بهترین نمایش های e3 2014 از دید شما ؟!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خب بعد این همه انتظار و هیجان برای برگزاری بزرگترین گردهمایی بازیسازان و مخاطبان بازی یعنی E3 بالاخره این همایش هم تقریبا به سر رسید !
خوش حالیم از اینکه صنعت بازی یا بهتر بگم این شاخه از هنر به قدری مهم و مورد توجه هست که همایشهایی با این شکوه و عظمت برگزار میشه و در کانون توجهات قرار می گیره!
مثل هر سال با انبوهی از بازی های مختلف در ژانر های مختلف مواجه شدیم که برخی هاشون اولین نمایششون رو داشتن و برخی هم عناوین از قبل معرفی شده ای بودن که با نمایشی جدیدتر حاضر شدن!
مطمئنا ذائقه ی گیمرها مشابه هم نیست و هر کسی می تونه تحت تاثیر هر نمایشی قرار بگیره و شاید بدترین عنوان ارئه شده در e3 از دید شخصی دیگر بهترین باشه!
به اندازه ی کافی بازی برای نمایش دادن وجود داشت که بشه از بین اونها تعداد قابل توجهی رو به عنوان بهترین بهترین ها دونست!
پس از شما می خوایم که تا حداکثر 10 بازی برتر e3 2014 رو از دید خودون به ترتیب لیست کنید ( چه اونهایی که تریلر cg داشتن و چه عناوینی که تریلری از گیم پلی ارائه دادن!)
y5j0gu97oowlv3dyh35h.jpg

با تشکر

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
اون تیزر 30 ثانیه ای از حضرت نیتن می ارزید به کل آت آشغال هایی(یه سری از بازیا) که بهشون میگن بازی نسل بعدی!!!!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خودم 10 تا نمایشی که دوست داشتم این هاست! کاری ندارم تریلر از گیم پلی بود یا نه مهم این بود که تحت تاثیرشون بودم و دوست دارم سریع بازیشون کنم! :d
10--- sunset overdrive
9--- lbp3
8--- destiny
7--- assassins creed: unity
6--- dragon age:inquisition
5 --- metal gear solid v
4---bloodborne
3---the witcher 3
2--- the order 1886
1---uncharted 4

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
من که با هیچکدوم بازی قد RAINBOW,UC4,TO1886 حال نکردم البته Assassins و Lara Craft هم عالی بودن من اصلا با لارا خیلی حال میکنم

ERFANMIJANY

کاربر سایت
Jul 30, 2013
183
نام
عرفان
اینم لیست من
1-UNCHARTED 4
2-LBP 3
3-BLOOD BORNE
4-THE ORDER 1886
5-ASSASSINS CREED V
6-MGS FP
7-THE WITCHER 3
8-BATMAN AK
9-RISE OF TOMB RIDER
10-THE DIVISION
اما خدایش با انچارتد و اوردر و تام رایدر خیلی حال کردم.
اما انچارتد:x جوری منو شگفت زده کرد که یه لحظه جوگیر شدم و پیش خریدش کردم.:d
حالا اگه بیان بگن 50 گیگه من باید چه خاکی توسرم بریزم .اونم با 2MB مخابرات:|.
فکر کنم وقتی من دانلودش رو تموم کنم"ملت دارن UNCHARTED 5 رو تموم می کنن.:d
حالا دیگه کاریه که شده.

آخرین ویرایش:

erfan9022

کاربر سایت
May 6, 2013
28
نام
فرهاد
در مورد کنفرانس سونی last of us 2 رو که پخش کرد گفتم از این بهتر نمیاد ولی باز هم ابر بازی به نام متال گیر سالید 5 منو غافلگیر کرد با اون اهنگ فوق العاده روی تریلرش ،یک تریلر کاملتر هم ازش اومده از همین سایت دانلود کردم چند ثانیه اضافه تر داشت. (اونهایی که متال گیر رو از اولش (باps1 )تا الان( با ps3 )بازی کردن میفهمن الان من چه حسی دارم تا این بازی بیرون بیاد)

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
در مورد کنفرانس سونی last of us 2 رو که پخش کرد گفتم از این بهتر نمیاد ولی باز هم ابر بازی به نام متال گیر سالید 5 منو غافلگیر کرد با اون اهنگ فوق العاده روی تریلرش ،یک تریلر کاملتر هم ازش اومده از همین سایت دانلود کردم چند ثانیه اضافه تر داشت. (اونهایی که متال گیر رو از اولش (باps1 )تا الان( با ps3 )بازی کردن میفهمن الان من چه حسی دارم تا این بازی بیرون بیاد)

Last os US 2 ????? :d

لابد از تریلر God Of War 4 هم خوشت اومد :))

lastwall

کاربر سایت
Dec 5, 2013
152
نام
Saeid
همه نمایش ها بد نبودند خوب بودند
ولی به طور کلی به نظرم کنفراس Ubisoft از ابتدا تا انتها زیباتر از بقیه و جذاب تر بود...:d
البته چندتا نمایش دیگه مثل
sunset overdrive هم باحال بودند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر