studio of the Year

• Infinity Ward
  • Naughty Dog
  • Rocksteady Studios
  • Valve
Best Independent Game Fueled by Mountain Dew

• Sploshion Man
  • Flower
  • Osmos
  • Trials HD
Best Xbox 360 Game

• Halo 3: ODST
  • Forza Motorspot 3
  • Left 4 Dead 2
Best PS3 Game

• inFamous
  • Killzone 2
  • Rachet & Clank Future: A Crack in Time
Best PC Game

• Dragon Age: Origins
  • Left 4 Dead 2
  • Plants vs. Zombies
  • The Sims 3
Best Wii Game

• MadWorld
  • New Super Mario Bros. Wii
  • Punch-Out
  • Wii Sports Resort
Best Handheld Game

• Grand Theft Auto: Chinatown wars
  • Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story
  • Professor Layton and the Diabolical Box
  • Scribblenauts
Best Shooter

• Killzone 2
  • Left 4 Dead 2
Best Fighting Game

• BlazBlue: Calamity Trigger
  • Soul Calibur: Broken Destiny
  • Street Fighter IV
  • Tekken 6
Best Action Adventure Game

• Assassin’s Creed 2
  • Brutal Legend
Best RPG

• Borderlands
  • Demon’s Souls
  • Dragon Age: Origins
  • Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story
Best Multiplayer Game

• Borderlands
  • Left 4 Dead 2
Best Individual Sports Game

• EA Sports Fight Night Round 4
  • Tiger Woods PGA Tour 10
  • UFC 2009 Undisputed
  • Wii Sports Resort
Best Team Sports Game

• FIFA Soccer 10
  • Madden NFL 10
  • NBA 2K10
  • NHL 10
Best Driving Game

• Dirt 2
  • Forza Motorsport 3
  • Gran Turismo PSP
  • Need for Speed Shift
Best Music Game

• DJ Hero
  • Guitar Hero 5
  • LEGO Rock Band
  • The Beatles: Rock Band
Best Soundtrack

• Brutal Legend
  • DJ Hero
  • Guitar Hero 5
  • The Beatles: Rock Band
Best Original Score

• Assassin’s Creed 2
Best Graphics

• Killzone 2
Best Game Based on a Movie/TV Show

• Ghostbusters: The Video Game
  • South Park Let’s Go Tower Defense Play
  • The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
  • X-Men Origins: Wolverine Uncaged Edition
Best Performance by a Human Female

• Eliza Dushku as Rubi Malone
  • Kristen Bell as Lucy Stillman
  • Megan Fox as Mikaela Banes
  • Tricia Helfer as Dare
Best Performance by a Male

• Bill Murray as Dr. Peter Venkman
  • Hugh Jackman as Wolverine
  • Samuel L. Jackson as Afro Samurai / Ninja Ninja
  • Shia Labeouf as Sam Witwicky
  • Vin Diessel as Richard B. Riddick
Best Cast

• Brutal Legend
  • Eat Lead: The Return of Matt Hazard
  • Ghostbusters: The Video Game
  • South Park Let’s Go Tower Defense Play!
  • X-Men Origins: Wolverine Uncaged Edition
Best Voice

• Arleen Sorkin as Harley Quinn
  • Claudia Black as Chloe Frazer
  • Jack Black as Eddie Riggs
  • Mark Hamill as The Joker
  • Nolan North as Nathan Drake
Best Downloadable Game

• Battlefield 1943
  • Fat Princess
  • Plants vs. Zombies
  • Shadow Complex
Best DLC

• Fallout 3 – Broken Steel
  • Fallout 3 – Point Lookout
  • GTA IV: The Lost and Damned
  • GTA IV: The Ballad of Gay Tony
Most Anticipated Game

• Bioshock 2
  • God of War III
  • Mass Effect 2
  • Starcraft II

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
شما کارنامه اهنگساز MW2 رو دیدید؟
اگر هم بهترین نباشه 100% جز 3 تای اوله.
خوب رامین بهترین با جز 3 تا بودن زمین تا اسمون فرق میکنه .
توی آهنگسازی Halo و MGS همیشه سرآمد بودن .
MW2 هم این نسخه عالی بود موزیک اش .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Gartall جان اگر قرار بود فقط نظر شما رو مورد توجه قرار بدن، شما رو به جای کارشناسان انتخاب می کردند که بهترین بازی ها رو انتخاب کنی...

دوما واقعا اگه بی منطق گفتم یه جواب منطقی برام بده . که چطور mw2 تو بهترینها پلتفورمها قرار نداره حداقل تو یکی , یه بازی که تو همه چی کاندید باشه ولی پلتفورم نه ؟ و لطفا در مورد Best Original Score هم بگو نظر خودت چی بود halo یاmw2 ؟ میتونی به هر سایتی بری که چقدر تقدیر شده اهنگای mw2 ( میدونم شاید الان بگی هیچ کدوم؟ :D)

خب گودرز چه ربطی به شقایق داره؟ :D این تقریبا یه قانونیه که نامزد بهترین های هر پلتفرم رو از بین بازی های اختصاصی اون پلتفرم انتخاب می کنن، اینجا میشه حدس زد چون 360 امسال بازی اختصاصی تاپ، بیشتر از 3 تا نداشت Batman رو هم به لیست اضافه کردند که 4 تا بشه.

بقیه جیزهایی هم که میگی اگه نامزد اون بود یا نامزد این بود آخرش بهترین بازی سال میشد هیچ ربطی به هم ندارن، آخه بر اساس چه منطقی میگی وقتی یه بازی تو Best Original Score + چندتا دیگه بود بهترین بازی سال میشد؟

ویرایش: بحث بی فایدست، فکر کنم همه میدونن چرا...

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Gartall جان اگر قرار بود نظر شما رو مورد توجه قرار بدن، شما رو به جای کارشناسان انتخاب می کردند که بهترین بازی ها رو انتخاب کنی...

اولا هیچ وقت نام کاربری صدا نکن که بده ! یه جورایی به ادم بر میخوره اینو دوستانه گفتم . اینو من تو اولین روز ثبت نام تو این سایت یاد گرفتم :biggrin1:

دوما واقعا اگه بی منطق گفتم یه جواب منطقی برام بده . که چطور mw2 تو بهترینها پلتفورمها قرار نداره حداقل تو یکی , یه بازی که تو همه چی کاندید باشه ولی پلتفورم نه ؟ و لطفا در مورد Best Original Score هم بگو نظر خودت چی بود halo یاmw2 ؟ میتونی به هر سایتی بری که چقدر تقدیر شده اهنگای mw2 ( میدونم شاید الان بگی هیچ کدوم؟ :biggrin1:)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
فرخ تو همیشه باید یه یه چیزی گیر بدی.:biggrin1:

بهترین Original Score کاملا حق ODST بود به نظر من. کاری ندارم آهنگساز MW2 کی بوده ولی به پای آهنگهای ODST نمیرسید.
موزیکی که تو مراحل Rookie میزد انقدر تاثیر گذار بود که من بعضی اوقات بی اختیار می ایستادم و گوش میکردم! ولی تو MW2 همچین حسی بهم دست نداد. حداقل در حد ODST نبود.

خداییش کارهای مارتی حرف نداره. همین آهنگ تریلر جدید Reach رو گوش کن. خداییش از آهنگهای خیلی بازیها بهتره. تازه این یه تریلر بود. به هرچی میخوای گیر بدی به این انتخاب گیر نده خواهشا.:biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب گودرز چه ربطی به شقایق داره؟
داره دیگه :biggrin1:

این تقریبا یه قانونیه که نامزد بهترین های هر پلتفرم رو از بین بازی های اختصاصی اون پلتفرم انتخاب می کنن، اینجا میشه حدس زد چون 360 امسال بازی اختصاصی تاپ، بیشتر از 3 تا نداشت Batman رو هم به لیست اضافه کردند که 4 تا بشه.

اگه بازی های اختصاصی قانون بود پس چرا تو لیست بقیه سایت این قانون نیست مثلا همین ign ?
یعنی منظورت همین batmen لایق تر از mw2 بود ؟ چرا داری این حرف را میزنی ؟:biggrin1: حداقل لیست همین Spike که mw2 تو همه چی کاندیده اینو نمیگه . گذشته از اینها Left 4 Dead 2 هم انحصاری نبود برای پلنفورم pc بود و همچنین Dragon Age: Origins چی؟ که توی انتخابات pc هست ولی برای کنسولها هم بود حداقل برای 360 . ولی وقتی نوبت mw2 که ماشالا تو همه چی کاندید بود , نشد ؟
میدونم الان میگی بازی های بین pc و 360 انحصاری حساب میشه :biggrin1:
حداقل Dragon Age: Origins بهترین مدرکه که برای هر 3 پلتفورم هست .

بقیه جیزهایی هم که میگی اگه نامزد اون بود یا نامزد این بود آخرش بهترین بازی سال میشد هیچ ربطی به هم ندارن، آخه بر اساس چه منطقی میگی وقتی یه بازی تو Best Original Score + چندتا دیگه بود بهترین بازی سال میشد؟

خب مگه میشه یه بازی تو بیشتر کاندید ها بهترین باشه ولی اخر سر بهترین بازی سال نشه ؟ بالاخره بین کاندیدها آمار میگرن دیگه .
کدوم سایت یا مجله ای چنین اتخابی کرده ؟ مثلا یه بازی تو همه چی بهترین باشه ولی اخر سر تو بهترین بازی سال یه بازی دیگه در بیاد ؟

فرخ تو همیشه باید یه یه چیزی گیر بدی.:biggrin1:

بهترین Original Score کاملا حق ODST بود به نظر من.

نگو تو را خدا ! بعدش هم گیر میدم حسابی هم میدم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شما چی HALO 3 رو بازی کردید...؟:d

عزیز HALO 3 واقعا آهنگ اولش زیبا هستش من که خیلی باهاش حال کردم یه جو واقعا حماسی به بازی میده اما باز هم به اهنگ SNAKE EATAR و خیلی از آهنگ های واقعا رویای این بازی نمیرسه

به نظر من بهترین آهنگ های بازی ها رو به صورت اول و دومی همین دو بازی دارن HALO و MGS .

ولی این دلیل نمیشه هر چی میشه بخوایم این دو بازی رو آهنگ هاشون رو مقایسه کنیم .;) این جا هم در امسال حقش بود حقش رو گرفته HALO .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی وقتی شخصیت مورد علاقم در سیال HEROES و STAR TREK که میشه Zachary Quinto امد بالا برای صحبت گفتم الان میخواد یه STAR TREK معرفی کنه .

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
اگه Spike اینBest Original Score را به mw2 میدان که به نظر من واقعا حقش بود الان شرایط فرق میکرد و حتی به نظرم باید بهترین بازی 360 باز mw2 میشد که اگه آمار هم بگیرید از نظرات بقیه اینطوره الان mw2 بهترین بازی سال بود .

حالا بنابه خود نظر Spike اگه دقت کنید mw2 تونسته بهترین مولتی پلیر را داشته باشه و همینطور بهترین شوتر هم شده و حداقلش تو Best Original Score هم کاندید بود توبهترین گرافیک کاندید بود . پس چطور ممکنه چنین بازی که تقریبا تو همه چی کاندید بوده ولی نتونه بین بهترین های پلتفورمها باشه ؟!

بالاخره از حق نگذریم در حق mw2 ظلم حسابی شد و اگه داوری درست انجام میشد میتونست بهترین بازی سال بشه .

خب بله درسته ولی mw2 هم کاندید بوده ولی فرقش اینه که به شدت در حق mw2 ظلم شده ولی u2 نه . همون که گفتم حق شکنی در مورد Best Original Score که حتی طرفدارهای خود ps3 هم فکر کنم تائیدش بکنن و همچنین نبود در بهترین های پلتفورمها همونطور که گفتم چطور تو همه چی کاندید هست و حتی تو بهترین های سال هم کاندید هست ولی تو بهترین های پلتفورمها کاندید نیست ؟! بازی های اتخابی هم انحصاری نبوده . به نظرت واقعا این انتخابات منصفانه انجام شده ؟

اینا رو ولش کن دیگه ، بهونه ست ، الان اگه MW2 بهترین شده بود و یکی میومد میگفت در حق U2 ظلم شده خود تو و خسته و تنها بیچارش میکردین ....
شما حتی گرافیک رو هم حق MW2 میدونستین ( با وجود U2 و KZ2 ) ...
بازیهای هر Platform هم تا جایی که میتونستن انحصاری بود ، مثلا PS3 و Wii همش انحصاری بود ، 360 هم چون 5 تاش پر نمیشد Batman رو آوردن ...

الانم هم بهترین Shooter رو برد هم بهترین Multi ... ذو تا انتخاب مهم ... دیگه نمیتونی بگی طلم شد ...

توی FPS ها واقعا بهترین بود ، Multi ش هم خوبه فقط Cheat و Bug و Glitch زیاد داشت توی Multi ...

ولی توی بهترین بازی سال من همرو بطور کامل بازی کردم ، غیر از L4D و تازه اگه U2 نمیشد Batman شایسته تر بود و بعدش MW2 ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما حتی گرافیک رو هم حق MW2 میدونستین ( با وجود U2 و KZ2 ) ...
کی همچین حرفی زدم؟ نمونه ؟
چون از گرافیکش تعریف میکنم و ازش دفاع میکنم منظورم اینه که بهترینه ؟ یادم میاد فقط یه جا از رنگ بندی صحبت شد گفتن رنگ بندیه killzone 2 بهتره که به نظرم بی منطق محض بود چون mw2 به مراتب رنگ بندیه بهتری داشت ولی این بحث به چیزی که بالا گفتی ربطی نداره . اگه بهترین هم mw2 بود شکایتی نداشتم چون این بازی محاسن خودش را داره .

بازیهای هر Platform هم تا جایی که میتونستن انحصاری بود ، مثلا PS3 و Wii همش انحصاری بود ، 360 هم چون 5 تاش پر نمیشد Batman رو آوردن ...

ولی نه تا جایی که mw2 باشه . بالاخره خودت تو کاندید های سایتهای دیگه میبینی .
برات مثال را بالا زدم . دیگر بازی ها را هم نام بردم به نظرت همش لایق تر از mw2 بود ؟ من همه رقمه حساب میکنم نمیشه اصلا با عقل جور در نمیاد .

الانم هم بهترین Shooter رو برد هم بهترین Multi ... ذو تا انتخاب مهم ... دیگه نمیتونی بگی طلم شد ...

توی FPS ها واقعا بهترین بود ، Multi ش هم خوبه فقط Cheat و Bug و Glitch زیاد داشت توی Multi ...

ولی توی بهترین بازی سال من همرو بطور کامل بازی کردم ، غیر از L4D و تازه اگه U2 نمیشد Batman شایسته تر بود و بعدش MW2 ...

بالاخره اون ظلمی که گفتم به نظرم منطقیه دلیل هم آوردم اونم همه رقمه .
من در هیجای دنیا ندیدم که یه بازی بتونه توهمه چی کاندید بشه و اکثرا هم بهترین ها را ببره ولی اخر سر بهترین بازی یه بازی دیگه در بیاد . شما یه ادرس بده برام ؟

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
تایپک شده چت روم، بازی هایی که واقعاً حقشون بود انتخاب شدن حالا هی شما بگید در حق این ظلم شده در حق اون ظلم شده، با حلوا حلوا گفتن که دهنتون شیرین نمیشه! ;)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
بالاخره اون ظلمی که گفتم به نظرم منطقیه دلیل هم آوردم اونم همه رقمه .
من در هیجای دنیا ندیدم که یه بازی بتونه توهمهچی کاندید بشه و اکثرا هم بهترین ها را ببره ولی اخر سر بهترین بازی یه بازی دیگه در بیاد . شما یه ادرس بده برام ؟

داری از منظق خارج میشی ، اولا هیچ ربطی نداره ، دوما مگه U2 توی همه چی کاندید نبود ؟!

راجع به گرافیک هم میتونی به نقد MW2 توی بخش Premium مراجعه کنی تا یادت بیاد چی میگفتی ...

اگه دقیقا برعکس بود جریان الان چیکار میکردی ؟!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دوستان چه کاریه حالا؟ هر سایت و مجله و ... با سلیقه خودش میاد یه انتخابی میکنه دیگه! مطمئن باشید اگه قرار بود همه با این قوانینی که شما تهیه میکنید امتیاز میدادن و بهترین بازی هارو انتخاب میکردن باید همه انتخاب ها یه مدل میشد!

اینجوری نمیشه که بگیم چون آهنگساز فلان بازی فلان کس هست پس بهترینه و در نتیجه باید ان بازی بهترین بازی سال هم انتخاب بشه!

توی آهنگسازی Halo و MGS همیشه سرآمد بودن .

آرش تو باز کفر گفتی!:biggrin1:

این دو تا دقیقا بعد از Final Fantasy بهترین هستن!:biggrin1: کسی مخالفه بیاد بگه تا روشنش کنم!:biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
هیچ اطلاعات . تریلر و ... برای پرنس جدید منتشر نشده ؟ :confused:
اطلاعات که قراره 6 ماه دیگه بیاد. اما تابلو بود هنوز المان های پارکور توی بازی هست و باز هم به وسیله خنجر زمان میشه زمان عقب جلو کرد. از پرنس قبلی هم خشن تره چون درجه بازی 16 سال به بالا بود در صورتی که POP دو سال پیش بالای 12 سال بود درجه اش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر