بهترین های سال 1387 از نظر بازی سنتر

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
L4D نه تنها از خیلی از سایتها بهترین FPS رو گرفته ، بلکه بهترین بازی سال هم شده .
کلا امسال بعد از Fallout که بیشترین GOTY ها رو آورد ، L4D دوم بود و MGS سوم ...
مشکل اینجاست که اونها از سال 2008 Game of the Year رو انتخاب کردند و اونموقع Killzone2 هنوز ریلیز نشده بود! شما خیلی راحت از کنار این این بازی گذشتید! به هر حال ....
یعنی فکر میکنی فرق خاصی میکرد ؟ KZ 2 هر عنوانی که بدست میاورد مطمئنا بهترین بازی سال نمیشد ...
عزیزم MGS 4 در مجوع سوم شده ، چه انتظاری از KZ 2 داری ؟
والا چی بگم! حتما فرق میکرد . شاید اگر پارسال ریلیز شده بود بعضی از سایتها K2 رو به عنوان بهترین بازی سال انتخاب میکردند.
who knows?!
البته قصد تحمیل نظر یا همچین چیزی ندارم این انتخابها هم خوب یا بد سلیقه اعضای یه سایته مثل سایتهای دیگه.

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
مشکل اینجاست که اونها از سال 2008 Game of the Year رو انتخاب کردند و اونموقع Killzone2 هنوز ریلیز نشده بود! به هر حال ....

یعنی فکر میکنی فرق خاصی میکرد ؟ KZ 2 هر عنوانی که بدست میاورد مطمئنا بهترین بازی سال نمیشد ...
عزیزم MGS 4 در مجوع سوم شده ، چه انتظاری از KZ 2 داری ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
تا دیروز که این بازی رو برای pc زده بودید.
همون طور که گفتم اون de Blob اصلآ به حساب نمیاد. یه بازی ای بوده که به وسیله 8 تا دانشجو ساخته شده و مجانی عرضه شده. هیچ سایتی هم نقدش نکرده. بعدآ دیدن چیز جالبی هست و برای Wii هم در نظر گرفتنش. مثل قضیه World Of Goo که اول یه بازی ساده به نام Tower Of Goo بوده و بعد این طوری شده.

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
هرچند زیاد با نظراتی که تو سایت داده میشه موافق نیستم ، ولی این یکی خیلی خوب بود. دسته بندی ها بسیار به جا بودند.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
دیدید گفتم gta رو بهترین میکنند تابلو بود نمیاند mgs4 رو کنند ولی این انتخای ها نه ارزش بازی رو کم میکنه و نه میبره بالا ...........ولی حق gta نبود

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دیدید گفتم gta رو بهترین میکنند تابلو بود نمیاند mgs4 رو کنند ولی این انتخای ها نه ارزش بازی رو کم میکنه و نه میبره بالا ...........ولی حق gta نبود
پس حق چه بازی بود دوست عزیز من که خودم Xbox رو دوست دارم به نظرم یا باید GTA میشد و یا MGS و یا KillZone 2. اگه منظورت GEOW2 هست واقعا مستحق دریافت جایزه نبود

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
واقعا انتخابها خوب بود؛ فقط یک سوال Fallout 3 بهترین RPG سال نیست؟؟؟؟ امسال انقدر وضع RPG بد بود که همین Falloutی که هیچ چیزش مثل قبل نبود یک سر و گردن از تمام RPG ها بالاتر بود!! واقعا این انتخاب جای سوال داره!!! {با این حال Fallout3 بهترین RPG سال هستش! (جای سوالی نداره:biggrin1:)}

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
واقعا انتخابها خوب بود؛ فقط یک سوال Fallout 3 بهترین RPG سال نیست؟؟؟؟ امسال انقدر وضع RPG بد بود که همین Falloutی که هیچ چیزش مثل قبل نبود یک سر و گردن از تمام RPG ها بالاتر بود!! واقعا این انتخاب جای سوال داره!!! {با این حال Fallout3 بهترین RPG سال هستش! (جای سوالی نداره:biggrin1:)}
Fallout 3 یک بازی بی وفا نسبت به شماره های قبلی بود.بله وضع RPG خراب بود ولی Fallout 3 شاید بهترین RPG میشد اما نمیتونست جزء بهترین ها باشه.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر